Skocz do zawartości

Draft A.D 2011


Speedy Gonzalez

Rekomendowane odpowiedzi

kosi, jak będziesz mieć czas to naskrob proszę coś o jimmy'm butlerze.

najpierw po nim jedziesz "ze kto to k.. jest, kogo oni wybrali etc" a teraz prosisz zeby go ktos scharakteryzowal?? :wink: ja Ci niestety o nim nie napisze bo widzialem go kątem oka jak jeszcze mialem n'ke ale moze cos z niego byc. przy dobrych wiatrach Stephen Jackson 2.0. ja bym go np chcial w Orlando

 

fajny artykuł o Justin Harper. już lubie gościa..

http://www.orlandosentinel.com/sports/o ... 9589.story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw po nim jedziesz "ze kto to k.. jest, kogo oni wybrali etc" a teraz prosisz zeby go ktos scharakteryzowal?? :wink: ja Ci niestety o nim nie napisze bo widzialem go kątem oka jak jeszcze mialem n'ke ale moze cos z niego byc. przy dobrych wiatrach Stephen Jackson 2.0. ja bym go np chcial w Orlando

nie jechałem jego że trafił do bulls tylko tych pajaców którzy wybierali, bo mozna bylo ładnie zalatac dziure na 2 a mimo to wzieli kolejnego gracza ktory jest "rzemieślnikiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My man Marshonn Brooks w NJ NETS! Zajebiście trafił.

 

To samo Tyler w GSW, który może dostać duużo minut w rookie season.

 

Mega draft dla Jazz.

 

Clippers fajnie uzupełnili sobie roster Leslie'm i Thompkinsem. Dwóch kumpli z Georgii w jednym teamie w NBA.

 

Grizz świetny steal w postaci Selby'ego, to samo Kings z Honeycuttem.

 

Zawodnicy wybrani przez LAL są z miejsca lepsi od PG, których mają w składzie... 8)

 

Hopson dzięki wywiadzikom zmarnował sobie szanse na wybór w drafcie.

 

McCamey undrafted :cry: Pare ekip powinno teraz o niego zabiegać.

 

Jimmy Butler story, jeśli ktoś nie widział: http://sports.espn.go.com/nba/draft2011 ... ler-110618

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze 3 picki bez niespodzianki ale trochę dziwi mnie to że cavs z 4 wybrali tristana thompsona, być może okaże się to dobrą decyzją ale moim zdaniem lepszym wyborem na skrzydłowego byłby jan vesely albo nawet bismack biyombo, cleveland mogli też wybrać jonasa valanciunasa ale zobaczymy może i dobrze zrobili, jestem ciekaw czy irving tak jak lebron wyciągnie cavs z dołu tabeli nba na szczyt, a jeśli chodzi o derricka williamsa to coś czuję że w wakacje któryś ze skrzydłowych minnesoty będzie brał udział w jakiejś ciekawej wymianie i myślę tu o beasleyu bo chyba jednak zostawią sobie d-willa no a love ma być podstawą zespołu, wolves mogą mieć całkiem ciekawy skład na przyszły sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harper i Jimy Butler to wyrąbiści goście jeszcze może Smitha dorzucić do grona najfajniejszych ziomków draftu, każdy z nich może być dobrym graczem NBA na lata bo przede wszystkim maja głowę na karku i wiedzą co to znaczy ciężko pracować, w każdym razie ja im życzę jak najlepiej. A co do Cavs to podobno Thompson miał świetny workout właśnie u nich więc może to jakoś zaważyło na tym wyborze, tak czy inaczej dziwna decyzja no i po analizie ciekawe kogo by Jordan podebrał z 7 gdyby Val do Cavs powędrował, bo podobno Raps byli zdecydowani na Byiombo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.