Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

no w przypadku Billupsa i Parkera nie bylo watpliwosci ze to oni sa MVP , zadnych

 

najwidoczniej wtopa z tym Dennisem, gosc okrzykniety przez media jako big time G a okazuje sie ze wystarczylo baczne oko Bastilliona i okazuje sie ze gosc nic nie umial nic nie gral i do tego dostal MVP nie zasluzenie tylko nikt o tym nie wspomnial i nigdy nie pisal ze sikma czy Gus byli oszukani

a moj biedny sklad bedzie umial zdobywac pkty z pomalowanego jakby to byla jakas wada

Amare 'daj na alleya' Stoudamire , Kevin post O McHale i Magic 14 apg Johnson sobie biedni nie poradza , scisnal sie jakby to bylo 3 Kendrickow Perkinsow

no nic poddaje sie , kapitulacja

przeciez Billups tez ma opinie nakurwiacza, lidera, big time playera, jeszcze zajebistego defensora i czolowka clutch ligi. jesli bazujemy na reputacji to na pewno nie jest zmarnowanym pickiem jak to pisales.

 

DJ jest przeceniany z kilku wzgledow:

-srednio zasluzone finals MVP w specyficznym zespole

-gral w Bostonie - tam polowa graczy ma niezasluzone HOFs itp

-man defense zawsze bylo przeceniane, szczegolnie u guardow

 

byl swietnym role playerem, ale WTEDY. dzisiaj bez 3p range ? nie bardzo.

 

pewnie jakbys wtedy zyl to mowilbys cos w stylu:

"kuraw dajcie spokoj badzcie powazni 0-14 G7 NBA finals to ja bym lepiej zagral

brak jaj, c***owa defensywa, taki ktos nigdy nie wygra mistrzostwa"

 

i wygralby rok pozniej jako finals MVP 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statystyczny geniusz Richmond - oklaskiwany

sorry ale gosc nie umial wejsc do playoffs jako lider

co z tego ze ma o 0.032% TS FG , 3pt% wieksze od tych ktorzy w tych playoffs byli ?

 

Team Granger, Al Jefferson, Kevin Love, Eric Gordon i Stephen Curry by w obecnej NBA do playoffs nie wszedl ale statystycznie wyglada zajebiscie

fantasy fantasy ale nie czuje palowania sie nad pewnymi pickami

mi sie Mitch Richmond kojarzy z tym ze nie gral w playoffs i zagral jakas popeline w Finalach(2 mecze Phil mu dal przez cay run - 4 min total ) zeby mu nie bylo smutno - sorry ale jak taki gosc ktory rzekomo bazowal na rzucie i fundamnetach jest 12th manem w 2002 Lakers a nie mogl sobie wyrzezbic spot up shooter roli ?

Mitch Richmond zaraz uslysze ze byl lepszy od polowy mojego skladu od Bastilliona

 

ja naprawde chce Bastilliona w grupie bo mnie to smieszy juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Xamel, bardziej niż lata Dantley'a ciekawi mnie jak ty chcesz zdobywać punkty skoro i Shaq i Dantley opierają swój atak na postupowaniu ;]

ty lorak sie nie ciekaw za bardzo. Naprawdę myslales ze nie wiem co to usage?

On the court, the athletic Dantley was as smooth an outside shooter as could be, a force on the inside with an explosive first step, and a master of psychology. Sometimes he intentionally allowed his first shot of the game to be blocked, and then, for the rest of the night, he used his patented head fake to burn his defender. Dantley also lured opponents into unsuccessful steal attempts by dribbling the ball very high.

spryciarz

jakoś sie wpasuje ten jego outside shooting :-)

56% z kariery z pola hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statystyczny geniusz Richmond - oklaskiwany

sorry ale gosc nie umial wejsc do playoffs jako lider

co z tego ze ma o 0.032% TS FG , 3pt% wieksze od tych ktorzy w tych playoffs byli ?

 

Team Granger, Al Jefferson, Kevin Love, Eric Gordon i Stephen Curry by w obecnej NBA do playoffs nie wszedl ale statystycznie wyglada zajebiscie

fantasy fantasy ale nie czuje palowania sie nad pewnymi pickami

mi sie Mitch Richmond kojarzy z tym ze nie gral w playoffs i zagral jakas popeline w Finalach(2 mecze Phil mu dal przez cay run - 4 min total ) zeby mu nie bylo smutno - sorry ale jak taki gosc ktory rzekomo bazowal na rzucie i fundamnetach jest 12th manem w 2002 Lakers a nie mogl sobie wyrzezbic spot up shooter roli ?

Mitch Richmond zaraz uslysze ze byl lepszy od polowy mojego skladu od Bastilliona

 

ja naprawde chce Bastilliona w grupie bo mnie to smieszy juz

 

U Ciebie wszyscy byli liderami drużyn zdobywających mistrzostwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale kto to jest Mitch Richmond ?

Mitch Richmond np. z tego co mówił Jordan, to obrońca przeciwko któremu najbardziej nie lubił grać. Co ciekawe DRtg tego nie oddaje...

Wniosek: c*** ze statsami. Naprawdę uwielbiam, gdy ktoś mi pisze obejrzawszy jedynie statsy z meczu, że np. Ewing wypadł lepiej od Shaqa w 1993 roku. Tak, w statsach Shaq miał c***ową skuteczność, ale na parkiecie jechał jako rookie z Ewingiem w zasadzie jak chciał. Naprawdę dziwię się po c*** w NBA taki skauting, sztaby trenerskie. Wszak wystarczy dobry matematyk i nie ma c***a - musi być mistrzostwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.