Skocz do zawartości

[WEST 1st round] Mavericks(3) - Blazers(6)


buła

Rekomendowane odpowiedzi

dobra ludzie trzeba z tymi tematami troche przyspieszyć, bo PO dzisiaj startują a tu bieda

 

Mavericks - Blazers

3 i 6

 

jak dla mnie najciekawsza para po okc- nuggets

 

mavericks po raz kolejny mieli świetny RS, dobry bilans, dobra gra, dobra ławka

ale mavs to mavs, wiadomo co się z nimi działo ostatnio jak przyszły PO

 

blazers mieli cały rok problemy ze zdrowiem, a mimo wszystko wykręcili zajebisty bilans

wymiana z bobkami dla nich świetna, g-wallace świetnie się wkomponował w zespół i jest dla nich świenym fitem na sf/pf

+ zdrowy camby i brandon half knee roy powinien dostawać więcej minut

co się będzie działo?

kluczowe matchupy jak dla mnie to

dirk - lma

kidd - miller

 

dirk i lamarcus to wiadomo, liderzy w ataku, do tego podobnie grający, chociaż lamarcus coraz więcej gra na low poście tyłem do kosza. break out season dla niego, zobaczymy co pokaże przy faszyście

 

lamarcus jest długi i nieźle broni na nogach, więc dirk nie powinien mieć bardzo łatwo, zobaczymy co tym razem pokaże w PO dirk, może w końcu będą to jaja

 

kidd - miller

dwóch doświadczonych PG

kto bardziej zwolni gre powinien to wygrać

blazers grają zajebisty HCO z millerem i lamarcusem

 

zobaczymy co będą robić z tym mavs, czy będą pomagać chandlerem na pickach czy dadzą się tam przeciskać kiddowi i dirkowi

 

wydaje się że blazers mają przewage na sf za sprawą g-force`a. peja powinien rzucić 5 trójek w całej serii, chociaż nie wiadomo kto bedzie w s5 czy peja czy marion. na g-force`a lepszy byłby z pewnością marion.

 

blazers są świetni u siebie

mavs bedzie cięzko u nich wygrać, ale to mavs mają przewage parkietu

ale patrząc wstecz mavs nie stawiali się za bardzo na PO

 

jak dla mnie bardzo wyrównana seria, jeżeli blazers urwą jeden mecz na wyjeździe to mogą przejść, jak nie to może być ciężko

ale ze względu na sympatie do blazers obstawiam ich w 7

 

nie chce mi się robić ankiety, są jakieś PO typery to tam se typujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Espn "fachowce" typuje 6 - 6. Wskazuje to na najbardziej wyrównaną serię. Pewnie taka będzie.

 

Ja się spodziewam typowego Dallasowego playoffowego grania. Czyli znika Marion, Kidd i Terry grają kupę, a wszystko ciągnie Nowik i mimo zajebistej gry nie wyciąga tego do 2 rundy. Tyle.

 

Go Blazzers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamarcus jest długi i nieźle broni na nogach, więc dirk nie powinien mieć bardzo łatwo, zobaczymy co tym razem pokaże w PO dirk, może w końcu będą to jaja

Gdzieś Ty był przez ostatnie kilka lat skoro uważasz, że Dirk nie ma jaj w playoffs? oO

 

Ja stawiam mimo wszystko na Mavs, ale najbardziej mnie zastanawia czy w końcu przyszedł ktoś(Chandler) kto będzie vocal liderem i w czasie timeoutu w czwartej kwacie poderwie ludzi do walki i stworzy synergy.

 

Na Nowika można liczyć zawsze, sportowo jest bez zarzutu(no można poza obroną), ale jego mentalność i brak wyrazistości jest dla tej drużyny dosłownie zabójczy.

 

Widziałem ostatnio wywiad, gdzie mówi, że podpisał extension w lato i teraz ma 4 lata na wygranie tytułu i w ciągu tych 4 lat bardzo by chciał to zrobić. A jak się uda w tym roku to będzie super. Nosz k****, lider contendera tak nie mówi, nawet jeśliby miał się pomylić to nie gada się takich głupot. Nawet to z czego się wszyscy śmiali czyli "no 4, no 5, no 6..." było o wiele bardziej "liderowate" od tego. Nawet Howard i Paul, którzy nie mają realnych szans na tytuł mówią, że to ich jedyny cel. Nawet jeśli to gadanina dla gadaniny to na pewno lepiej to wpływa na drużynę niż prawdomówność Dirka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu wszyscy sie tak jaraja blazersami, tzn sa fajni i wogole bardzo ich lubie ale w tej serii ich nie widze

 

chandler to przejebany obronca 1on1 na gosci typu LaMarcus i to tyle co chcialem w kwestii tej serii sie wypowiedziec, przy calym moim szacunku dla McMillana i Roya gdy jest zdrowy i LaMarcusa vs. wiekszosc tej ligi ale akurat trafia na mniejszosc

 

wlasciwie to jestem gotow na mavs postawic jakas kase gdyby ktos byl chetny, yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu wszyscy sie tak jaraja blazersami, tzn sa fajni i wogole bardzo ich lubie ale w tej serii ich nie widze

 

chandler to przejebany obronca 1on1 na gosci typu LaMarcus i to tyle co chcialem w kwestii tej serii sie wypowiedziec, przy calym moim szacunku dla McMillana i Roya gdy jest zdrowy i LaMarcusa vs. wiekszosc tej ligi ale akurat trafia na mniejszosc

 

wlasciwie to jestem gotow na mavs postawic jakas kase gdyby ktos byl chetny, yo

Gerald RW. Geral the Difference Maker

 

Gerald Wallace to jest najlepszy możliwa obrońca na Nowika. Nowikowi nie leżą wielcy, szybcy SFowie z długimi łapami, patrz Golden State. A Gerald jako obrońca to jest półka wyżej niż oni razem wzięci. Pewnie, że go nie zniszczy bo nie da się zniszczyć wunderkinda ale jeżeli dobrze na nim siądzie, Wesley pobiega dobrze za Terrym, to Dallas mają po serii w 5, maks 6 meczach. Mają fire power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meczu nie widzialem , ale Blazers rok w rok maja jakis mega hype nie wiadomo czemu, Roy k**** zachwyty i palowanie sie ale ludzie Hawks i Blazers to sa konferencyjne odpowiedniki i tyle,

jak dla mnie Blazers moze i maja glebie ale glebia nie wygrywa w playoffs a crunch time

Blazers nikogo na crunch time nie maja, Roy dno dna, Andre Miller jest mega cieniasem come playoooff time , Wes Matthews ? Batum ? joke joke joke

Blazers nie maja przyszlosci i nigdy jej nie mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldridge zagrał świetny mecz. Miller zagrał przyzwoicie. Batum coś tam rzucił. Gówno zagrał Roy, Matthews i Wallace.

 

Dirk będzie miał ciężkie życie w tej serii. Portland broniło go Wallacem, Aldridgem, Batumem. Skutecznie go zatrzymali, bo z nie miał jakiejś serii trafień z gry. Były to tylko pojedyncze rzuty. Bodaj 18 pkt w 4 kwarcie, ale było to z 13 FT, trójki i jednego jumpera z gry. Dirk nie zagrał dobrego meczu, ale pociągnął Dallas w 4 kwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.