Skocz do zawartości

Draft A.D 2011


Speedy Gonzalez

Rekomendowane odpowiedzi

Se skopuję z mojego Twitter: "Isaiah Thomas no step vertical tylko 29", ale max vertical już 38.5" i trzeci najlepszy wynik."

 

Poza tym Kanter mimo różnych wątpliwości z dnia na dzień wygląda coraz bardziej obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle się można nieco zdziwić przy measurementach. JaJuan dużo krótszy niż się wydaje, McGhee i Lauerdale też nie mają warunków na C, a na PFie nie dadzą sobie rady.

 

Dziwne Morrisy tak jak szacowałem, nie dość, że dziwni to jeszcze undersized. Tristan Thompson w miarę, choć dalej nie wydaje mi się zbyt mądre żeby już przystepował do draftu.

 

Alex Tyus króciutki, Faried akurat ma dobry reach jak na PFa. Kemba 7'7'' reach, to chyba Barea ma tyle.

 

Ten Vucevic ma dobry size jak w morde strzelił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Kanter tymi swoimi pokazówkami pierwszymi też robi sporo szumu, jak tak dalej pociągnie to T'Wolves żadnych trejdów robić nie będą a co za tym idzie D-Will trafi do Utah, i z tego powodu to ja nie mam pojęcia czy sie cieszyć czy nie, koleś może być wyjebistym graczem a jak kilka paczek doręczy to wszyscy zapomną nawet o Grifinie, ale cholera jasna ja się nigdy nie przekonam w pełni do takich kolesi w jego typie, to jest "gwiazdorków". Dla mnie Deron ostatnio przesadnie szpanował a przecież i tak większość uznała by go i tak za dalekiego pod względem zachowania od jakichś melolów i innych jamesów

 

ps. Kanter wporzo ziomek te mierzenia fenomenalne, cholera moze się okazać ze cavs wcale by żle nie zrobili gdyby na niego postawili( oczywiście mówię w ich sytuacji), Williams też tak złego wrażenia nie zrobił podczas tego wywiadu, ogólnie fajnie że już się ten cały przed draftowy cyrk zaczął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanter jest pojebany. Gówno zagrał, a wybrzydza. To Mormony mu się nie podobają, to Bucks (i tak by go nie wzieli) lub Toronto. Albo jest tak pewny swoich umiejętności, albo jest zjebem.

z Utah cały dzień spędzi, ale to nie o wybrzydzanie chodzi akurat jakby olał Jazz to by miało sens bo tam jest i Favory i Al, Memo Sap czyli front całkiem solidnie obsadzony, dziwić to moze że narazie podobno Toronto olał.

 

Markieff Morris bardzo wporzo wrazenie zrobił na mnie podczas wywiadu taki akurat rewelka rolls z niego będzie szkoda że u nas shootera brak bo na ta 12 byłby jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DX pojawiły się wyniki sprintów i agility test. Kilka zaskakujących wyników.

To już było dosyć dawno, chyba z jakiegoś innego campu, gdzie brali udział w większości seniorzy

 

Kanter jest pojebany. Gówno zagrał, a wybrzydza. To Mormony mu się nie podobają, to Bucks (i tak by go nie wzieli) lub Toronto. Albo jest tak pewny swoich umiejętności, albo jest zjebem.

Nigdy nie byłem przekonany do żadnego eurosa tak jak do niego...Chłopak jest full package w ataku. A tak wogóle to kto by chciał grać w Toronto 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym kogoś poprosić o wystawienie jakieś laurki Kawhiemu Leonardowi? Z tego jak się prezentował w San Diego St. i z tego jak wychodzi na measurments wykluwa nam się Gerald Wallace 2nd coming.

 

Ma chłopak papiery na solidną karierę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marshon brooks wingspan 7'1'' przy 6'4'' bez butów :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Bierzcie go :D
ale czy to jeszcze człowiek ;)

Mógłbym kogoś poprosić o wystawienie jakieś laurki Kawhiemu Leonardowi? Z tego jak się prezentował w San Diego St. i z tego jak wychodzi na measurments wykluwa nam się Gerald Wallace 2nd coming.

 

Ma chłopak papiery na solidną karierę?

A no ma w sumie porównanie do G-f ma całkiem sens, chłopak tylko dystansu nie ma, warunki swietne trochę po tych wywiadach mułowaty się wydaje ale w sumie drugim Irvingiem być nie musi zeby być dobrym grajkiem. Chyba jeden z najlepszych prospectów tego draftu, i zapewne dobra karierę w nba zrobi

Panowie eksperci a kogo byście widzieli z 11 w GSW ? W mockach przewija się Leonard, Burks itp. Na pewno wiele zależy od tego co dalej z Montą i kto będzie nowym trenerem.

ja tam ekspertem nie jestem ale skoro już pisze to sam jakąś uwagę wtrącę, GSW chyba najbardziej potrzebuje jakiegoś podkoszowego defa, pewnie najlepiej centra ale o takiego będzie jak zwykle z tym nr cięzko, next T-Mac( ale pamietajcie ten z prime :D ) Burks też się nie ostanie zapewne podobnie z Leonardem, obaj ci kolesie to nie były by najgorsze picki dla GSW bo nie tylko atakiem stoją, chociaz ja wiem czy nie lepiej było by podebrać jakiegoś Morrisa( nieważne w sumie który tam będzie wolny) albo innego Tristana Thompsona, czyli takiego gościa co to na centra może luki nie załata, ale pod obręczami powalczy. Ten Harris nawet ciekawy prospect im workouty dalej beda szły wcale jakoś by minie nie zdziwiło gdyby w okolice top 10 macków podskoczył i to też nie byłby chyba zły pick czy to dla GSW,czy dla Jazz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brooks to tak naprawdę pojeb na punkcie własnego rzucania i grania pod siebie, gość w stylu jr smith. Generalnie to spadłem z krzesła jak spoglądnąłem na ten jego wingspan. Ma świetny rzut, świetny mid range, super skille by być fajnym scorerem, ale jest samolubny jak huj. I teraz jeszcze spoglądam i jak sg robi 7 rpg. O JA pi****le.

 

Ale Irving jest nie atletyczny i wogóle ble.

brr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brooks to tak naprawdę pojeb na punkcie własnego rzucania i grania pod siebie, gość w stylu jr smith. Generalnie to spadłem z krzesła jak spoglądnąłem na ten jego wingspan. Ma świetny rzut, świetny mid range, super skille by być fajnym scorerem, ale jest samolubny jak huj. I teraz jeszcze spoglądam i jak sg robi 7 rpg. O JA pi****le.

 

Ale Irving jest nie atletyczny i wogóle ble.

brr

Z tego co pisał Givony na DX to Brooks fajnie wypadł w wywiadach...mówił, że musiał oddawać tyle rzutów, takie miał zadania, gdyż w Providence nie było innego gracza, który zrobiłby cokolwiek w ataku :wink: Do tego mówi, że całe życie grał jako PG i ma prawdopodobnie najlepsze ręce wśród SG. Brakuje troche dynamiki.

Jeżeli umie bronić to z pewnością wart jest jednego z waszych 1 rundowych picków.

Patrząc jednak na ten draft to po dobrych workoutach w jego wykonaniu może nie dotrwać do 28.

 

http://www.youtube.com/watch?v=YiOZUM4o ... r_embedded Hopson to dopiero wymiata :lol:

NBA GM after interviewing Scotty Hopson: "That guy is not from the same planet as the rest of us."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brooks to tak naprawdę pojeb na punkcie własnego rzucania i grania pod siebie, gość w stylu jr smith. Generalnie to spadłem z krzesła jak spoglądnąłem na ten jego wingspan. Ma świetny rzut, świetny mid range, super skille by być fajnym scorerem, ale jest samolubny jak huj. I teraz jeszcze spoglądam i jak sg robi 7 rpg. O JA pi****le.

Takie pytanie. Na podstawie ilu obejrzanych meczy wyciągnąłeś takie wnioski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.