Skocz do zawartości

[East] Runda 1 Miami Heat vs Philladelphia 76ers


Alonzo

W ilu meczach wygrają Heat?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W ilu meczach wygrają Heat?



Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z tych serii, gdzie ludzie znają zwycięzce jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dla Heat 76ers to sparingpartner przed potyczką z Celtics, zatem można sobie zawęzić rotacje i obaczyć jak będą grali w 8-9, można przetestować jeszcze jakieś matchupy, ustawienia i zagrywki, które mogą nam się przydać w dalszej części playoffs. można nawet doprowadzic do zaciętej końcówki i obaczyć jak Heat to rozwiążą.

Dala 76ers sam udział w playoffs to już sukces - mogą sobie ograć w meczach o coś Holidaya i Tadzia Janga.

Ma być lekko łatwo i przyjemnie.

 

W sezonie regularnym było 3-0 dla Heat

Pierwsze dwa zwycięstwa Heat odnieśli jeszcze w październiku i listopadzie, jak byli w pierwszym etapie zgrywania się, a trzeci łin 25 marca, gdzie wykorzystali LBJa i Bosha pod koszem mając korzystniejsze matchupy.

 

Holiday vs Bibby Tu mamy szybkość i młodość vs mądrość i doświadczenie. Faktycznie sporo minut jest przewidzianych w Heat także dla Chalmersa w tej serii.

Meeks vs Wade

Iguodala vs James

Brand vs Bosh

Hawes vs Ilgauskas

 

Ławka niby lepej wypada u 76ers - Lu Willimas, Tadziu Jang, ale w Heat tez JJ może oddać ze dwa rzuty po 4pkt., do tego Chalmers, możliwe że Millers weźmie sie za zdobywanie punktów.

 

Heat mogą skopać maxymalnie jeden mecz, powinni szybko zameldować się w II rundzie.

Dla Wadea będzie to pierwsza druga runda od zdobycia mistrzostwa, dla Bosha pewnie pierwsza druga runda w karierze. To samo dla Spo.

 

Heat w 4 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i prawie byś się, alonzo, pomylił, przynajmniej a'propos g1 :]

 

sixers nie mieli kim skończyć gry. tyle im zabrakło. heat mieli, przy całym strugglu w ost minutach, więc są do

przodu.

 

jednak równe końcówki w playoffs są okrutne dla teamów bez gwiazd. obrona ma podciągnięte pod szyję

majty, sędziowie umieją puścić handcheck czy bodiczek, a ktoś jednak musi spuentować posiadanie jedno

drugie i może nawet trzecie. pomimo wszystko. nie masz takiego gracza, to się krztusisz na końcu i obroną

nawet najfajniejszą i naj zaangażowaną tego braku nie zmatc***esz, o ile nie masz 3 minuty przed końcem

12 pts i po prostu nie zdązy ci stopnieć do zera pod wysoką temperaturą własnej niemocy :] twój wymarzony

człowiek biega w innej koszulce i to jest frustrujące.

 

heat w zasadzie niczym nie zaskoczyli, imo nadal nie wyglądają na mistrzowski zespół, nadal nie umieją

pewnie trzymać i kontrolować meczu, wynik, stres, nerwówka, upływający czas pod ciśnieniem determinacji przeciwnika dupy im marszczy. wade jest antidotum, since day 1 jak pijany płotu trzymałem się tezy, ze to

będzie prawdziwym the Man w tym zespole i już na dzień dobry ich uratował w krytycznym momencie.

 

sixers biegaja, bronią i mają kilo dobrej energii, doug collins to jest trener, a nie popierdółka a;a spoelstra i imo

g2 będzie testem na realny wpływ douga na ten zespół. g1 dał im nadzieję, i jak w g2 dostaną od heat blow, siądzie im confidence i po prostu zostaną zmyci z parkietu, to będzie po serii i po tym zespole. jesli po tak dobrym roku, po dobrym otwarciu zostaną dotkliwie zbici, to znaczy, ze żadna praca nie pomoże zrównoważyć mentalnych braków, a skoro doug collins nie wymusi na nich max motywacji i nie powstrzyma zniechęcenia czy rozpdadu, to lepiej będzie wypi*****ić połowę zespołu, zwłaszcza tę starszą, i pozwolić dougowi działać, bo jak nie on, to niby kto ? jak on ich nie nastroi i pękną mając pod pierwszą lepszą górkę, to amen i krzyż na drogę paru ludziom. a c***, gdybanie, 1-0 i seria, imo, otwarta jest w obie strony.

 

swoją drogą, ktoś naprawde wierzy,ze heat będą grali wg jakichś planów spoelstry, a nie bazując na motywacji i formie dnia big 3 ? :] wielka improwizacja się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ai zniszczyłeś mnie :lol:

ba a który to już raz :) chociaż w tym wypadku trzymam kciuki za jego wyrokowania, Wadea mógłby oszczędzić no ale sam sobie winny trzeba było nie gadać z Jamesam w lato :)

no i prawie byś się, alonzo, pomylił, przynajmniej a'propos g1 :]

w ogóle po takiej zapowiedzi, zresztą takie są na większości forów, to nie wiem jak ktoś nawet neutralny może nie życzyć Heat wtopy :roll: Jakby Miami umoczyło tegoroczne play offy to chyba jedyne honorowe wyjście byłoby rozwiązać organizację, już dawno się nie nasłuchałem tylu buńczucznych zapowiedzi odnośnie tego kogo i w jaki sposób ogramy, ba gdzie tam ogramy zniszczymy conajmaniej :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Future power ranking - czyli nastepny rok

1. Oklahoma

2. Bulls

3a Lakers

3b Celtics

4 Knicks (numer 1 jesli dojdzie tam Paul)

5. Gdziekolwiek dojdzie Dwight(numer 1 jesli dojdzie do Lakers, numer 5 jesli dojdzie do Nets)

future power ranking na nastepne 5 lat

1. Thunder

2. Bulls

3. Dwight

4. Knicks

5. Heat

 

Lebron bez umiejetnosci koszykarskich nigdzie nie dojdzie

Wade'a powoli opuszcza atletycznosc i sposob w jaki zdobywa pkt przeciwko lepszym defensywom jest zenujacy jak na tej klasy koszyakrza, jak czytam ze ktos wzrocuje swoja gre po Lebronie to mozna sie poplakac i zalamac rece , zadnego GTmove, Wade zamiast sie ufundamnetalniac to sie and1onizuje

 

zreszta bedziecie mieli porownanie w serii Celtics Knicks i Celtics Heat

obserwujcie co robi Melo a co beda robi Wade Lebron - inna polka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBJ ma dobrze, bo oddaje teraz piłke Flashowi w crunch, a sam staję w rogu. Słusznie. Sixers urwą mecz Heat, na pewno. Atlanta wyeleminuje Magic, choć inaczej obstawiałem. Nawet "drugi Jordan" Nelson według Damianspor1 im nie pomoże:)Portland też się jeszcze odbije Kiddowi się nie trafi taki dobry mecz już!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś jak będzie z tymi koszulkami w następnych meczach? Będą cały czas białe czy dadzą czerwone/czarne?

 

Szczerze mówiąc wczoraj jak odpaliłem streama nie poznałem American Airlines i byłem w lekki szoku. Do końca meczu nie mogłem się przyzwyczaić i dość dziwnie mi się to wczoraj oglądało. Raz może i fajnie, ale jak taka ma być na całe POs to japi****le...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron bez umiejetnosci koszykarskich nigdzie nie dojdzie

co do LBJ to nie zapominajcie, że go pilnował Iggy w ofensywie nie widoczny, ale w defensywie skutecznie zatrzymał James'a. AI9 się nie sklonuje i to będzie za mało by zatrzymać Miami, choć liczę, że dwa mecze urwią Miami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle po takiej zapowiedzi, zresztą takie są na większości forów, to nie wiem jak ktoś nawet neutralny może nie życzyć Heat wtopy :roll: Jakby Miami umoczyło tegoroczne play offy to chyba jedyne honorowe wyjście byłoby rozwiązać organizację, już dawno się nie nasłuchałem tylu buńczucznych zapowiedzi odnośnie tego kogo i w jaki sposób ogramy, ba gdzie tam ogramy zniszczymy conajmaniej :?

Ktoś temat musiał założyć, a nikt się specjalnie nie kwapił. I jaka buńczuczność masz na myśli? Trzech All Starów, James z rolesami miał przed rokiem wg sporej ilości forumowiczów rok, czy juz dwa lata temu mistrzostwo zdobyć, a teraz maja Philly nie przejść, dla której juz sam udział w playoffs to sukces? Gdzie tu buńczuczność? Zwykłe stwierdzenie faktów. Niektórzy mylą pychę ze zwykłym logicznym myśleniem. Ja rozumiem kurtuazję, ale czasami wygląda ona komicznie.

 

Heat w pewnym momencie przegrywali z Philly 14pkt by jakiś czas później prowadzić 16pkt. To daje w pewnym momencie +30pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat już mieli całe białe trybuny w 2006, a fani to nie wiedzą i wielce zdziwieni? ;]

Heh, dokładnie. To się nazywa "white out" bodajże, kładą białe koszulki na krzesełkach dla fanów do założenia. I to na wszystkie mecze w play-offs w Miami.

 

Nie wierze, że "fani' Heat to widza po raz pierwszy? :?

 

Co ciekawe Pistons i Hornets też robili white out nights.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.