Skocz do zawartości

Draft A.D 2011


Speedy Gonzalez

Rekomendowane odpowiedzi

Yeah baby :) oczywiście mogło być lepiej ale i tak ta 3 to spore szczęście teraz masa kombinowania przed Oconnorem- Kanter/Biyombo albo bardziej sprawdzeni Walker/Knight chociaż pewnie będzie handlowanie moze z T'wolves zeby wyżej się przesunąc albo z Cavs aby za rok ich draft dostać tak czy inaczej ciekawy okres dla Utah.

Ładnie przyfarcili i cieszy mnie to, teraz pewnie pójdą Irving + ktoś z wysokich (Biyombo, Kanter, Valanciunas), zastanawia mnie co zrobią Wolves bo Williams im nie potrzebny, Jazz też silnych skrzydłowych mają, może jakieś wymiany ?

ja tam jestem na 99% pewny że Williamsa wybiora idealne zastępstwo pod Jamesa w sumie niesamowicie to się dla nich ułożyło i z tym ze mają #1 i ze taki koleś przychodzi, no i z 4 bardzo możliwe ze "ustrzelą" Kantera czyli powinni być na przyszłości ustawieni całkiem nieźle

Zaprawdę błyskotliwe rozumowanie. Rozumiem, że każda drużyna w NBA jest dobra, bo w każdej znajdzie się jakiś niezły grajek.

aleś ty kurcze nie kumaty przeciez napisałem ze oni nie są dobrzy jak tacy gracze co to z ncaa do nab co roku podbijają, Williams i Irving to tacy gracze jacy przychodza do NBA z raz na 5 albo i więcej naborów o to mi chodziło i to zmienia trochę ocenę tego draftu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem na 99% pewny że Williamsa wybiora idealne zastępstwo pod Jamesa w sumie niesamowicie to się dla nich ułożyło i z tym ze mają #1 i ze taki koleś przychodzi, no i z 4 bardzo możliwe ze "ustrzelą" Kantera czyli powinni być na przyszłości ustawieni całkiem nieźle

Niewiem po co by mieli brać sf/pf i pf/c...Irving na bank idzie z 1szym pickiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na sf mają najgorszych graczy w lidze, a ich starterem był Alonzo Gee, no ale whatever ja też bym zaczął budowę zespołu od pg, z tym że ich problemem jest teraz Baron, zresztą ten trejd okazuje się przy okazji też wybawieniem, bo dostali 1 pick, ale cienko to widzę jak przyjdzie Irving i będzie grał drugie skrzypce obok Barona.

 

Spodziewam się trejdu Barona z 4 pickiem podczas draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiem mega jaram sie Kemba Walkerem mega

ale do rzeczy

zadziwijace jest to ze jak tylko oddali Lebrona to udalo im sie pozyskac taki support o jakim kiedykolwiek marzyli czyli playoff Baron a jak sie k**** starali to pozyskiwali Shaqow, JAmisonow

 

mega zjebiscie dobra sytuacja w Cleveland mega mega mega - chyba tego nie da sie spierdolic

wiec tak

1 i 4 pick w drafcie 2011, Baron, Varejao, Hickson i expiring contract Jamisona 15baniek i Gibsona 4,5 banki i trade exception chyba 13 baniek

 

panowie k**** panowie

jeszcze raz napisze mega zjebista sytaucja , nie da sie tego spierdolic

opcji jest miliard ale sa tez i dwie sensowne

 

co do team needs

praktycznie caly team jest team needs

ale zostawmy tego Hicksona

powiedzmy ze wszystkie inne pozycje kuleja badz sa finansowo nieoplacalne (Varejao) to co nastepuje

 

draft 2011 outlook

Irving podobno clear cut no1 ale tez podobno ledwo all star potential, nie za wiele polotu , skuteczny bez zabijajacej dynamiki - nie wiem co tzn jak sie jest PG w 2011 - tzn dla mnie ze mozesz zostac uber Andre Millerem ale malo go widzialem wiec moge sie myli

potem jest Knight i KEmba

Knight - ma jaja i ma rzut i nie umie rozgrywac ale Calipari ma oko wiec trzeba wierzyc oku Calipariego ze z niego cos bedzie

Kemba - ofensywny killer, najlepiej jakby gral jak Iverson - prywata i monopol na pilke - moze sie myle ale Cavs pasuja do ryspoisu i tego co grali z Lebronem

 

podsumowujac Irving z numerem jeden to cos jak Bargnani w 2006, sure thing Andre Miller i nigdy nie bedzie top5 rozgrywajacym , kolejny Terrell Brandon ?

 

tak wiec co zrobic z 1 ?

wziac Kantera - go big - go safe, bezpieczne wyjscie 6-10 Center , ma gre, it's Bogut ,Howard, Bynum, Gasol Cousins i to by bylo na tyle z ofensywnie umiejacych grac centrow

na co to pozwala ano Varejao ktorego chce polowa ligi jest o wiele prostszy do spylenia niz Baron o wiele

 

wiedzac ze w top3 idzie Irving Williams Kanter to jak Kanter idzie z 1 to z nr4 zostaje im Kemba - sure thing scorer Knight - sure thing athlete

 

podsumowujac Kanter Kemba Hickson to twoj trzon z ktorym ruszasz na wojne za pare lat

opiedalasz Varejao za a)cap space b)picki c)mlode skrzydlo(Casspi)

a rok/pol roku grasz Baronem i opierdalasz go w CY

 

albo

wziac sure thing only Irvinga i trade down z 4 na X i wziac skrzydlo - Burksa ? ?

 

nastepnie

wyjsc Baron - Irving - Varejao - Hickson - star X pozyskana z trade exception/Jamisona i grac o playoffy

ogolnie juz sobie za bardzo fantazjuje ale opcji jest k**** multum ze musk mi sie lasuje i nie moge juz wiecej pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves powinni opchnąc ten draft pick z jakimś Flynnem bo nic ciekawego w tym drafice dla nich nie ma chyba że Kemba ale on może sie okazać 2 Flynnem.Mam nadzieje że nie wezmą Derricka Williamsa bo po huja im kolejna ni to 3 ni to 4.

 

 

Coś przeczuwam że jak Jimmer Fredette nieżle spisze się na campach to Jazz wezmą go nawet z 3 pickiem.

 

Daj boże aby Alec Burks dotrwał do 12 picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** jeśli dziecko gilberta przybija piątki z irvingiem to wiadomo co i jak będzie. Wobec tego wolw mają problem. Bo niby need c ale z rozsądku z nr 2 powinno się bra willa, ale jak to ma być will z be easym? Tak na marginesie kim jest k**** enes kanter? Chłop grał 5 mpg i to w europie i nagle top 3 draftu, ale ok, może. Więc wolves mają dylemat. Ale jeśli wezmą tego eurosa to dla utah zsotaje williams. Jeśli mina bierze williamsa to utah musza albo pchać kogoś z dwójki milsap favors i brać środkowego albo bra walkera/knighta. Ale jak utah wezmą pg to z 12 nie logiczne będzie branie fridejta, jeśli tam dotrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie,

teraz wchodzę na hopsiup i pisze ze mina jest baaardzo otwarta na trade picku. Poprostu k****, kłopot bogactwa :lol:

Myślę że spokojnie znajdą chętnego na Williamsa, myślę że Suns powinni się mocno zastanowić czy nie przy atakować po niego, z Marcinem mieli by ciekawą parę podkoszowych na lata, tylko czy mają coś co może Wilki zainteresować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w tym przypadku imho powinni brać najlepszych dostępnych graczy Cavs...Williams to jest tweener i nie zarykowałbym brania go z 1 pickiem. Na SF gość se może nie poradzic w obronie man to man.

ja bym się bardziej obawiał jego obrony vs pf niż sf, zresztą w ogóle nie wiem co się tak wszyscy uczepili wsadzać go na 4, ok moze tam grać ale ze swoimi skilsami właśnie moze być by być z niego rewelka 3, a nie udersized pf. Plus niech sobie będzie Irving już za sezon dwa lepszy od Paula czy Williamsa ale Derric jest już teraz gościem który moze pocisnąć w NBA, jest zdrowy oni nie mają żadnego sf z prawdziwego zdarzenia itd itp chociaż ok ja bym się tam bardzo cieszył gdyby wybrali Irvinga z 1 T'wolves wtedy podskocza pewnie po Byiombo i Williams się ostanie az do samej trójeczki :wink: ( chociaż cholera dla jasności to ja jestem pewny jego umiejętności ale wielkim fanem kolesia nie jestem tam mi by się tak bardzo w Utah nie marzył :) )

szczerze powiem mega jaram sie Kemba Walkerem mega

a co tu się dziwić przeciez to narazie uboga wersja Iversona :)

Irving podobno clear cut no1 ale tez podobno ledwo all star potential, nie za wiele polotu , skuteczny bez zabijajacej dynamiki - nie wiem co tzn jak sie jest PG w 2011 - tzn dla mnie ze mozesz zostac uber Andre Millerem ale malo go widzialem wiec moge sie myli

ło masz ic czy ty zawsze musiusz się postarać ziomek o napisanie czegoś takiego koleś potencjał to ma nie asg ale na superstara, w najgorszym wypadku imo będzie z niego trochę gorsza wersja cp3

wiedzac ze w top3 idzie Irving Williams Kanter to jak Kanter idzie z 1 to z nr4 zostaje im Kemba - sure thing scorer Knight - sure thing athlete

no i sure thing undersized nawet jak na pg ziomek który ma score first zakodowane w głowie, chociaz oczywiście Waker sporo zalet ma to bez dwóch zdań ale i tak wybrał bym na miejscu jazz Knighta ponad nim

Coś przeczuwam że jak Jimmer Fredette nieżle spisze się na campach to Jazz wezmą go nawet z 3 pickiem.

 

Daj boże aby Alec Burks dotrwał do 12 picku.

ło matko Jimmer jasne że się spisze ale z 3 to nawet fanatycy BYU by go nie wybrali, jakby Jazz tylko na niego się nastawiali to bakowo by trejdowali w dół, a Burks też imo bankowo pojdzie top 10, chociaz pomimo że chłopak ma swoje zalet tez bardzo mi sie nie mazy nie ma rzutu ostatnio pisze sie ze różnie u niego z podejściem do meczu itd. ogólnie co roku kilku takich atletycznych guardów podpada do nba, znowu wolałbym zaczaić sie an knighta liczac że będzie z niego legit sg za jakiś czas niż szykować sie na Burksa

k**** jeśli dziecko gilberta przybija piątki z irvingiem to wiadomo co i jak będzie. Wobec tego wolw mają problem. Bo niby need c ale z rozsądku z nr 2 powinno się bra willa, ale jak to ma być will z be easym? Tak na marginesie kim jest k**** enes kanter? Chłop grał 5 mpg i to w europie i nagle top 3 draftu, ale ok, może. Więc wolves mają dylemat. Ale jeśli wezmą tego eurosa to dla utah zsotaje williams. Jeśli mina bierze williamsa to utah musza albo pchać kogoś z dwójki milsap favors i brać środkowego albo bra walkera/knighta. Ale jak utah wezmą pg to z 12 nie logiczne będzie branie fridejta, jeśli tam dotrwa.

 

no własnie,

teraz wchodzę na hopsiup i pisze ze mina jest baaardzo otwarta na trade picku. Poprostu k****, kłopot bogactwa :lol:

Już na samym losowaniu to Khan wyglądał zabawnie jak stały bywalec :wink: teraz wychodzi że Irving musowo do cavs ale jakos tak mi to nie gra ze seryjnie nie wiem no ale pal sześć ich problem jak chcą mieć pod górkę ;) co do Utah to Jimmer może robić rolę taką jak Redick albo KK no i jak podbiorą Knighta to tak jak pisałem dzieciak jest długi na sg moze i by sie sprawdził, ogólnie nie jestem za żadnymi wynalazkami w stylu Kater Byiombo chociaż szans im zdecydowanie nie odbieram pierwszy ma super warunki i swoje skilsy drugi to atleta jakich mało

Brooks plus pick

Oni przed okienkiem szli na wymianę Bell i Jazzowy pick za Flynna teraz też coś pisze ze chca weteranó pozyskać co by drużynę uformować więc moze pojdzie Raja i #3 za ten #2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w tym przypadku imho powinni brać najlepszych dostępnych graczy Cavs...Williams to jest tweener i nie zarykowałbym brania go z 1 pickiem. Na SF gość se może nie poradzic w obronie man to man.

ja bym się bardziej obawiał jego obrony vs pf niż sf, zresztą w ogóle nie wiem co się tak wszyscy uczepili wsadzać go na 4, ok moze tam grać ale ze swoimi skilsami właśnie moze być by być z niego rewelka 3, a nie udersized pf. Plus niech sobie będzie Irving już za sezon dwa lepszy od Paula czy Williamsa ale Derric jest już teraz gościem który moze pocisnąć w NBA, jest zdrowy oni nie mają żadnego sf z prawdziwego zdarzenia itd itp chociaż ok ja bym się tam bardzo cieszył gdyby wybrali Irvinga z 1 T'wolves wtedy podskocza pewnie po Byiombo i Williams się ostanie az do samej trójeczki :wink: ( chociaż cholera dla jasności to ja jestem pewny jego umiejętności ale wielkim fanem kolesia nie jestem tam mi by się tak bardzo w Utah nie marzył :) )
Jakiego on ma skilla na SF??Słaby kozioł jak na standardy NBA, na nogach może nie ustać w man to man defense, w ataku nie trafi off the dribble z mid-range, nie wykreuje sobie pozycji do rzutu. Jedyne co on umie na tę pozycję to trafiać spot up trójki, albo półdystans. Żaden zniego SF z prawdziwego zdarzenia.

Do Suns by się nadał na PFa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love it. Czekałem na takie losowanie, gdzie Utah dostaje zbyt wysoki pick na Jimmera , a drugi może być zbyt niski. I co teraz ? Poczekam z zainteresowaniem na rozwój wypadków.

 

Cavs mają szczęście, w nieszczęściu, bo draft jest słaby. Z #1 idzie Irving, fajny grajek, ale dubluje się pozycjami z problems makerem Baronem. Z #4 to nie ma już nikogo, kogo oni by potrzebowali i kto jest warty tak wysokiego picku. Żaden euros nie jest tego warty. Przydałby im się wysoki, ale Valanciunas to takie nie wiadomo co, dubluje się z Hicksonem, a Dirkiem Nowitzkim nigdy nie będzie. Kanter to też takie c*** wie co. 100% ryzyka w tym picku.

 

Minnesota i kłopot bogactwa :lol: Williams im nie pasuje, bo chyba ostro inwestują w Bizla, a żaden SG nie zasługuje na #2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie Williams ma skillsy na PF?

Też za wiele tego nie ma :wink:

Ale tam by mógł grać pick and rolle, pick and popy wyciągająć wysokiego spod kosza. No i wydaje mi się, że potrafi na izolacji na high/low post wbić się taranem a'la Amare i zakończyć skutecznie akcje na kontakcie.

 

No właśnie. Obecnie to powinien grać w ataku na SF, a w obronie PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs są w dupie. Co by nie zrobili to i tak będzie źle. Najbezpieczniej byłoby brać Williams z 1 i Knighta albo Kembe z 4. Kanter, Irving, eurasy, to są wszystko loterie w c***.

 

Jazz są w dupie - jak Kanter się ostanie do 3 to powinni jego brać i trejdować Ala lub Sapa za SFa (chociaż insiderzy mówią, że są zakochany w Knighcie, każdy wie zresztą że Harris to kulawy pies).

 

Sota jest w dupie i bez trejdu nie wyjdzie z tego nic dobrego. Ale w Minny nie boją się nadmiaru dobrobytu, jak w jednym drafcie wzięli 4 pg to może teraz sobie dostukają jeszcze ze dwóćh tweenerów do B-Easyego.

 

Draft bez historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.