Skocz do zawartości

[East] Runda 1 Miami Heat vs Philladelphia 76ers


Alonzo

W ilu meczach wygrają Heat?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W ilu meczach wygrają Heat?



Rekomendowane odpowiedzi

76 byli w tej serii o GTG od nawiązania jakiejś walki z Miami. Szkoda, ale ani Brand ani AI to nie pierwsze opcje. Nie mniej wielkie brawa dla Collinsa bo stworzył ciekawy zespół.

 

Miami gra coraz dłuższe bardzo dobre momenty. Fani Bostonu muszą mocno trzymać kciuki za powrót Shaqa. Będzie wielka seria.

 

Miami rozpieprzy Bulls i to równo. Sory ala tak jak teraz grają to EC mają w kieszeni i na Bulls otak sie zmobilizują że nie ma bata

Najpierw muszą przejść Boston. Poza tym z Bykami nie będzie łatwo. W tej serii przy obronie 76 byli momentami bezradni, z Bykami nie będzie łatwiej. Jeśli Ci znajdą ofensywne wsparcie dla Rose to na pewno bym ich nie skreślał.

 

Ciekawy jestem jak poradzą sobie gracze Miami gdy przyjdzie grać pod ścianą. Tutaj ten pierwszy mecz miał wielkie znaczenie, ale gdy przyjdzie grać z 0-1, 1-2 ? To już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Miami chantują MVP Anthony'emu, bo Kanadyjczyk zasuwa jak dziki

 

Myślę, że jeszcze aspekt "osobowościowy" ma na to duży wpływ. Anthony pracuje bardzo ciężko, nauczył się grać w koszykówkę sam, z książek, dzień po (autentycznie dzień po!) zakończeniu sezonu zasuwa na siłowni przygotowując się do następnego.

Pracuje tak ciężko i jeszcze nie jest all-starem? ;]

 

Co na to ci forumowi znawcy, którzy twierdzili pare miesięcy temu, że praca jest ważniejsza niż talent? Taki T-Mac w okresie swojego prime "chwalił się", że w wakacje to przez miesiąc nie dotyka piłki a jednak potem bywał w All-NBA Teams z palcem w dupie... No a tu mamy Joela, który trenuje od rana do nocy nawet w lato a jednak ma kłopoty ze zrobieniem dwutaktu a jedyne co potrafi to grac w obronie (do której właściwie żadnego większego talentu nie potrzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Żadnego większego" to przecież nie znaczy "w ogóle". ;] Masz warunki fizyczne + odpowiedniego trenera + etykę pracy to już prosta droga do zostania co najmniej średnim defensorem, talent wystarczy minimalny. Ile to było przykładów, że nagle czołowym obrońcą zostawał koleś, który przychodząc do NBA wielkim defensorem nie był? Nagle mu talentu przybyło czy co? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polscy komentatorzy NBA z C+ są lepsi tylko od tych związanych z Houston Rockets.

 

Szkoda, że na LP prawie zawsze pokazują transmisje z ABC, ESPN, TNT. Uwielbiam słuchać Erica Reida i Coacha Tony'ego Fiorentino z Sun Sports. Chociaż Hubie Brown i Mike Tirico też dają radę...

 

Swoją drogą... Miami zaczęło po swojemu, co się nie mogą nastawić na tych Sixers na pierwszą kwartę to ich, no ale druga to już poezja. Jak Lebron złapał tego alleya od Wade'a to naprawdę nie wiem, pewien byłem że za wysoko mu to Flash rzucił... no ale to jednak JAMES ! MARIOOOO CHAAAAALMEEEERSSS !! Zatweetował po trzecim meczu, że musi zacząć grać porządnie i na razie 3/4 3pt :] Wade świetnie na razie. Ciekawe czy Iggy'iego i spółkę stać na powalczenie w drugiej połowie jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia to jak Heat i Spoelstra sobie wyobrazaja atakowanie obrony Bulls/Celtics tego typu ofensywa

a konkretnie polgajaca na graniu po obwodzie, stawianiu bezproduktywnych zaslon, bieganiu do boku i nie kreowaniu wolnych pozycji dla nikogo ruchem bez pilki zawodnikow

 

atak Heat ot k**** jest penetracja Wade/Lebron i odegranie do luznego zawodnika

jak jeszcze raz przeczytam cokolwiek pozytywnego o Spoelstrze to sie poplacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai

ale Spo jako rook prezentował się naprawdę nieźle i myślałem że będą z niego ludzie. Zrobił dobrą defensywę a w ataku ukrywał przez długi czas upośledzenie ofensywne swoich zawodników.

dopiero gdy rzucili go na głęboką wodę to nie ma się czego złapać i prędzej czy później zatonie

 

taki fajny trener ale do Pacers czy innych Bucks gdzie ego zawodników nie żyje własnym życiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai

ale Spo jako rook prezentował się naprawdę nieźle i myślałem że będą z niego ludzie. Zrobił dobrą defensywę a w ataku ukrywał przez długi czas upośledzenie ofensywne swoich zawodników.

dopiero gdy rzucili go na głęboką wodę to nie ma się czego złapać i prędzej czy później zatonie

 

taki fajny trener ale do Pacers czy innych Bucks gdzie ego zawodników nie żyje własnym życiem

+5!!!

 

Wade 5 bloków, pierdolnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.