Skocz do zawartości

when I say PLAY, you say OFFS - jazda jazda PO 2011


buła

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale przez ten okres dominacji Dallas mieli niezły blok Lebrona na Dirku ważną zbiórkę Wade'a w ataku, a mimo to dali się dogonić, głównie przez sposób rozgrywania akcji w ataku który opisałeś.

 

Ale podanie Lebrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne. Kto by przypuszczał.

 

Nie ma to jak ustawić na ostatnie minuty akcję "czekamy 23 sekundy i rzucamy buzzera za 3 przez ręce".

Dokładnie. Też nigdy nie zrozumiem po co drużyny bawią się w takie coś. Tym bardziej, że przez pierwsze 45-46 minut wydaje się, że mogą zrobić wszystko w ataku i wejść pod kosz kiedy tylko im się zachce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleosohozi? Bo już widzę, że jakiś bystrzacha wrzucił to nawet do łapu-capu. ;) Ja to pisałem w momencie, gdy... Mavs prowadzili. A co Wade'a, to mimo, że w drugiej połowie już stawał na linii i to często, to chyba aż tak strasznie się nie pomyliłem (tym bardziej, ze DW postanowił przestać grać na 7 minut przed końcem :P)? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleosohozi? Bo już widzę, że jakiś bystrzacha wrzucił to nawet do łapu-capu. ;) Ja to pisałem w momencie, gdy... Mavs prowadzili. A co Wade'a, to mimo, że w drugiej połowie już stawał na linii i to często, to chyba aż tak strasznie się nie pomyliłem (tym bardziej, ze DW postanowił przestać grać na 7 minut przed końcem :P)? :>

ale wiem co tam sobie myślałeś "o plus 20 parę/czy ile tam minut do końca to wygrają" i nie mów że tak nie było bo każdy by tak pomyślał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez mój internet lp chodzi mi tak że sie nie da oglądać i powtórkę byłem zmuszony oglądać w towarzystwie błyskotliwych komentarzy c+ i to miałem dopiero beke. Michałowicz cały mecz pierdolił jak to jednak mavs jest drużyną weteranów i miałem wrażenie że był pewien że dostaną wpierdol i chyba nawet poszedł jakiś komentarz w stylu heat potrafią dociskać mecze w końcówce a dallas nie po czym gdy dallas odrobiło to poszły komentarze "no przecież nie zwątpiliśmy w nich, to jednak team weteranów" ;]

 

Ale mecz mistrz, Dirk jest nakurwiatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.