Skocz do zawartości

[East] Runda 1 Orlando Magic vs Atlanta Hawks


konsul

kogo powinien Arenas zastrzelić  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kogo powinien Arenas zastrzelić

    • Siebie
    • Siebie i ai3
    • SVG i Siebie
      0
    • SVG, Otisa i Siebie
    • SVG, Otisa, Nelsona i Siebie
    • Wszystkich oprócz Siebie
    • Wszystkich oprócz Siebie i DH12


Rekomendowane odpowiedzi

w latach 80 jakby Richardson podskoczyl do Pachuli

to akcja wygladala by tak - Richardson zmasakrowany, zlamanie podstawy czaszki, nos w mozgowiu

Zaza zmiazdzony przez Dwighta w odwecie

Richardson porwal sie z motyka na slonce

 

napisz jeszcze co by bylo jakby to zrobil w latach '60

 

btw

druga polowa tego spotkania to byla zenada straszna

hawks prowadzeni przez pozal sie Boze shakin & bakin JC, w magic w koncowce natomiast wyciagneli asa z rekawa - jumpery brandona bassa

nie wiem, smiac sie czy plakac, najlepsze ze JC trafia te rzuty dosc czesto, tzn nigdy nie wiadomo czy bedzie trojka z faulem czy airball no ale trafia dosc czesto

honorable mention w glosowaniu na 'zenada of the day' to trojka turkoglu over horford 30 sek przed koncem

 

wlasciwie cala ta druga polowe bylem pewny ze dwight zrobi 'cyk' i odjada, ale, poza sama koncowka i fragmentem w 3rd q jego kumple nie byli zbyt zainteresowani dostarczaniem mu pilki, a on sam.... mam wrazenie ze myslal to samo co ja ;)

 

co do zajscia to JRich sie zagrzal strasznie niesamowicie, a Zaza na lajcie cos tam pokrzykiwal

pewnie gdyby nie to ze JRich chcial tam naprawde napierdalac to Zaza by tylko technika dostal

Zaza = gosc, powiedzialbym ze taki mr. wolf prawie, choc w powazniejszeh akcji go nigdy nie widzialem [ani zazy ani wolfa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w latach 80 jakby Richardson podskoczyl do Pachuli

to akcja wygladala by tak - Richardson zmasakrowany, zlamanie podstawy czaszki, nos w mozgowiu

Zaza zmiazdzony przez Dwighta w odwecie

Richardson porwal sie z motyka na slonce

 

napisz jeszcze co by bylo jakby to zrobil w latach '60

 

Pobicie na śmierć, szubienica, białe kaptury, płonący krzyż i ucieczka reszty drużyny na północ. Nie to co teraz w spiździałej lidze dla bab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie /swoboda/ graczy Hawks na parkiecie, ich podejmowane decyzje (jakby zapominali o założeniach), a z drugiej strony fakt, że Magic z takim utalentowanym, lecz dziwnym tworem przegrywają.

 

Jamaal Crawford robił różnicę, gdyż Hinrich nie był w stanie minąć pierwszej linii i czegokolwiek wykreować, chociaż w obronie tradycyjnie się wyróżniał. Trener Hawks zdecydował się na powierzenie piłki new tricks new movez AND1 JC i słusznie, bo skupiał sporo uwagi obrony. Nie pojmuje dlaczego Josh Smith choćby niekryty pozwala sobie na rzuty z 5-7 metrów, niscy wracają do jumperów, skoro tylko prowokowanie DH, floatery, wszystko bliżej kosza przynosiło im korzyści, ale to taka irytująca drużyna.

 

Obrona Pachulii na Howardzie - świetna, szkoda, że sędziowie dali się nabrać na flopa, ale generalnie po odpadnięciu Collinsa spełnił swoją rolę należycie. Horford pokazał jaja celnym jumperem po pick and popie z JC. Nad Magic nie będę się pastwił, poza DH są zgliszcza i za co bym bardziej obwiniał Otisa Smitha niż SvG.

 

PS. Zapomniałem o Reddicku czy Bassie, ale rozmontowanie teamu nie podlega dyskusji.

 

Howard do Nets, CP3 do Knicks i NBA atakuje NFL :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne? Quentin zawsze nieźle bronił.

drużyny w których grał mogły wpłynąć na jego ocenę lekko.

 

k**** nigdy typa nie lubiłem ale jak tak popatrzę na nasz skład to nawet jestem wstanie obdarzyć go sympatią. Gejowsko to zabrzmiało ale jestem upalony i nie chce mi się zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zawieszenie Pachuli to jakiś śmiech na sali. Poza pyskówką tak na dobrą sprawe nic nie zrobił poza tym że wyłapał najpierw łokcia od Howarda a później liścia od j-richa. Za nie długo w NBA dojdzie do takich sytuacji że jakieś Gainesy czy inne pionki będą wychodziły tylko po to żeby zrobić zadyme z liderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zawieszenie Pachuli to jakiś śmiech na sali. Poza pyskówką tak na dobrą sprawe nic nie zrobił poza tym że wyłapał najpierw łokcia od Howarda a później liścia od j-richa. Za nie długo w NBA dojdzie do takich sytuacji że jakieś Gainesy czy inne pionki będą wychodziły tylko po to żeby zrobić zadyme z liderem.

Zajebał J-Richowi z bani, przyjrzyj się uważniej ;]

 

Poza tym Q-Rich nie tylko dobrze bronił ale o ile dobrze pamiętam to jeszcze w NYK był najlepiej zbierającym SFem w lidze po Lebronie ? per 36 czy cuś, nie pamietam o jaki stat chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Gasol by sie nie wkurwił jakby dostał 3 razy z baśki. To, co zrobił J-Rich było usprawiedliwiony i gdyby on dostał zawiasy a Pachulia nie, to byłby skandal.

Który Gasol ? Bo Pau Gasol gdyby dostał paznokciem małego palca w przedramię położyłby się na ziemi, krzyczał "mamooo", wypłakałby całą wodę z organizmu i nie uspokoił się dopóki nie dostałby HappyMeal z kozacką zabawką. A Ty mówisz o Zidance w twarz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy lepiej dostać 0-4 i pożegnać SVG czy przejść Atlantę i może przy jakimś cudzie Chicago i męczyć się z SVG jeszcze sezon dwa? Nie wiem czy nie lepiej odpaść 0-4 i w końcu nie oglądać tego debila.

 

P.S. Nelson i DH. A wy chcieliście się jeszcze Nelsona pozbyć.

 

No ja chciałem się pozbyć, bo to gówno nie rozgrywający w dodatku upośledzony defensywnie.

Zastanawiam się jak można trawić SVG a jednocześnie ślinić się do Nelsona? To się nie wyklucza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.