Skocz do zawartości

[E-BASKET] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

spoko pick, porzuca trojki, cos tam porozgrywa i poprowadzi kontry.

 

ale Deron jest wyzszy o 10 cm dzieki czemu lepiej broni, rozgrywa lepiej i nie gral pod Nelsonem.

 

Lu masz najlepsza ofensywe ligi, ale co z obrona ?

zgłupiałem doszczętnie.

 

John Stockton nabijał statsy w systemie Sloana a Deron Williams nie

Tim Hardaway nabijał statsy w systemie Dona Nelsona a Steve Nash nie nabijał ani u Nelsona ani u D'Antoniego.

 

pomocy

teraz dopiero to zauwazylem. Nash mial zbyt mala role u Nelsona zeby nabijac statsy. w HCO byl nieraz 4 opcja.

 

Stockton nabijal statsy w boxscore ale nigdy nie twierdzilem, ze zle rozgrywa lub ze nie potrafi prowadzic ofensyw. po prostu nie jest takim kreatorem (playMAKEREM) jakim jest Nash, ale rozgrywajacym (point guardem) jest swietnym. Deron rowniez bdb rozgrywa, jesli chcesz pokazac cos innego to smialo.

 

i nie twierdze rowniez ze Hardaway ma nabite statsy, granie pod Nelsonem odnosilo sie do ich ataku, zle przeczytales wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjjjaaajjj poszedł eaton, liczyłem ze zostanie biorąc dumarsa.

 

jest jeszcze jakiś shotblocker oprócz Tree Rollinsa ? ;]

Manute Bol. do tego jego atutem jest niespotykany jak na C zasięg rzutu.

 

 

Robinson dziś wieczorem lub jutro przeprowadzi losowanie i poda grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez sobie go poogladaj w tamtych latach, ja tam wczoraj widzialem jak przesuwal Bena Wallace'a gdy boxoutowal z pomocy.

racja. 2-3 pozycję świetnie skleiłeś.

 

jeszcze gdzieś poszukaj pamiętam z tamtego sezonu statystykę gdzie Ron dawał rzucać 8 pkt na mecz swoim przeciwnikom ,ale on krył zawsze tych najlepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez sobie go poogladaj w tamtych latach, ja tam wczoraj widzialem jak przesuwal Bena Wallace'a gdy boxoutowal z pomocy.

racja. 2-3 pozycję świetnie skleiłeś.

 

jeszcze gdzieś poszukaj pamiętam z tamtego sezonu statystykę gdzie Ron dawał rzucać 8 pkt na mecz swoim przeciwnikom ,ale on krył zawsze tych najlepszych.

mowili ze 11 ppg podczas pre-game z Sacramento Kings w marcu 04. ale T-Maca to mi Artest demolowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bast wychodzac swoja s5 ma 3 rzucajacych, jedna pizde , jedna pol pizde i Olajuwona, sweitny spacing

odpuszczam krycie Artesta jak gram z nim a Gilmore'a na wpol odpuszczam no niech bedzie 3,5 na 5

na w pol odpuszczasz Gilmore'a ktory jest all time leader w FG% i top5 all time w total pts ?

stary dziwie sie ze jeszcze nie dostales roboty w NBA :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirk all time player

jendras mamy 8 picków, 8 roster spotów i ty bierzesz kirka?

 

ja wiem ja mam ripa, ale to chyba bez porównania w ogóle.

 

poza tym k**** marzec kurwo wiejska sie śmialeś z ripa, a sam masz dumarsa

powiedz mi w czym, gdzie i kiedy dumars jest lepszy od ripa?

dumars był lepszym obrońcą 1on1 i nic wiecej. w ataku dawał tyle co koleś na wózku

więc powiedz mi jakim k**** prawem się śmiejszesz z ripa ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie ogladam mecze Tmaca 03 z playoffs i nie moge uwierzyc ze poszedl prawie z 50 pickiem. Penny, Durant, Drexler, Gervin zamiast Tmaca ? czym sie sugerowaliscie wybierajac ich ? (powazne pytanie do Jendrasa, Chytrego i ai3).

Przecież sam chciałeś Duranta :]

 

Ja celowałem w kogoś, kto gra więcej bez piłki, poza tym mam zamiar wykorzystywać Duranta w help defense, coś w stylu KG na sf ;]

 

Z McGradym jest taki problem, że on przegrywał wygrane serie (poza Pistons jeszcze była seria z Mavs, kiedy absolutnie zdominował dwa pierwsze mecze, wyprowadzając Rockets na 2-0 na wyjeździe, a mimo to awansowało Dallas), co przy całej słabości jego supportu totalnie spaprało mu reputację. Nie piszę tego dlatego, że Durant ma wykurwiste doświadczenie w play-off ;] po prosto uważam go za lepszy fit

 

Nad Drexlerem się zastanawiałem w drugiej rundzie, ale zdecydowałem się na Penny'ego, bo od razu załatwia mi to pozycję pg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kirk all time player

jendras mamy 8 picków, 8 roster spotów i ty bierzesz kirka?

 

ja wiem ja mam ripa, ale to chyba bez porównania w ogóle.

 

no jeśli Rip ograniczył kiedyś prime Wade'a w play-off, a przy tym może kryć szybkich rozgrywających, to rzeczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dumars był lepszym obrońcą 1on1 i nic wiecej. w ataku dawał tyle co koleś na wózku

chyba cie pojebało z tym wózkiem ;]

rip hamilton umie jedno i jest banalny do krycia a dumars umiał i robił wszystko.

a o defensie to nic nie mów, to bedzie system payton, dumars, larry, system nie do przejscia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem Duranta ze wzgledu na defense, myslalem ze McGrady c***owo bronil i o to sie balem. ale teraz sobie poogladalem:

 

3:43 Billups

4:19 Hamilton

5:00 dobry przyklad help D

 

4:59 LeBron

 

i tutaj pomijam ze mial ~0.7 blk, ~1,7 stls i duzo zbiorek defensywnych.

 

na pewno nie jest c***owym obronca. poza tym komentatorzy pare razy powtarzali ze jak sie stara to jest 1st all-defensive, ale tutaj nie bedzie pi****lenia sie z Hakeemem jako liderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.