Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

karpik napisał w innym temacie ze jego zdaniem obrona bedzie dominowała i bedą mecze ponizej 90pkt

a ja sie pytam JAK?

jak sobie wyobrazasz bronienie (nawet strefa!!) zespolu ai?

walnie gervina na sg zamiast bowena, i qwa kogo będziesz bronił?

obrona działa na dwa sposoby:

ograniczyć najlepszego zawodnika przeciwników, a pozostali nie dadzą rady ciągnąć wyniku, albo ograniczyć pozostałych, a lider niech sobie szaleje.

tylko jak to zrobic z zespołem all Time napakowanym opcjami ataku?

te wszystkie boweny ron rony itp są bezuzyteczne. musiałoby ich byc 3, żeby był jakikolwiek impact.

dajemy ron rona na ? kogo? melo? to piłka w ataku omija melo, gervin z magikiem robią rozwalke.

rozpierduche. trzech gości naraz nie pokryje.

dajemy go na magica? melo i gervin dziurawia kosz.

obrona działa kiedy atak ma słabe punkty.

ale jak są same mocne pu kty to ani obrona, ani nawet brak spejsingu nie robi różnicy.

Jordany same robią sobie spejsing pierwszym krokiem i umiejętnością szukania kontaktu w pomalowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego mega zaluje ze nie wzialem Thudner Dana zamiast Bowena albo Mariona mialbym jeszcze 8 opcje w atku

jak czytam te wywody o tym ze malo Mcmacillanow poszlo to mnie to bawi

ludzie k**** czemu w olimpijskich temach nie bylo ludzi od zadan specjalnych tylko gwiazdy ?

jak czytam te specjalista od zaslon specjalista od bidonow to mnie to smieszy

 

Atak ZAWSZE jest lepszy od obrony ma przewage reakcji, planu, zawodnik ofensywny zawsze jest uprzywilejowany i nie wynaleziono takiej obrony ktora by wszystko i wszystkich powstrzymywala

ja wiem ze patrzycie sobie na finaly czy inne pierdy ale w NBA playoffs graja druzyny z 2 superstarami i reszta to pionki nie potrafiace nic zrobic w crunchtime

dlatego te wyniki sa po 80

my tu mamy samych wypasiorow a ja mam samych wypasiorow ofensywnych i to zamierzam wykorzystac

 

Karpik - jestes hipokryta podobnie jak Bast ktory mierzy wszystkich swoja miarka

wybrales sklad gdzie wszyscy sa z lat 2000 , pierdzisz i piejesz nt LEbrona Gasola itp

a jak juz wybrales kogos z lat 80 to wziales najgorszego zawodnika draftu Byrona Scotta - goscia od niczego - brawo

masz moj glos Kirlenko , Sikma i Scott - poklony

 

blagam zadnych lamerow troli i fanboyow

elwariato bedzie glosowal zawsze na drzyne z Karlem Malonem , Stocktonem i jak ma dobry dzien to z Williamsem

Badboys na Kobego, anty Shaqa i na MAgica i KAJ podobnie cala zolta sraka

przeciez to sie nie bedzie trzymalo kupy , zero obiektywizmu konkurs dunkow , po huj grac

ii kto to byl w historii MArques i Alvin Robertson

 

nie czaje tego stat geek Lorak i stat geek Bastillion przeanalizowali staty , wrzucili jakies mega sito na basketball -ref wyszlo im Pressey i Marques stiwrdzili - WOW - nikt o nich nie wie nikt o nich nie slyszal to bedzie mozna mowic ze to steal

 

jak dla mnie to jest gowno a nie steal , jak sie o kims nie slyszalo to to zadne steal, kolesie z dwudniowa kariera maja mniejsze okno bledu , jak zagraja dwa epickie seony i out po 1/2 rundzie to jest mniej mozliwosci wynalezienia brudow a wieksza opcja pisania peanow

w dupie z tym, dla mnie to no name'y

cos o nich wiem ale k**** jest powod dla ktorego wiele o nich nie wiem a praktycznie nic poza tym gdzie grali i na jakich pozycjach

to nie jest Bernard King czy Micheal Ray

to sa jakis gowniany Pressey, Alvin i Marques

to juz trzeba bylo wziac sobie Kirlenko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik napisał w innym temacie ze jego zdaniem obrona bedzie dominowała i bedą mecze ponizej 90pkt

a ja sie pytam JAK?

jak sobie wyobrazasz bronienie (nawet strefa!!) zespolu ai?

walnie gervina na sg zamiast bowena, i qwa kogo będziesz bronił?

obrona działa na dwa sposoby:

ograniczyć najlepszego zawodnika przeciwników, a pozostali nie dadzą rady ciągnąć wyniku, albo ograniczyć pozostałych, a lider niech sobie szaleje.

tylko jak to zrobic z zespołem all Time napakowanym opcjami ataku?

te wszystkie boweny ron rony itp są bezuzyteczne. musiałoby ich byc 3, żeby był jakikolwiek impact.

dajemy ron rona na ? kogo? melo? to piłka w ataku omija melo, gervin z magikiem robią rozwalke.

rozpierduche. trzech gości naraz nie pokryje.

dajemy go na magica? melo i gervin dziurawia kosz.

obrona działa kiedy atak ma słabe punkty.

ale jak są same mocne pu kty to ani obrona, ani nawet brak spejsingu nie robi różnicy.

Jordany same robią sobie spejsing pierwszym krokiem i umiejętnością szukania kontaktu w pomalowanym.

Akurat team Ai3 może rzucić 110 by stracić 130. Przeciwnicy nawet mogą robić pogromy mając mniejsze fg% - 26% trb podkoszowych Amare+McHale. Z kolei jeśli wrzuca Boguta i Bowena, to nie ma 5 opcji w ataku. Zjebał.

Z kolei jeśli chodzi o resztę, to weźmy ten skład Karpika choćbny(nie jakiś ultradefensywny znowu).

Jest Kidd jako lep i 1on1 defense, jest Lebron 1-st defensive, który 1on też potrafi mega ograniczyć, nawet w PO - popatrzcie na staty Pierce. Dalej jest Howard - DPOY, Kilrienko 1-st defensive. Ogółem najgorszy obrońca to Vince Carter, a i on dziurą w obronie nie jest. Z kolei każdy team ma jakiś specy od D, ogółem opcji w ataku będzie max 4, a zwykle raczej 3. Choćby bast - no to Batter na jednego, Artest na drugiego, a wjazdy Gervina będą ładnie szły na Hakeema. k**** Gervin to by w tym sezonie na zachodzie do ASG się nie załapał, o kim my mówimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o kim my mowimy

ja wiem ze Bogut w tym roku rzuca 2/13 ale w zeszlym roku rzucal troche wiecej , wiec chcialbym zebyscie sobie to uzmyslowili ze gosc z polamanym lockiem po takiej operacji nie wyglada tak samo przed i po

no bo piatka

Dennis - Bowen - star X - McHale - Bogut to cieniasy defensywne

a i zapomnialem ze Suns tak bronili i tak zbierali i tak blokowali i zageszczali ze bardzo czesto tracili 150 a rzucali 100

czy bylo na odwrot ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik napisał w innym temacie ze jego zdaniem obrona bedzie dominowała i bedą mecze ponizej 90pkt

a ja sie pytam JAK?

jak sobie wyobrazasz bronienie (nawet strefa!!) zespolu ai?

walnie gervina na sg zamiast bowena, i qwa kogo będziesz bronił?

obrona działa na dwa sposoby:

ograniczyć najlepszego zawodnika przeciwników, a pozostali nie dadzą rady ciągnąć wyniku, albo ograniczyć pozostałych, a lider niech sobie szaleje.

tylko jak to zrobic z zespołem all Time napakowanym opcjami ataku?

te wszystkie boweny ron rony itp są bezuzyteczne. musiałoby ich byc 3, żeby był jakikolwiek impact.

dajemy ron rona na ? kogo? melo? to piłka w ataku omija melo, gervin z magikiem robią rozwalke.

rozpierduche. trzech gości naraz nie pokryje.

dajemy go na magica? melo i gervin dziurawia kosz.

obrona działa kiedy atak ma słabe punkty.

ale jak są same mocne pu kty to ani obrona, ani nawet brak spejsingu nie robi różnicy.

Jordany same robią sobie spejsing pierwszym krokiem i umiejętnością szukania kontaktu w pomalowanym.

Podajesz skrajny przykład. ai3 zbudował drużynę w stylu Knicks Ajzajasza, tyle, że w lidze all time. Na c*** im obrona? Ważne, żeby ponapierdalać 30 ppg. Może mieć zajebistą ofensywę, ale kto u niego będzie wracał do obrony? Przypomnij sobie w jaki sposób Spurs ogrywali Suns D'Antoniego. Transition offense po zbiórce w obronie, jeden Bowen to stanowczo za mało, żeby zatrzymać kontry co drugiej ekipy w tej lidze. W HCO wrzucasz piłkę każdemu kto na plecach ma Amare albo Melo i wozisz ich jak taczkę gnoju. Skład ai3 można pokonać jego własną bronią, bo nikt nie brał ekipy złożonej z samych ofensywnych retardów.

Karpik - jestes hipokryta podobnie jak Bast ktory mierzy wszystkich swoja miarka wybrales sklad gdzie wszyscy sa z lat 2000 , pierdzisz i piejesz nt LEbrona Gasola itp a jak juz wybrales kogos z lat 80 to wziales najgorszego zawodnika draftu Byrona Scotta - goscia od niczego - brawo masz moj glos

Kirlenko , Sikma i Scott - poklony

blagam zadnych lamerow troli i fanboyow elwariato bedzie glosowal zawsze na drzyne z Karlem Malonem , Stocktonem i jak ma dobry dzien to z Williamsem Badboys na Kobego, anty Shaqa i na MAgica i KAJ podobnie cala zolta sraka przeciez to sie nie bedzie trzymalo kupy , zero obiektywizmu konkurs dunkow , po huj grac ii kto to byl w historii MArques i Alvin Robertson

O k**** mać. Jakim sposobem orientujesz się kim był Byron Scott i że gówno umiał (Pat Riley musiał twierdzić inaczej skoro Scott w tamtych Lakers grał obok Magica najwięcej minut i pomimo tego, że chłop się do niczego nie nadawał - Lakers trzaskali tytuły), jeśli nawet nie wiesz kim był Alvin Robertson - pod koniec lat 80-tych czołowy plaster ligi. To zupełnie jakbyś usłyszał za 20 lat - Ray Allen to śmieć, ej a kto to k**** w ogóle był Artest? Nie znam lamusa.

Chłopie szkoda na Ciebie nawet łapu-capu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gervinie Artest jebnie 50. Artest był 20ppg, a ty na niego dajesz Gervina :mrgreen:

no o kim my mowimy

ja wiem ze Bogut w tym roku rzuca 2/13 ale w zeszlym roku rzucal troche wiecej , wiec chcialbym zebyscie sobie to uzmyslowili ze gosc z polamanym lockiem po takiej operacji nie wyglada tak samo przed i po

no bo piatka

Dennis - Bowen - star X - McHale - Bogut to cieniasy defensywne

a i zapomnialem ze Suns tak bronili i tak zbierali i tak blokowali i zageszczali ze bardzo czesto tracili 150 a rzucali 100

czy bylo na odwrot ?

I czasami pierwszą rundę nawet przechodzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzisz rappar żartować

jak bast wyjdzie battierem i ronem to wyjdzie z 70 tylko jesli Olajuwon zrobi 50.

których Olajuwon nie zrobi bo ai może go potrajac magickiem i melo,

a ron i batt mogą sobie ceglic cała noc, co najwyżej zbuduja Mauzoleum Bataliona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dennisie johnsonie slyszales kaprik ?

 

ale co takiego robil Byron Scott ?

no slucham co oon takiego specjalnego umial

fajne pobiec, fajnie pobronic, fajnie rzucic ? ojp poor man Rip w ataku , k**** Byron Scott zostalby wysmiany w meczu gwiazd a co dopiero tutaj

zadnych all nba teamow ani d ani o

zadnych allstar games

solidna obrona dobra troja

nigdy nikogo nie zamknal nigdy nie zmienil biegu serii - tysiace by zagralo z Magiciem i by gralo tak jak on

Byron Scott to nikt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzisz rappar żartować

jak bast wyjdzie battierem i ronem to wyjdzie z 70 tylko jesli Olajuwon zrobi 50.

których Olajuwon nie zrobi bo ai może go potrajac magickiem i melo,

a ron i batt mogą sobie ceglic cała noc, co najwyżej zbuduja Mauzoleum Bataliona.

I tym cegleniem wygrają. Nie zapominając, że co trzecią cegłę lajtowo zbiorą. AI3 ma najsłabszy skład i jak dla mnie jest pewniakiem do out przez PO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce robic jakiegoś fellatio ai3 (cokolwiek to znaczy) bo jego skład nie jest idealny, ale zapomnijcie o tym ze wyjdzie skład obronny z qwa ronem i battierem i nie wypusci ludzi ai z 80.

każda defensywa korzysta ze słabości ofensywy.

ile razy jest tak ze jest zajebista obrona, a tu Daniel gibson czy inny pionas ma dzień konia, i plan obronu jest ch... wart?

ai ma 3 gibsonow do potęgi, którzy dzień konia maja nie raz na rok tylko 3-4 razy na 5 spotkań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rapar ty jestes kolesiem z lawki basta czy jak

jeden z was idzie do szkoly by drugi mogl pisac potem wymieniacie sie zeszytami i piszecie sobie usprawiedliwienia ?

 

a na dodatek uwazam ze mam najlepsza presje na pilce w osobie - Dennisa i najodpowiedniejsza osobe by mu w tym omagac i zapierdalac za kazdym Reggiem Millerem - w osobie Bowena

 

swoja droga Magic nie bedzie musial kryc zadnych mikrodzwiekow tylko gosci 65 i wiecej a tu juz nie traci na nogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.