Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Jonas Brothers tzn Johnsons bros - chyba dwoch MVP Finalow wystarczy na koncowki

wiem ze spektakularnych ruchow nie maja, ale running baby jump hooka chyba nie da sie zatrzymac

 

ale ja nie o tym chcialbym zmienic swoj wybor, jestem za malo zadowolony, nie wpadlem totalnie na wybranie tegoz kozaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dennis Johnson ma wiecej pierscieni niz caly twoj S5

Dennis Johnsn to taki Billups z podowjnym serem supreme

mial swoje gorsze momenty mial lepsze

MVP Finalow za urode nie dostal

Halberstam w Breaks of the game pisal ze to byl niezly headcase i mial ciagly alpha dog problem , money problems , poczatek ery w ktorej zaczeta narzekac na kase , Larry Bird sam o niego prosil i jak sam powiedzial jego najlepszy teammate

pierzcie sobie z Lorakiem co chcecie na niego ale prawda jest taka ze on zjada tych waszych niskich swoimi osiagnieciami z Sonics jak chce i kiedy chce, gosc wszedl 2x do Finalow, byl raz MVP, wielokrotnie Allnba 1st Defense, uznawany przez wszystkich za big time G no

steal by Bird - been there

choker w 78 - been there

revenge w 79 - been there

Tragic Magic w 84 - been there

 

ty co masz Lorak ? Bastillion ?

problemy cocainowe na niego brzydka twarz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to jest interesujace jak chcesz wykorzystac Magica w HCO. on zdobywal 90% pktow z pomalowanego lub osobistych, ktore tez wymuszal w pomalowanym. Amare to pkty z pomalowanego, w dodatku czarna dziura. McHale to gra tylem do kosza i pkty z pomalowanego. Dennis Johnson ma rozciagac obrone przeciwnika ?

 

i blagam nie rozsmieszaj ludzi z tym finals MVP, niedosc ze to bylo cos w stylu Tonego Parkera/Billupsa, to jeszcze bardziej niezasluzone.

 

DJ 23p 6a 6r 2b 2stl 46%

Gus Williams 29p 5r 4a 1b 1st 49%

Jack Sikma 16p 15reb 2a 1st 3bl 53%

 

mozna sie klocic ze DJ byl trzecim najlepszym zawodnikiem w tamtym zespole. przynajmniej w przypadku Billupsa i Parkera wiadomo kto gral najlepiej w finalach.

 

poza obrona indywidualna DJ nie mial nic specjalnego. przecietny jumper, brak 3p range, dobry passer ale zaden wybitny, rozgrywac nie potrafil, malo skuteczny scoring PG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w przypadku Billupsa i Parkera nie bylo watpliwosci ze to oni sa MVP , zadnych

 

najwidoczniej wtopa z tym Dennisem, gosc okrzykniety przez media jako big time G a okazuje sie ze wystarczylo baczne oko Bastilliona i okazuje sie ze gosc nic nie umial nic nie gral i do tego dostal MVP nie zasluzenie tylko nikt o tym nie wspomnial i nigdy nie pisal ze sikma czy Gus byli oszukani

a moj biedny sklad bedzie umial zdobywac pkty z pomalowanego jakby to byla jakas wada

Amare 'daj na alleya' Stoudamire , Kevin post O McHale i Magic 14 apg Johnson sobie biedni nie poradza , scisnal sie jakby to bylo 3 Kendrickow Perkinsow

no nic poddaje sie , kapitulacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek, ale ja nie mam w składzie żadnego gracza Heat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mój wybór z 6. rundy rzuca 14 pkt w 3. kwarcie gm7 NBA Finals i dokłada clutch FTs w końcówce, jego vis-a-vis robi 0-14 w gm7. Nice.

 

Twój wybór z 2. rundy jako lider nie wygrał żadnego meczu w PO.

 

Twój wybór z 3. rundy będąc w wieku LeBrona nie ma koncie ani jednej wygranej serii w PO. W całej karierze wygrał 3.

 

Na centrze grasz Amare ;]

 

pozdro z tym składem

 

Co robimy jeśli Przem nie wybierze na czas?Omija go kolejka, wyrzucamy go z zabawy, banujemy na forum, wynajmujemy ruską mafię aby mi zrobiła gangbang na chacie?

Po 14 wybierać może Bast i draft ruszy dalej, Przem będzie mógł wybrać w dowolnej chwili.

Rob, kiedy będziesz robił losowanie grup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trapi mnie tylko jedna rzecz chopcy.

 

Bylo niby powiedziane, ze dobiera się lata zawodnikow, tak, zeby pasowali do siebie pod wzgledem stylu gry, chęci do poswiecen dla zespolu itd.

 

wiec wytłumaczcie mi, po kiego c***a wybieracie wszystkich zawodnikow w primie?

 

np iverson 00-01 aka 30fgapg zamist zdecydownie lepszych pod wzgledem ts% i w ogole pro zespolowych np 2006/08

tmac 02/04 grajacy w pojedynke przeciw calemu swiatu

itp itd

 

wydaje mi sie ze zasady mialy wygladac tak, ze w 1 rundach bierzesz nakurwiacza i potem obudowujesz go innymi gwiazdami w odpowiednim okresie kariery.

 

no ale chillout, pewnie sie nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Iversona to po prostu ja się nie znam :wink:

 

Wziąłem go z okresu największego nakurwiania bo taki ma być jego profil w moim teamie. Gdybym chciał go do pierwszej piątki to zapewne wybrałbym go w latach gdy był bardziej pro-zespołowy a najpewniej wybrałbym po prostu kogoś innego.

 

Ale u mnie Iverson siedzi na ławie. Zbiera w sobie gniew i żądze gry a potem na pełnej kurwie wchodzi na już podmęczonych przeciwników i wdeptuje ich w ziemie. Aaaargh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Iversona to po prostu ja się nie znam :wink:

 

Wziąłem go z okresu największego nakurwiania bo taki ma być jego profil w moim teamie. Gdybym chciał go do pierwszej piątki to zapewne wybrałbym go w latach gdy był bardziej pro-zespołowy a najpewniej wybrałbym po prostu kogoś innego.

 

Ale u mnie Iverson siedzi na ławie. Zbiera w sobie gniew i żądze gry a potem na pełnej kurwie wchodzi na już podmęczonych przeciwników i wdeptuje ich w ziemie. Aaaargh!

żeby sie na coachu nie wyzyl :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie Iverson siedzi na ławie. Zbiera w sobie gniew i żądze gry a potem na pełnej kurwie wchodzi na już podmęczonych przeciwników i wdeptuje ich w ziemie. Aaaargh!

Iver z tego okresu (jak i żadnego innego zresztą) nie chce siedzieć na ławie, więc plan nie wypali. Cancer i tyle ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie Iverson siedzi na ławie. Zbiera w sobie gniew i żądze gry a potem na pełnej kurwie wchodzi na już podmęczonych przeciwników i wdeptuje ich w ziemie. Aaaargh!

Iver z tego okresu (jak i żadnego innego zresztą) nie chce siedzieć na ławie, więc plan nie wypali. Cancer i tyle ;]

.

 

Ale przecie już pisałem, że w naszej reczywistości Iverson chce zdobyć więcej 6th man award niż Jordan a ja mu to umożliwię i będzie się starał jak cholera ;-)

 

Wszystko jest obmyślone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizz, przeciez nie chodzi mi akurat o iversona konkretnie, tylko o same zasady tego draftu. po co bylo sie w ogole bawic w te lata? kazdy wie kiedy ktory zawodnik mial prime, wiec skoro i tak wszyscy leja na to jaki kto kiedy byl mentalnie itd i wybieraja go kiedy jest w prime, to wybór lat jest wg mnie bezsensowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżizz, przeciez nie chodzi mi akurat o iversona konkretnie, tylko o same zasady tego draftu. po co bylo sie w ogole bawic w te lata? kazdy wie kiedy ktory zawodnik mial prime, wiec skoro i tak wszyscy leja na to jaki kto kiedy byl mentalnie itd i wybieraja go kiedy jest w prime, to wybór lat jest wg mnie bezsensowny

nie wszyscy tak czynią, a pozostałym zostanie to na pewno wytknięte w bezpośrednich pojedynkach, bo gdy ma się kilku alpha dogów w składzie to ciężko ich ze sobą pogodzić.

 

Xamel, bardziej niż lata Dantley'a ciekawi mnie jak ty chcesz zdobywać punkty skoro i Shaq i Dantley opierają swój atak na postupowaniu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.