Skocz do zawartości

[EAST] Runda 1: Boston Celtics Vs NY Knicks


tommason

Co jest najbardziej prawdopodobne:  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest najbardziej prawdopodobne:

    • Ekipa Mike'a No-D'Antoni'ego zatrzyma Celtics ponizej 100 punktow w serii
    • Ronny Turiaf zdominuje strefe podkoszowa
    • Spike Lee przynajmniej raz przyjdzie na mecz nie ubrany w NYK-Jersey i bez czapki
    • Knicks w II rundzie
    • Shaq zrobi Triple Double
    • Nenad Krstic i Sasha Pavlovic beda X-faktorami
    • Jermaine O'neal nie zlapie kontuzji
    • Troy Murphy wreszcie zagra w PO


Rekomendowane odpowiedzi

wiele rzeczy w tej serii było przeciwko Knicks, począwszy od kontuzji kluczowych graczy, a skończywszy na sędziach, mimo wszystko jednak można być zawiedzionym postawą NYK w meczach w MSG. Szczególnie w tym g4, kiedy byli właściwie w dupie, myślałem, że wyjdą na maksymalnej kurwie od początku, zmiotą energią Celtics z parkietu i przedłużą serię do 5 meczy. Było wręcz odwrotnie, bo już od pierwszych minut dostawali ostro. Chyba nie taki powrót playoffow po tylu latach do MSG wyobrażali sobie kibice. Dwa soczyste wpi****le i tym sposobem, seria która po g2 wydawała mi się najciekawsza, zakończyła się jako pierwsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks w tej serii to dla mnie wielka zagadka.

 

W game 1 i 2 zagrali bardzo dobra defensywe. Wrecz swietna, jak na ich standardy.

W game 3 i 4 zagrali taki piach, takie gowno, takie..... no nie wiem jak to okreslic. I to w MSG, w domu, na swoim HC.

 

Na pewno kontuzje mialy z tym cos wspolnego. Zwlaszcza Billups, ale znow w game 2 bez niego tez zagrali dobrze w defensywie. Dziwne, dziwne. Dobry rebus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykorzystane kobiety się mszczą.

 

Czy tam okazje.

 

Whatever.

 

Knicks powinni wygrać jeden z pierwszych dwóch meczów, potem Celtics włączyli wyższy bieg, a bez rozgrywającego i z kontuzjowanym Amare trudno było cokolwiek ugrać przeciwko elitarnej defensywie. Śmieszna jest krytyka Stoudemire'a, facet nie mógł się normalnie poruszać, w pierwszym meczu pokazał, że jest w stanie zdobywać punkty przeciwko bostońskiej obronie, ale kto nie miał problemów z plecami, ten najwyraźniej nie wie, jakie to może być uciążliwe. Jazda po Melo również mocno przesadzona.

 

Zadanie Knicks na lato to pozyskać Adelmana i jakiegoś zbierającego centra (Przybilla?), to za rok będzie 50+ zwycięstw i druga runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sie litują nad Nix. No ok- brak Billupsa, no ale ludzie, to juz nie ten sam billups jest. Douglas chociaz biegał. Boston nie mial klocka pod koszem. Amare-plecy, no ok, ale KG juz inaczej gral oid G1. Max dla NY w tej rundzie to bylo 4-1 jak się okazało. Dostali 4-0, wiec sobie nie wkrecajcie niewiadomo czego bo na chwile obecna sa za slabi, nawet z innym trenerem, bez Paula itak sa w dupie.

Gdzie graty dla Bostonu?

Potem jest p.... z C's wygrali bo... Nie ma że "bo". Byli lepsi i kij z Nix ktorzy sa za slabi,a tu same żalo-posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3, Stat, Melo.. nie widzę tego. Niestety, ale Amar'e to nie KG, a Melo to nie PP, żeby podzielić się piłką na tyle osób i potrafić energię spod kosza atakowanego przenieść pod swój.. Sam Stat idealnie, bo grałby picki z Paulem, czyli to w czym jest najlepszy, ale nie widzę kompletnie CP i CM na obwodzie razem.

 

e: Key, ja już np. wyrażałem swój podziw dla gry RA i PP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od początku twierdziłem i będę twierdził, że NYK byli poprostu słabi a do tego chyba najgorzej broniący zespół w lidze, więc w to "przebudzenie" Rondo to uwierzę, jak z Miami będzie grał podobnie, bo narazie to pokazał, że jak nie miał kto go kryć to jest groźny, jakoś w pierwszym meczu jak grał Billups to grał piach jak cały RS. Sweep zasłużony, a do tego nie wiem czemu chwalony jest Melo, na tle słabiutkich NYK prezentował się może nieźle, ale skuteczność ok 30% z gry w serii to jest jakiś żart a nie All Star.

 

CP w NYK? I dont think so...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo miał taka skutecznosc bo kto mial rzucac, Jeffries czy Shelden Williams?

szkoda że jeszcze o trafianiu nie pomyślał :wink: Mnie ciekawi jakby Knicks wygladali bez tego transferu, ide o zakład którego niestety zweryfikowac się nie da, ze lepiej by sobie poradzili, nie bede wchodził w szczegoły co do przyszłosci, ale jak pamietam ich grę do momentu tej wymiany to tam cos się pozytywnego działo, było wieksze zaangarzowanie widac było że jakas ciekawa w miare grupa sie tworzy. Naprawdę wielkim fanem NYK nie jestem jakichś szczególnych antypati zdecydowanie nie mam, ale jakos człowieka "serce" boli że oni zamiast oalać tego tłustego kmiota, albo chociaz ponegocjowac w lato z nimi to oni zrobili ta wymianę. Imo to mogli dac spokju sobie z Paulem z melolem to samo i "zapolować" na Gasola, bez dwóch zdań jakby się postarali to by go mieli, jaka tu alternatywa Memphis i puste trybuny vs NY i swietni fani, ok nawet jakby ten Marck został przepłacony to jest to taki koleś który swoje zawsze zrobi i drożynie pomorze, dalej podpisać za rozsadny hajs chandlera i jest imo bardzo fajna 5-Felto/Chandler/Galo/Amare/Gasol- conajmniej na walke o ecf.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekaw ile osob chwalacych Rondo gra PG w realu. bo te podania ktore wykonywal w g3 to ja bym potrafil lewa reka. co to za sztuka podac do wychodzacego shootera ktory jest wolny ?

 

jesli masz w druzynie Raya, Pierce'a i KG (czyli innymi slowy 3 gosci ktorzy swietnie graja z zespolem ORAZ potrafia wykreowac dla siebie w ograniczonym zakresie) to wszystko ponizej najlepszej ofensywy ligi jest zawodem dla czolowego PG ligi. gdyby Rondo nim byl to Celtics przeciwko top teamom nie zdobywaliby 80 pktow tylko 100. poczekajcie na powazne defensywy, Knicks nikt majacy odrobiny pojecia o koszu nie traktowal serio. teraz beda Heat, Bulls i Lakers na drodze, zobaczymy jak Rondo sie spisze przeciwko nim. historycznie patrzac za kazdym razem zawodzil przeciwko playoffowym teamom (ktorym na pewno nie byli Knicks z kontuzjami).

 

a teraz czekamy na Bosha. bedzie bolalo Chris ;] zreszta Wade i LeBron pewnie tez nie moga sie doczekac spotkania z Celtics i perspektywy atakowania ich na pickach z KG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekaw ile osob chwalacych Rondo gra PG w realu. bo te podania ktore wykonywal w g3 to ja bym potrafil lewa reka. co to za sztuka podac do wychodzacego shootera ktory jest wolny ?

 

żadna, kto się tymi asystami podnieca ? Mam wrażenie, że czytasz to co chcesz czytac, a nie to co jest napisane.

 

historycznie patrzac za kazdym razem zawodzil przeciwko playoffowym teamom

o k**** mówisz o Cavs rok temu ?

 

Jedno jest pewne: Boston wygrywa - wiadomka Big 3, Boston przegrywa - wiadomka przez Rondo i to sie już nie zmieni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wszystko zależy od Walsha i jest to jego decyzja. Donnie wkurwił się nieco, że Dolan maczał swe łapska w Melodealu i chodzą słuchy, że jeszcze się waha. Do końca tygodnia sprawa ma się wyjaśnić.

podobno raczej już jest sprawa przyklepana, znaczy Walsh szybko uciął te pogłoski ze wraca do Indy, no i poźniej pojawiły się chyba cytaty że chce sprawy w NYK doprowadzić do końca czyli do momentu kiedy to bedzie faktycznie mocna ekipa.

Rondo grał piach przez cały RS? :D hahahahaha

no cały to nie grał, ale końcówkę miał iście żenującą, słowem po odejściu Perka to jakby mu ukochaną zabrali, albo może wprost ukochanego :) chociaż w sumie z tym co Perk gra ostatnio to można go w trybie żeńskim określać ;)

jesli masz w druzynie Raya, Pierce'a i KG (czyli innymi slowy 3 gosci ktorzy swietnie graja z zespolem ORAZ potrafia wykreowac dla siebie w ograniczonym zakresie) to wszystko ponizej najlepszej ofensywy ligi jest zawodem dla czolowego PG ligi. gdyby Rondo nim byl to Celtics przeciwko top teamom nie zdobywaliby 80 pktow tylko 100.

@Bast nie zniżaj się tymi wypowiedziami do poziomu d'antoniego który też coś tam podobno gadał ze gdyby Rondo w T'Wolves grał to on do swojej babci mówił by dziadku, czy cos w tym stylu ;) W każdym razie dla manie również rondo to twór Celtics, chociaż już nie w takim stopniu jak wspominany Perkins, przy tych wszystkich "ułomnościach" w grze trzeba mu oddać że jest, szybki atletyczny przebojowy, i parę razy widziałem przy okazji konfrontacji w których bynajmniej nie krył go jakiś inwalida, jak przy tym swoim wybitnym towarzystwie z drużyny to on ciągnął grę ekipy.

 

Tak nawiasem mówiąc to niesamowita sprawa z tym Bostonem, chciałbym zobaczyć jeszcze jakiś podobne przykłady kiedy dzięki grupie wybitnych zawodników pozostali urastają do takiej rangi jak Raższon i Perk, oczywiście nie będe im odbierał zasług ale wcale nie wykluczone że bez Alena/Garneta i Piercea i oczywiście sztabu Celtów, to pierwszy byłby co najwyżej solidnym rezerwowmy a drugi kawałkiem drewna jakich przewinęło się setki przez tą ligę. Ogólnie tak jak pozytywnie oceniam wymianę Greena, tak Ainge mógłby teraz powtórzyć manewr i np. spełnić mazenia d'antoniego co do zobaczenia Rondo i jego gry w Minnesocie, takiego Rażona wysłać tam za Flynna i powiedzmy Milicicia+picki, pewnie sporo osób powie że to bez sensu ale ja myślę że z takiego kolesia jak Flynn w Bostonie można by zrobić rewelacyjnego pg no a milicić pod drewniane zastępstwo dla perka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.