Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

.

 

Xamel, bardziej niż lata Dantley'a ciekawi mnie jak ty chcesz zdobywać punkty skoro i Shaq i Dantley opierają swój atak na postupowaniu ;]

lorak a masz jakies dowody filmowe ze on napierdzielal 30 postupami?

znaczy sie koleś 6-4 grający na SF , regularnie postupujcy wyższych kolesi?

niezły sukinsyn musiał byc

na razie to widziałem ze nieźle wjeżdża w pomalowane, ale postupu to ja tam nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

Xamel, bardziej niż lata Dantley'a ciekawi mnie jak ty chcesz zdobywać punkty skoro i Shaq i Dantley opierają swój atak na postupowaniu ;]

lorak a masz jakies dowody filmowe ze on napierdzielal 30 postupami?

znaczy sie koleś 6-4 grający na SF , regularnie postupujcy wyższych kolesi?

niezły sukinsyn musiał byc

na razie to widziałem ze nieźle wjeżdża w pomalowane, ale postupu to ja tam nie widziałem

skąd ci się wzięło te 30 postupów? i jakie mecze oglądałeś skoro nie widziałeś tam postupu?

Dantley pakował się pod kosz jak szalony, jeśli krył go niższy/lżejszy, czyli większość SF, to postupował, jeśli wyższy i wolniejszy to po prostu wjeżdżał. tak czy inaczej to takie sobie dopasowanie do Shaqa i Mutombo. Dantley to po prostu mały PF jeśli chodzi o scoring, coś jak Barkley, tylko mniej dynamiczny.

 

dh,

Nance grał i jako SF i jako PF, u mnie raczej będzie PF, ale to jeszcze też zależy od tego, na jakie lata się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nance jako SF? Hmm... ciekawe :]

w suns grał głównie jako SF, a okazyjnie jako PF. w cavs odwrotnie, ale też zdarzało mu się przecież z powodzeniem kryć np. Pippena.

 

w ogóle Nance to był atletycznie niezły kozak: http://www.youtube.com/watch?v=FQP1zyif ... re=related

wygrał zresztą nawet pierwszy konkurs wsadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak: niech Cię lorak szlag z tym Nancem (PF)

żeś zrobił brzydki kawał mnie i bastkowi (hehe grant)

tam nie było 30 postupow tylko 30 (pkt) postupami

to trochę inaczej brzmi : wjezdzal w pomalowane i był bestia inside a ciagle postupowal.

miał cały arsenał zagran ofensywnych, postup był jednym z nich.

i jakoś go wpasuje, nie martw si

SzaQ nie bedzie grał 48min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dantley byl tez tragicznym obronca z tego co kojarze, jakis Gervin ballpark.

 

a co do Granta to wole go od Nance'a bez wahania, byl ogolnie lepszym zbierajacym i podajacym. Nance byl soft z tego co kojarze, Gasol-Memphis-soft. Nance to typowy tweener, za soft na podkoszowca, za wysoki i za malo range na SF. juz raz go wzialem do druzyny w takim drafcie i troche sie o nim dowiedzialem, na pierwszy rzut oka wygladal wtedy lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nance byl soft z tego co kojarze

Słabo kojarzysz. Z dwójki Nance - Horace bez wahania jako bardziej soft wskazuję Horacego.

Nance nie był soft i nie mógłby być soft. W jaki choćby sposób Cleveland 92-93 miałoby być w miarę poważnym contenderem (a bez wątpienia byli trzecią siłą wschodu) gdyby ich frontcourt opierał się tylko na soft-graczach? Kto był tym twardzielem? Daugherty? HotRod Williams czy qrfa Danny Ferry? Nance był naprawdę zajebistym obrońcą i radził sobie z Barkleyami i Malone'ami tamtych czasów.

Zresztą Bast, ile razy widziałeś Nance'a w grze skoro stawiasz tak bzdurne tezy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dantley byl tez tragicznym obronca z tego co kojarze, jakis Gervin ballpark.

 

a co do Granta to wole go od Nance'a bez wahania, byl ogolnie lepszym zbierajacym i podajacym. Nance byl soft z tego co kojarze, Gasol-Memphis-soft. Nance to typowy tweener, za soft na podkoszowca, za wysoki i za malo range na SF. juz raz go wzialem do druzyny w takim drafcie i troche sie o nim dowiedzialem, na pierwszy rzut oka wygladal wtedy lepiej.

 

jeśli nawet Grant był lepszym zbierającym, to niewiele - czy rpg, czy rpg per36, czy TRB% to przewaga Horace'a jest minimalna, wiec być może wynika z gorszej konkurencji w drużynie niż jakiejś rzeczywistej przewagi w skillu.

 

co do podawania to również nie ma tu przewagi Granta, już prędzej Nance'a, a jego trochę większa ilość strat wynika z tego, że grał więcej z piłką i bywał scorerem.

 

no i mimo że Nance nie miał trójki, to rzut posiadał bardzo dobry, szczególnie później, co zresztą widać też po FT%, gdy mniej więcej przez drugą polowe kariery trafiał 80% FT.

 

Nance jako SF? Hmm... ciekawe :]

 

Zawsze myślałem że Nance to PF/C, do tego cholernie dynamiczne i z niezłą obroną. Widać byłem w błędzie ...

 

Jest nas w takim razie dwóch...[/quote:2rqii4uh]

 

mówiłem przecież - w suns grywał głównie jako SF. w cavs jako PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nance jako SF? Hmm... ciekawe :]

 

Zawsze myślałem że Nance to PF/C, do tego cholernie dynamiczne i z niezłą obroną. Widać byłem w błędzie ...

 

Jest nas w takim razie dwóch...[/quote:29rk2khp]

 

3.

 

apropos aktualnego picku, dobrze widze ze nikt nie wzial Laniera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobilem ten temat w zeszlej rundzie - Chambers, Nance, Willis, Grant, Jermaine - tweeners sweners

zaden mnie nie powalil a ze potrzebuje Centra to na zadngo sie nie zdecydowalem(zreszta bylem tak zamyslany nad tymi wysokimi ze przeoczylem idealnego goscia do mojego systemu )

jak dla mnie jest jeszcze mega kozak na PFie z serii brusierow - taki uber Grant i uber wszyscy wyzej wymienieni i jeden Kempowaty z fullzestawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos aktualnego picku, dobrze widze ze nikt nie wzial Laniera?

tak. będziesz miał steala draftu, no może zaraz po Marquesie.

jak bym Laniera brał już kilka rund temu, gdyby nie to, że dwóch podkoszowych wziąłem z pierwszymi dwoma pickami.

 

przerobilem ten temat w zeszlej rundzie - Chambers, Nance, Willis, Grant, Jermaine - tweeners sweners

zaden mnie nie powalil a ze potrzebuje Centra to na zadngo sie nie zdecydowalem(zreszta bylem tak zamyslany nad tymi wysokimi ze przeoczylem idealnego goscia do mojego systemu )

jak dla mnie jest jeszcze mega kozak na PFie z serii brusierow - taki uber Grant i uber wszyscy wyzej wymienieni i jeden Kempowaty z fullzestawem

myślisz że McDyess dotrwa do twojego picku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.