Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

ty byś z Jose Calderona zrobił dobrego obrońce przy Hakeemie.

 

TMac jest zwykły, nie przesadzajmy, to że ktoś zmusił Billupsa do cegły(nic specjalnego) albo, że Hamilton go nie minął, to o niczym nie świadczy.

to wyjasnij mi dlaczego mowiono o nim ze jest all-defensive gdy sie stara ? Jose Calderona mija kazdy i ma c***owe boxscore stats, malo stls, zero blokow, malo zbiorek. wtf za porownanie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za chemistry, stawianie zasłon, finishing nad obręczą i fierce rebounding. Jaram się LJ-em, jak wówczas gdy miałem 11 lat :) Całe szczęście, że nikt nie podpierdolił mojego fav playera :]

żeby nie KG to już bym go dawno Ci zabrał ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za chemistry, stawianie zasłon, finishing nad obręczą i fierce rebounding. Jaram się LJ-em, jak wówczas gdy miałem 11 lat :) Całe szczęście, że nikt nie podpierdolił mojego fav playera :]

żeby nie KG to już bym go dawno Ci zabrał ;]

KG to mój 2nd fav. Miałbyś przejebane :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bast wychodzac swoja s5 ma 3 rzucajacych, jedna pizde , jedna pol pizde i Olajuwona, sweitny spacing

odpuszczam krycie Artesta jak gram z nim a Gilmore'a na wpol odpuszczam no niech bedzie 3,5 na 5

Akurat ty masz przy dużej dawce dobrej woli 2,5 obrońcy. Bardzo dużej.

 

Ja celowałem w kogoś, kto gra więcej bez piłki, poza tym mam zamiar wykorzystywać Duranta w help defense, coś w stylu KG na sf ;]

Ja zamierzam grać Shaqiem w kontrach, coś w stylu Lebrona na C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z McGradym jest taki problem, że on przegrywał wygrane serie

A propos tematu TMaca w playoffach IMHO musi sie pojawic informacja, ze jego druzyna byla faworytem serii raz [w 2006-07]... i to tylko teoretycznie bo praktycznie nawet w tym jednym sezonie Jazz byli im wyjatkowo nie na reke [byli tez lepsi w serii w RS] przez to, ze Rockets nie mieli ani pomyslu ani skladu na jednoczesne krycie Okura i Boozera.

Ergo fakt, ze Rockets udawalo sie wychodzic na prowadzenie takich serii wg mnie powinien sie liczyc TMacowi na plus, a nie byc jakimkolwiek problemem na jego resume.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?p=153668#p153668

 

obrona Amarego to jest tragedia, modle sie o jedno Chris Bosh do Miami zaden Boozer zaden Amare, takiej beznadziei nie wdzialem , z takim zawodnikiem az dziwne ze doszli tak daleko,

nic w ataku 1on1 proznia w obronie , suns graja 4na5

viewtopic.php?p=154068#p154068

 

sluchajcie czy po tym co gra Amare i jak przebiega jego kariera to przypadkiem nie widac ze to jest katastrofa

- zero obrony, operacyjka zaraz po podpisaniu kontraktu, zle nawyki treningowe, mierny teammate, nigdy nie mozna z nim wygrac mistrzostwa

to samo bedzie z Demarcusem idealne wyjscie dla druzyny w ciemnej dupie zeby kibice mieli sie czym podjarac, ale dla zespolu z aspiracjami mistrzowskimi jest to zaglada

ja tam sie nie zdziwie jak spadnie ponizej top5 w drafcie

zreszta ci goscie : Amare, Monta, JR SMith

mimo iz to sa niesamowite talenty to odziwo nic nie osiagneli, a w playoffs mozna na nich polegac jak na Zawiszy

viewtopic.php?p=160126#p160126

 

prawda jest taka ze Rockets sa o Bosha od dynastii, plus realna szansa konkretnego sign&trade- gdybym byl Bosh- Houston to bylby moj pierwszy stop, gdybym byl Houston Bosh albo Scola (zadnych Amare czy Boozerow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pewnie, wporzo się zachował, że nie awansował dalej.

w końcu co tam, wygrać jedną rundę - krótsze wakacje, phi.

A propos, to zupelnie nie moja sprawa, ale z ciekawosci zapytac musze: dlaczego w dyskusji o skladach all-time, gdzie niemal wszyscy sa z innych sezonow, powolujecie sie na pojedyncze serie czy pojedynki z playoff?

Przeciez pamietliwe wystepy, clutchyzm itp w duzej mierze wynika z okolicznosci i fakt, ze gracz X zniszczyl gracza Y w roku Z nie oznacza, ze wynik bylby taki sam w roku Z-5. Tym bardziej, ze w rzeczywistosci rzadko sie zdarza by pojedynki mialy wspolny mianownik tzn gracze mieli ten sam wiek, forme, zdrowie, druzyny itp.

 

sprewell

nie boisz sie ze cię udusi?
Ciiiii, to jego tajna bron z lawki ;-)

 

a co do teamu ai3 jeszcze to ja naprawde nic do ciebie nie mam, ale jak ty chcesz wygrac bez obrony, bez zbiorki i bez spacingu. pokaz mi team ktory wygral bez dwoch z tych trzech cech.

Rockets 94-95 [przecietna deska i obrona]?

 

dla tych, którzy nie oglądali Marquesa i nie wiedzą, że na początku 80s uważano, że Marques=Dr J (artykuł jest sprzed mniej więcej pół roku przed tą serią, w której Marques outplayed Ervinga - zresztą dwa lata później Johnson to samo zrobił z Birdem - i po której zaczęto mówić, że Marques > Dr J)

Tak z ciekawosci, jak na podstawie artykulu odcedzic wiedze o graczu od fanboismu, hype'u wynikajacego z potrzeby chwili czy zwyklego braku kompetencji autora?

 

Zresztą MAgic i Bird to jedyni gracze* w tej lidze, którzy mają taki skillset i takie boiskowe IQ, że nie ma na nich obrońcy. Mięśnie da się obronić, ale inteligencji nie.

Dlugie i zazarte dyskusje maja swoje wady... ale tego typu perelki sa ich zaletami ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrona Amarego to jest tragedia, modle sie o jedno Chris Bosh do Miami zaden Boozer zaden Amare, takiej beznadziei nie wdzialem , z takim zawodnikiem az dziwne ze doszli tak daleko,

nic w ataku 1on1 proznia w obronie , suns graja 4na5[...]

ROTFL. Piekny przyklad dlaczego dluga historia na forum moze Ci zaszkodzic ;-)

Choc sadzac po ilosci postow Bastillona i innych uczestnikow chyba wlasnie zostala otworzona puszka pandory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienilem zdanie co do Amarego jak wyjebal 3 bloki Dwightowi, blok game winner Lebronowi i przypomnialem sobie ze w 04 walczyl o kontrakt i nie byl taki rozpieszczony, mial tak szalona motoryke ze na pick n rollach bedzie miazdzyl a przy small ballu - najnizszy 6-4 najwyzszy Amare - watch out

no a ze mialem stworzyc all ofensive team ale zaczeliscie mi smucic a w koncuglosujecie to prosze dla was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockets 94-95 [przecietna deska i obrona]?

mieli bdb obrone. wynik z RS jest mylacy bo mieli kontuzje, w playoffs mieli przeciwko sobie najlepsze ofensywy RS, a ograniczyli je o kilka pts per 100 poss z tego co pamietam. Rockets to jesli juz jedna z lepszych defensyw.

 

deska zgoda, tam dostawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.