Skocz do zawartości

[East] Runda 1 Orlando Magic vs Atlanta Hawks


konsul

kogo powinien Arenas zastrzelić  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kogo powinien Arenas zastrzelić

    • Siebie
    • Siebie i ai3
    • SVG i Siebie
      0
    • SVG, Otisa i Siebie
    • SVG, Otisa, Nelsona i Siebie
    • Wszystkich oprócz Siebie
    • Wszystkich oprócz Siebie i DH12


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy lepiej dostać 0-4 i pożegnać SVG czy przejść Atlantę i może przy jakimś cudzie Chicago i męczyć się z SVG jeszcze sezon dwa? Nie wiem czy nie lepiej odpaść 0-4 i w końcu nie oglądać tego debila.

 

P.S. Nelson i DH. A wy chcieliście się jeszcze Nelsona pozbyć.

 

Z drugiej strony ciężka seria może ich zahartować. Mamy w końcu Turka który powinien jednak się obudzić, mamy JJ, wg mnie nie wszystko stracone. Łatwa zwycięstwa rok temu nic nie dały to może teraz będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard to jebany frustrat, gdy nie idzie to wyzywa się na innych, jego foule są chamskie i do tego ma ten głupi uśmieszek. Po za statsami to ten koleś jest cienki jak barszcz. Psychicznie koleś wymięka, tylko jego atletyczność go ratuje, mam nadzieje, że to będzie wieczny przegrany ligi.

 

Brawa dla Hawks, fajny team, tylko brakuje im zajebistego trenera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard to jebany frustrat, gdy nie idzie to wyzywa się na innych, jego foule są chamskie i do tego ma ten głupi uśmieszek.

A jak jego napierdalaja po lapach po 20 razy na mecz i jak dostanie pilke pod obrecza to go chamsko fauluja, to jest ok? Wtedy jest git, ta?

 

Jak inni go caly czas fauluja pod obrecza, to i on niech ich tez napierdala. ma do tego swiete prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze nie wytrzymuje napięcia psychicznie, mogłeś całego posta przeczytać, sam sobie szkodzi i przede wszystkim drużynie, tak? Mialby chociaż odrobinę jakieś jaja to by obrócił na swoja korzyść, a daje się prowokować jak dzieciak. Nie widzę sensu twojej napinki. Mógłbyś chociaż zrozumieć posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi to ktos wyjasni lopatologicznie co oznacza:" poza statsami to ten koles jest cienki jak barszcz", bo z ktorej strony bym sie za to nie zabral to nie kumam tego zdania. k**** kolejny as, top3 tego sezonu cienki jak barszcz...

sezon a PO 'cmon, to przeciez inna bajka, ale może gdyby na ławce zamiast głąba był trener z głową na karku, to nikt by tak nie powiedział :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj hawks byli caly mecz na 60 % z gry, popsuli sie troche w końcówce i takie procenty sie im pewnie nie powtórzą, więc tak łatwo raczej dalej nie bedzie. mają tego collinsa i zaze na dwighta, czyli kupa dobrego wkurwiającego twardego mięcha, co powoduje że horfordowi wytarczy pokryć go z 20 minut w meczu. dwight rzuca 50 a i tak są w dupie a to wszytko przez to że od pg do sf dostają oklep w każdym fragmencie meczu. magic nie mają takiego freaka jak crawford, nie mają takiego team spirit jak hawks, nie mają tak broniącego obwodu. mają stojącego w miejcu jak pachołek hedo w którego uwierzyli przy transferze chyba bardziej niż morfeusz w neo.

 

raczej lepiej żeby sie orlando rozpadło niż żeby przeszli dalej i tam i tak gówno ugrali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon a PO 'cmon, to przeciez inna bajka, ale może gdyby na ławce zamiast głąba był trener z głową na karku, to nikt by tak nie powiedział :wink:

Dalej mi to nic nie wyjasnia, jesli po takim meczu nazywa sie go cienkim jak barszcz to ja nie mam pytan, to ze ma wokol siebie bande debili z trenerem idiota na czele to pewnie tez jego wina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sam przyznasz, ze jego napinki i frustracja mu ni pomagaja, tak?

Fajnie, można się jarać tym jaki, to jest zajebisty atleta, ale miałby z 20 cm miej i grałby w DL robiąc fajne paczki. Ma farta, ze liga jest uboga w dobrych C. W 90' byłby po za grą po 20 minutach

 

nie byłby.

 

a co do zabrania tych 20cm, to tak samo można powiedzieć o Rosie czy LeBronie, że gdyby odebrać im ich szybkość (to też przecież część atletyzmu), to graliby w DL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim atletyzmem Howard by w 90. jeszcze bardziej napierdalał niż teraz.

 

W ogóle nie wierzę w to co czytam. 20 cm mniej? Nosz k**** chyba nie jest rządową tajemnicą to, że w nba jest taki poziom nie dlatego, że każdy ma finezyjną technikę tylko dlatego, że to są atletyczne freaki, które rozbudowują swoje ciało już w wieku lat kilkunastu. A centymetry to już w ogóle - podstawa gry w kosza. I jakby miał 20 cm mniej to by nie był centrem tylko PG/SG.

 

To nie siatkówka tylko sport kontaktowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moze i nie ma psychy Artesta, ale pisanie ze

Po za statsami to ten koleś jest cienki jak barszcz.

to kompromitacja. Daj mu kilku typowych boiskowych skurwieli do teamu i mu zaden mental toughness nie bedzie potrzebny, bo jak mu ktos jebnie w lape, to taki Barnes temu komus ja upierdoli.

Primo, Howard jest pizda, ale COS GRA.

Secundo, w teamie ma tez pizdy, ktore juz nic nie graja.

Chyba mi nie powiesz ze 3rd def rat to zasluga jego teammates?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.