Skocz do zawartości

[WEST 1st round] Mavericks(3) - Blazers(6)


buła

Rekomendowane odpowiedzi

już

Grant Hill nie ma chyba żadnego stawu i jest z próchnicy, a nie zapomniał o fundamentals

z Royem fizycznie nie jest tak źle, po prostu kiedy spadła mu atletyczność (ponadprzeciętna kordynacja ruchowa, szybkość i zwinność) to pozostało mu niewiele z bycia the next thing.

 

popatrz sobie jak Penny potrafił wyglądać nawet po śmierci i jak umiejętnie wykorzystywał swoje dawne przewagi

a Roy na czym ma bazować?

przed kontuzją to był świetny combo guard który coś poklepał, coś rzucił i coś rozegrał. Fajnie tylko że nie na to co z niego robicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutne jest to, ze to nie Mavs są tacy dobrzy tylko Blazers są tacy słabi

 

co do Roya albo raczej jego ducha to musi się teraz sprytnie przekwalifikować i ma do wyboru bycie spot up shooterem albo niech oszukuje sam siebie i połowe GM że jest starym-dobrym Royem

żałośnie to wyglada na chwilę obecną

 

EDIT:

 

: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roy przejmuje mecz, Roy jest gtg, Roy MA fundamentals

niewazne jak to sie skonczy - huj w dupe ai3.

 

co zalosnie wygladalo dh12? wiem, ze pisales post wczesniej, ale k**** co ma pilke w rekach, moze grac to co kiedys to wyglada to bardzo obiecujaco. jak dostaje jakies ochlapy w koncowkach kwart to czego oczekujesz.

 

 

 

e:ROYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terry debil i widac ze w szatni tez im sie chyba nieuklada wiec plotki nie byly przesadzone.

 

Kidd pocisnal Terremu w 3 badz 4q juz nie pamietam jak wykonywal Jet osobiste. Tak mniemam bo Kidd mowiac do niego byl wkurwiony na maksa a z jego ust wylatywał stek nieprzyzwoitych słów tak przypuszczam.

 

Dallas to fenomen. Nie miec misia z Dirkiem to patologia. Nie dac pilki Dirkowi w kluczowych momentach 4q no nie rozumiem ich po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, mecz jak mecz, zajebisty mega, ale Roy grać raczej tak nie będzie. W ogóle dla mnie jakiś cud, nie wiem co się stało - przecież przez pierwsze 3 kwarty w ogóle nie istniał, sam nawet stwierdziłem, że jest c***owy. Te jego jumperki i nieudolne wjazdy.. a nagle w 4 kwarcie szok :shock:

Myślę, że Dallas już nie dadzą sobie przegrać meczu i jakoś do drugiej rundy dojdą, ale trzeba pamietać, że to DALLAS, w ostatnich 4 latach tylko raz wyszli poza 1st runde :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow.

 

Mavs mieli chyba +17 w 4 kwarcie?

 

Mówiłem? Mówiłem k****?

 

Jak Blazers doszli na 11 punktów to już wisiał w powietrzu typowy playoffowy epic collapse w wykonaniu Mavs.

 

Roy rozpierdolił, 16 ostatnich punktów Blazers to jego punkty albo asysta, dh12 chyba przejmuje moce ai3.

 

Lolmavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.