Skocz do zawartości

[East] Runda 1 Orlando Magic vs Atlanta Hawks


konsul

kogo powinien Arenas zastrzelić  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kogo powinien Arenas zastrzelić

    • Siebie
    • Siebie i ai3
    • SVG i Siebie
      0
    • SVG, Otisa i Siebie
    • SVG, Otisa, Nelsona i Siebie
    • Wszystkich oprócz Siebie
    • Wszystkich oprócz Siebie i DH12


Rekomendowane odpowiedzi

tak statycznej i mało kombinacyjnej gry jaką Atlanta serwuje to nie ma gdzie indziej. To jeszcze bardziej świadczy jaka mizeria zaprezentowało Orlando. Właściwie dno. Tak jakby nie chcieli przejść tej rundy.

Howard nie miał w G6 łatwo. Zaza go drażnił a on jak dziecko się śmiał jakby nic się nie stało. Reszta szkoda gadać.

Atlanto świetnie z półdystansu i za 3. Mają kilku strzelców którzy przez ręce na wysokim procencie rzucali. Crawford rewelacja. Nie wiem jak on to robi ale dla niego bez znaczenia czy ktoś przy nim stoi i próbuje blokować.

Plus dobitki z rzutów co nie co dynamizowało bardzo statyczną grę Atlanty.

Myślę że Chicago ich zje. Bo jedynie Hinrich wnosił coś kombinacyjnego w rozgrywanie a nie wiadomo co z nim jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sądzić o tej atlancie. Niby wygrali z magic, niby trafiali wtedy kiedy tego najbardziej potrzebowali, zazwyczaj gdy magic ich dochodzili... ale cholera orlando zagrało mega padake strzelecką, nie dali praktycznie żadnego wsparcia dla howarda pod kosz co w połączeniu ze strategią bronienia dh jednym grajkiem dało fajny efekt w postaci dłuższych wakacji.

 

Joe J. w jednym meczu serii mnie zaskoczył i był to mecz 6. Dalej jestem zdania że z nim jako gtg to daleko nie zajdą (czytaj dalej niż 2 runda), Al biorąć pod uwagę jak powinien niszczyć na izolacjach bassa czy andersona to też troche niesmak pozostawił a to przecież miał być też spory atut w porównaniu do zeszłego sezonu. I za mało pick&popów z nim zdecydowanie, chociaż tutaj trzeba jednak zaznaczyć że orlando całkiem nieźle broniło picki. Ogólnie to ich obrona w porównaniu z brakiem pomysłu na atak atlanty trzymała ich jako tako w grze.

 

Takiego Jamala 2011 obawiałem się rok temu że może nam sprawiać kłopoty bo tacy grajkowie często lubili zrobic nan kuku i pierdolnąć sobie season high albo career high.

 

Turek w głównej mierze spartolił tą serię i to trzeba zaznaczyć. Podejmował tragiczne decyzje, dostawał w większości najważniejsze rzuty i nie wykorzystywał możliwości odkupienia swoich wcześniejszych grzechów. Stan jest oczywiście tutaj również w dużej mierze winny bo nie potrafił zrezygnować z turka , tak samo jak nie potrafił zgłaszać odpowiednich zmian nelsona z arenasem...

 

Nadszedł czas na handlowanie nelsonem. O ile go broniłem przez ostatnie dwa lata to patrząc na wymiany gdzie zmienialismy przez ten czas wszystkich zawodników na pozycjach 4,3,2 no to czas nadszedł na pg. Zwłaszcza gdy i tak jesteśmy skazani na arenasa a ten z rolą jaką ma pg w orlando powinien sobie poradzić. Co do gilberta to spodziewam się jego całkiem udanego sezonu za rok. Daleki jestem od pisania że się skończył chociaż miewał momenty że wyglądał tragicznie. Ale gdy nie forsuje glupich rzutów przez łapy albo dalekich trójek tylko rozważnie szuka podania bądź wjazdu pod kosz to prezentuje się całkiem przyzwoicie.

 

Trzeba się zastanowić co z bassem. Początkowo grał zajebiście koło howarda potem coś tam się skontuzjował i przez drugą część sezonu wyglądał jednak jakby gra w s5 nie była dla niego.

 

Otis musi się wykazać... a Stan musi umrzeć. Lubię go za wymagania defensywne jakie stawia drużynie ale howard i trójkowicze muszą się skończyć.

 

Nie mam pojęcia czy podpisywać richardsona. Z jednej strony trzeba robić wszystko żeby Dwight został a jego odejście to by było osłabienia i tak już słabej drużyny ale z drugiej strony to nie jest też zawodnik który nam cokolwiek gwarantuje bo jak widać nawet na jego rzucie polegać się nie dało w tej serii.

 

 

Szkoda Kirka bo naprawdę spory ma wpływ na grę atlanty, i ciekawy jestem jak radził by sobie z rosem...

 

Tak czy inaczej w tych PO pozostało już tylko jedno

 

Go Celtics!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.