Skocz do zawartości

playoff preds czyli Ela Sommer


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

Atlanta 7-13 w ostatnich 20 meczach?

 

Ta co serię z Magic przegrała rok temu różnicą kolejno 43, 14, 30 i 14 punktów?

Atlanta mocna nie jest, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Orlando jest jeszcze gorsze. Przecież tam jest tylko Howard a reszta to albo scruby albo goście, którzy grają jak scruby. Nawet podobało mi się jak zagrali z Bulls i jakby tak grali(+oczywiście obecność Howarda) to pewnie będzie sweep, ale mam wrażenie, że moga się trochę obesrać.

 

No i jedyne osoby, które prócz Howarda mogą zmienić obraz meczu - Arenas i Nelson będą pilnowane przez jednego z najlepszych obronców na PG.

 

Ale tak tylko piszę. Pewnie będzie coś w stylu 4-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta mocna nie jest, ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Orlando jest jeszcze gorsze. Przecież tam jest tylko Howard a reszta to albo scruby albo goście, którzy grają jak scruby.

No tak bo w zeszłym sezonie to był howard i 4 all starów koło niego :] Seria nie będzie pewnie wyglądała podobnie do ostatnich ich potyczek w PO ale magic nawet z tą bandą patałachów powinni przejść atlantę w sześciu meczach.

 

Wiem że bullsom należy się zaufanie za ten sezon ale i tak dalej nie mogę oprzeć się wrażeniu że z trójki bulls/heat/celtics to zespół z którym mamy największe szanse na podjęcie walki i pchnięcie serii do przodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie tez tak uważam. :mrgreen: Tylko, że kilka rzeczy musiałoby się zejśc w czasie - forma Nelsona, Howarda, J-Rich grający jak w Suns(choć jest już postęp bo widziałem, że zaczął grać więcej bez piły, jako shooter, tak jak w Arizonie) + przydałoby się żeby Arenas coś pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ZPP:

 

Jeżeli Chicago Bulls i San Antonio Spurs zakończą sezon z takim samym bilansem 62-20, to pierwszym tie-breakerem jest bilans bezpośredni: 1-1. Drugim tie-breakerem jest bilans z drużynami z przeciwnych konferencji: 23-7.

 

Co jest trzecim tie-breakerem? Rzut monetą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chicago. Taki sam bilans ogólnie, taki sam we własnej konferencji, lepszy przeciwko zespołom playoffowym we własnej konferencji (15-9 kontra 16-11, ktoś może zweryfikować, ale chyba sie nie pomyliłem przy spisywaniu).

Pomyliłem sie, pierwszym tiebreakerem jest bezpośredni bilans między drużynami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.