Skocz do zawartości

Draft A.D 2011


Speedy Gonzalez

Rekomendowane odpowiedzi

kosi, ten Twoj calathes sie wybiera do NBA ? z tego co widzialem w F4 euroleague niezle sobie poczynal, wiec pewnie bylby od razu sporym wzmocnieniem

W 2009 roku podpisał 3 letni kontrakt, z opcją wykupienia, czyli chyba jeszcze jeden rok w Europie. Prawa do niego mają Wolves, a tam bym go nie chciał ;]

ateny vs minnesota - nie mam pytan, na jego miejscu olalbym kase i siedzial w atenach do konca swoich dni :)

 

omfg, sprawdzilem wlasnie, 45 numer draftu [czy gracze z drugiej rundy tez sa objeci kontraktami w rookie scale ? choc byc moze w nowym CBA beda zmiany co do tego] : czytaj: za szybko sie go w ameryce nie ma co spodziewac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rw30,

Myślę że jeśli pójdzie do NBA to jako FA, ale nie znam się na przepisach więc nie wiem kiedy to będzie mogło nastąpić.

 

Szitaka zgłosił się do draftu ?

Nie wiem o kogo chodzi, ale tu masz listę zgłoszonych - http://www.draftexpress.com/early-entry ... 8&page=all (polecam zwrócić uwagę na rubrykę "Staying in Draft").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ateny vs minnesota - nie mam pytan, na jego miejscu olalbym kase i siedzial w atenach do konca swoich dni :)

daj panie spokuj tamkryzys race na boisko lecą a w Miny fakt zimno ale ładnie jest :)

Mam nadzieję, że 1 numer nie wylosuję zespół z dobrym PG, bo to oznaczałoby, że jedyna osoba, która zasługuję na taki pick zostanie wybrana gdzieś dalej.

@Kosi a kto byłby tak "mądry" żeby williamsa pakować na pg :D;)

orientuje się ktoś czy streamy do tego będą? Bo i tak mam zamiar obejrzeć Mavs vs OKC więdz w międyzczasie loterie mozna zobaczyć.

w zeszłym roku było ładniutko pokzane stream był wydzielony więc teraz powinno byc podobnie skoro espn pokazuje. Trochę nieścisłości co do godziny się pojawia, retransmisja chyba bedzie w przerwie meczu ale ogólnie to cała impreza zaczyna się o 2 naszego czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Wolves rozwiążą kwestię swojego ukochanego Rubio, jeśli wylosują 1 pick.

 

W sumie już się gubię czy Suns w końcu mają swój pick w tym roku czy nie, ale jeśli nie mają to i tak niewielka strata. Zaryzykowałbym z jakimś Biyombo czy Nogueirą.

 

Mówiłem już, że to c***owy draft? A tak, mówiłem z 10 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem już, że to c***owy draft? A tak, mówiłem z 10 razy.

nawet w c***owym drafcie zawsze jest kilku świetnych grajków i zawsze znajdzie się pare stealów, plus czy ja wiem czy taki marny skoro Williams i Irving mają szanse żeby stać się jednymi z lepszych graczy w całej NBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem już, że to c***owy draft? A tak, mówiłem z 10 razy.

nawet w c***owym drafcie zawsze jest kilku świetnych grajków i zawsze znajdzie się pare stealów

No super, ale w jednym drafcie znajdzie się ich dwa razy więcej, a w drugim dwa razy mniej. W tym roku mamy ten drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem już, że to c***owy draft? A tak, mówiłem z 10 razy.

nawet w c***owym drafcie zawsze jest kilku świetnych grajków i zawsze znajdzie się pare stealów

No super, ale w jednym drafcie znajdzie się ich dwa razy więcej, a w drugim dwa razy mniej. W tym roku mamy ten drugi.

właśnie g. prawda, w każdym drafcie są dobrzy gracze ale nie w każdym kolesie którzy w przyszłości mogą pretendować do miana superstarów tak jak Williams i Irving w obecnym, dlatego pomimo iż ilościowo może nie jest to, przynajmniej jak na dzisiaj, najlepszy draft to ma on swoje wyraźne plusy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draft jest c***owy ale jak patrzy się na poprzednie lata czy niecelne wybory nr 1 można zawsze w jakimś drafcie wyrwać przyzwoitego zawodnika ,która w warunkach NBA się odnajdzie. 2006 draft miał być c***owy a także znalazło się parę perełek.

ale ,że jest c***owy to potwierdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie już się gubię czy Suns w końcu mają swój pick w tym roku czy nie, ale jeśli nie mają to i tak niewielka strata. Zaryzykowałbym z jakimś Biyombo czy Nogueirą.

Mamy 13-ty pick w 1 rundzie (0,6% szans na wygranie loterii :wink: ), żadnego w drugiej.

 

W mockach najczęściej do Suns jest przypisywany Fredette... Ciężko mi o nim inaczej myśleć niż jak o klonie Reddicka. Nie wiem czy to dobry wybór w tym momencie, ja był tez widział jakiegoś atletycznego zwierzaka. Aha, i może dajmy sobie spokój z bliźniakami (Morris). Już raz "tego gorszego" wzięliśmy i skończyło się to klapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zadajecie sobie z tego sprawę ale ta loteria to jest być albo nie być dla przebudowy utah jazz.

tez caly w nerwach jestem Ci powiem - zwlaszcza ze jakby sie udalo pozyskac kogos mocnego, i moze jeszcze z FA kogos podpisac, to jeffersonowi bankowo spadna statsy

a tego przeciez nikt z nas by nie chcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie już się gubię czy Suns w końcu mają swój pick w tym roku czy nie, ale jeśli nie mają to i tak niewielka strata. Zaryzykowałbym z jakimś Biyombo czy Nogueirą.

Mamy 13-ty pick w 1 rundzie (0,6% szans na wygranie loterii :wink: ), żadnego w drugiej.

 

W mockach najczęściej do Suns jest przypisywany Fredette... Ciężko mi o nim inaczej myśleć niż jak o klonie Reddicka. Nie wiem czy to dobry wybór w tym momencie, ja był tez widział jakiegoś atletycznego zwierzaka. Aha, i może dajmy sobie spokój z bliźniakami (Morris). Już raz "tego gorszego" wzięliśmy i skończyło się to klapą.

Nawet dwa razy poszli w twinsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, o k****, ile to było szansy? 2,9% i nr1 w drafcie? OMG, Cavs mają pick nr1 oraz nr4, strasznie im życzyłem pierwszego picku w tym drafcie, ale w życiu się nie spodziewałem, że to będą aż dwa picki w top 4. Koniecznie teraz muszą draftować Irvinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.