Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie jest teraz Kirk? oprócz tego, ze chcieliście go w Lakers bo jest nieco lepszy od Blake'a i mogłby byc tani, to co on teraz robi i jak blisko mu do all-D?

zagrał spoko serie, bazował na tym że Heat byli wtedy nie-do-poskładania i wyrósł na stoppera.

w sezonie 2007 to może i był spoko, w sezonie 1977-2011 jest nikim.

 

a najlepszym graczem Bulls był wtedy Luol Deng

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam gdzieś co robi teraz :]

 

 

wziąłem go z dwóch najlepszych sezonów i je biorę pod uwagę, takie są przecież zasady tej zabawy.

 

 

inna sprawa, że nadal jest znakomitym obrońcą. dla mnie to ścisła czołówka obwodowych defensorów minionej dekady. po prostu wtedy był lepszy w ataku, no i grał w lepszym zespole. Bulls '07 to najlepsza obrona w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets 94-95 [przecietna deska i obrona]?

mieli bdb obrone. wynik z RS jest mylacy bo mieli kontuzje,
Maxwell, Horry i Herrera opuscili po circa 18 gier, Hakeem 10, to tak mocno ich odroznia od innych?

 

w playoffs mieli przeciwko sobie najlepsze ofensywy RS, a ograniczyli je o kilka pts per 100 poss z tego co pamietam

Z pierwsza czescia trudno sie nie zgodzic [odpowiednio #1, #5, #3, #4], ale z druga juz latwo: Jazz i Suns mieli w swoich seriach wyzsze pts/poss niz to co ugrali w sezonie regularnym [co jest tym bardziej zadziwiajace jak sie uwzgledni z kim sie gra w RS], Spurs mniej wiecej takie jakiego nalezaloby sie spodziewac i dopiero Magikow w finale zniszczyli defensywnie. A jedna swietna seria, jedna ok i dwie slabe to chyba klasyka przecietnosci, nie?

 

Takze sie to zdarzylo, ale pominmy temat czy opieranie swojej druzyny na wyjatku jest dobrym pomyslem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls '07 to najlepsza obrona w lidze.

Aż musiałem to dokładnie prześledzić, bo 2007 Spurs wygrali mistrzostwo obroną i wydała się najlepsza. Ale rzeczywiście w tamtym czasie Bulls mieli najlepszy DRTG w lidze. Spurs tracili dużo mniej punktów, ale to pewnie przez pace i te wyrachowanie w half court offens. Dlatego Drtg lepiej oddaje stan rzeczy i to Bulls mieli najlepszy D.

 

Dziwne, bo patrząc co wyprawiają Bucks pod wodzą tego samego coacha,, że w s5 mieli oni Bena Gordona, Nocioniego, blisko 40 letniego PJ Browna. Widocznie trójka Deng, Wallace i właśnie Hinrich musieli odwalić kawał dobrej roboty w obronie. Deng teraz pokazuje , że jest kozak, Wallace był kozakiem, a Hinrich do tej pory jest chyba niedoceniony w tej materii.

 

Ha , ciekawe rzeczy wychodzą, bo teraz przyglądam się obronie Bulls , jestem pod wrażeniem, a oni niecałe 4 lata temu byli najlepszą drużyną w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bulls '07 to najlepsza obrona w lidze.

Aż musiałem to dokładnie prześledzić, bo 2007 Spurs wygrali mistrzostwo obroną i wydała się najlepsza. Ale rzeczywiście w tamtym czasie Bulls mieli najlepszy DRTG w lidze. Spurs tracili dużo mniej punktów, ale to pewnie przez pace i te wyrachowanie w half court offens. Dlatego Drtg lepiej oddaje stan rzeczy i to Bulls mieli najlepszy D.

 

Dziwne, bo patrząc co wyprawiają Bucks pod wodzą tego samego coacha,, że w s5 mieli oni Bena Gordona, Nocioniego, blisko 40 letniego PJ Browna. Widocznie trójka Deng, Wallace i właśnie Hinrich musieli odwalić kawał dobrej roboty w obronie. Deng teraz pokazuje , że jest kozak, Wallace był kozakiem, a Hinrich do tej pory jest chyba niedoceniony w tej materii.

 

Ha , ciekawe rzeczy wychodzą, bo teraz przyglądam się obronie Bulls , jestem pod wrażeniem, a oni niecałe 4 lata temu byli najlepszą drużyną w tej materii.

patrząc na drtg w stosunku do średniej ligowej bulls '07 to 8 defensywa w historii (jeśli przyjąć, że historia zaczęła się w 1974 ;) ), tuż za spurs '99 i przed spurs '06 oraz '07.

 

a gdzie jest teraz Kirk?

a gdzie jest teraz jakieś 90% wybranych przez nas zawodników?

 

 

Tak z ciekawosci, jak na podstawie artykulu odcedzic wiedze o graczu od fanboismu, hype'u wynikajacego z potrzeby chwili czy zwyklego braku kompetencji autora?

 

po sposobie pisania (sposób używania i rodzaje argumentów, ilość poetyckich wstawek) oraz zgodności z innymi źródłami informacji (od innych artykułów począwszy, poprzez oglądanie meczów, a na statystykach skończywszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w każdym topicu, w którym coś piszę musi się pojawić wilQ?

Czym sobie na to zasłużyłem, że prześladuje mnie w FBX, na PM-ach i e-b drafcie?

 

Co do karate kida, to mi się osobiście skojarzył Jermaine O'Neal w brawl vs Pistons, a nie Bowen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xamel, wybrałeś idola swojego idola a dlaczego jeszcze nie wziąłeś swojego idola?

bo jego weźmie kto inny :-)

bez przesadyzmu z tym idolizmem, ja sie bronią nie zabawiam

lubię go bo ehm postrzelony , i ma chyba ta sama chorobę umysłową co ja

ale jaki tam idol ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.