Skocz do zawartości

playoff preds czyli Ela Sommer


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

wiec

Celtics 23 L - i dwa trudne mecze do konca Heat i Bulls na drodze

Lakers 22 L - dzis back @ Warriors, @ Blazers , potem Oklahoma i Spurs

Spurs 19 L - spacerek , mecz z LA

 

czyli kto bedzie mial HCA w Finalach Konferencji a kto w Finalach

jak dla mnie Celtics rozjebia sched i skoncza z 24 L

Lakers przegraja 3 z w/w 4 i skoncza z 25 L

i Spurs pewnym numer uno

 

Heat 5-0 do konca - jak Wade nie bedzie wmawial ze jego bol uda jest oceniony na 9,7 na 10 - politrauma i nowotwor - Wade to pizda, i se nie odpuszcza koncowki to mysle ze dadza rade nic nie przegrac

 

Blazers - 33 L - Lakers na backu , Memphis i Warriors na pozegnanie - h ich wie

Memphis 34- NO, Blazers Clippers @,

Hornets -33 L Houston, Memphis i kiddless Mavs na pozegnanie

zdaje sie Lakers znowu przyfarca i trafia latwiejsza drabinke omina Blazers/Memphis w 1 rundzie, w drugiej rundzie Mavs stukna i w 3 ktos z pary Nuggets/Okla

podsumowujac Blazers 6 Hornets 7 Memphis 8

 

estern

Knicks - 4@ w ym Boston, Philly, Pacers i Bulls u siebie

Sixers - wszystkow domu - Magic i Knicks , Magic na lajcie i wakacjach pewny 4th seed

Sixers 6 , Knicks 7

Knicks - Heat w PO - miodzio i sweep Sixers vs Celtics

szkoda ze nie obejrzymy w tym roku Bulls- Heat bo zapowiadalo sie rewelacyjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCA dla Lakers albo jego brak to klucz do 3peatu, to jasne

Lakers nie pozwolą sobie na 3 porażki, bo dobrze o tym wiedzą.

 

trochę Dallas zniknęli z radaru i myślę, że za szybko wpakowuje się Oklahomę do WCF, bo muszą najpierw przejść Nuggs, którzy się z nimi dobrze matchupują

a jak wiadomo its all about matchups

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Oklahoma Shitty Thunder kontra Denver Poopers to będzie zajebista seria na początek, a Los Sedes Lickers nie wyprzedzą Sraj Antonio ale i tak będą mieć HCA w finale, bo Miami Shit lub Boston Celtics prędzej tam zagrają niż Shitago Bulls.

Jeszcze musisz coś z Bostonem zrobić. Może Celdicks? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers dzisiaj przegrali i widzę, że Hornets mają nad nimi tiebreakera. Ogólnie uważam, że rozstawienie Hornets może w dużym stopniu rzutować na dalsze rundy, bo są zdecydowanie najsłabszą drużyną w zachodniej drabince i ktoś trafiając na nich będzie miał jedną rundę względnego spokoju i chilloutu miast tracić siły z Blazers czy nawet Grizzlies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że zagrają z 6seedu z Mavs. Oglądałem w tym sezonie wszystkie mecze Mavs-Hornets i CP3&spółka 'nie leżą' drużynie Cubana. Gdyby był West spodziewałbym się nawet upsetu w takiej serii. Z Landrym? Hmm... na pewno to nie będzie łatwa seria dla Mavs jeśli do niej dojdzie. Z Lakers i Spurs rzeczywiście powinno skończyć się sweepem, ewentualnie 4-1. A Memphis jak pisałem w temacie Lakers. Spotka ich los OKC i debiutu w PO. Nie zawojują za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze na dana chwile Thunder depcze po pietach Dallas i fajniebybylo jakby ich capneli i niespotkali sie z Denver.

Tym bardziej, że Nowik skarżył się wczoraj gdzieś w mediach na "lack of communication" w drużynie. Teraz :?: W tym momencie :?: Tydzień przed PO :?: Dziwne to jakieś :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Oklahoma Shitty Thunder kontra Denver Poopers to będzie zajebista seria na początek, a Los Sedes Lickers nie wyprzedzą Sraj Antonio ale i tak będą mieć HCA w finale, bo Miami Shit lub Boston Celtics prędzej tam zagrają niż Shitago Bulls.

o co chodzi..

 

chyba zrobiles literowke bo nie znam zespolu Boston Celtics

 

ja tam nie wiem czy czasem ekipy sie nie scigaja aby grac ze spurs ktorzy mimo seedu1 nadal sa uwazani za latwiejszych od OKLA lub Lakers

dziwne ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.