Skocz do zawartości

FINAL NBA: PISTONS vs SPURS


Pistons

Jaka bedzie ogladalnosc finalu?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka bedzie ogladalnosc finalu?

    • Wyzsza niz rok temu
    • Troche nizsza niz rok temu
    • Zblizona do tej sprzed dwoch lat


Rekomendowane odpowiedzi

To moze kilka słów wyjasnienie co do mojego kibicowania w tym roku :)

 

rywal Spurs (Nuggets, Sonics i właśnie Suns) a także Pistons (Sixers, Pacers i właśnie Heat) zbierał sporą rzeszę sympatyków (sorry że przywołuje po nicku, ale KarSp jest był tego najlepszym dowodem jeśli chodzi o rywali SAS)

To kolejno. Nuggets lubiłem juz przed PO, do tych PO nie przepadalem za Spurs wiec komu kibicuje było dla mnie oczywiste. Sonics polubiłem w starciach z Kings, kiedy porwali mnie swoja koszykówką, Spurs nadal nie przekonywali mnie do siebie wiec wiadomo komu kibicowalem. Suns- Spurs to z tego co pamietam byłem neutralny i nie stawalem mocno za zadna stroną. W Finale tez byłem obojetny dopiero potem bardziej za Spurs. Sixers to jeden z moich ulubionych zespołów. Pacers kibiuje w tym sezonie bardzo mocno, bo zaczarowali mnie checia walki i zwyciestwami mimo oslabionego składu. Heat kibicuje najmocniej w tych PO na Wschodzie po Sixers i mniej wiecej na równi z Pacers. Shaqa nie lubie, ale Wade staje sie moim ulubiencem wiec chciałem by zaszedł jak najdalej.

 

Od razu mówie ze wiekszosci z tych zespołów naprawde mocno kibicuje tylko podczas PO, bo mecze jak nie obchodzi mnie wynik starcia, nie mam kanydata do zwyciestwa to nie sa dla mnie normalne pojedynki bo nie ma emocji, czyli tego co najbardziej w meczach lubie.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.