Skocz do zawartości

The Clippers


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko, że na razie to jest taka trochę 'pusta obrona' - każdy robi co chce i co pewnien czas kto ma skilla to wyborni akcje. Kurde z DeAndre, Butlerem, Paulem możnaby zrobić naprawdę dobrą obornę zespołową, mam nadzieję, że po odpadnięciu w pierwszej rundzie Negros zostanie wyjebany.

 

Jego pracę najlepiej widać po tym co się stało z Bulls jak odszedł. Przed sezonem ludzie się zastanawiali kto będzie lepszy - M'wakee czy Chicago :) A tu się oakzało, że przyszedł dobry trener i nagle najlepszy bilans w lidze.

 

Nie wiem, Larry Brown jeszcze ma zamiar trenować? W Clippers byłby fajny ;]

 

Ej kurde nawet Jeff van Gundy byłby zajebisty dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka Paula pokazuje że może grać na MVP level i przeciągnąć drużynę po każdym przeciwniku. Run 23-3 w q4 był małą prezentacją, bo niewiele pozytywów było widać w grze Clipps. Ta drużyna potrzebuje czasu, ale na PO staną się contenderami do finału zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry Brown to geniusz, ale równocześnie jest ostatnim trenerem którego chciałbym widzieć w Clippersach. Dramat k**** ;]

Larry i banda młodziaków to było by zdecydowanie epick :)

Ja tego nie rozumiem, jest profesjonalnym koszykarzem, lata treningów, gra w NBA, a tu nie dorzuca z wolnego...

zakwasy miał :wink: Jackson dzieki temu zrobił namnie pozytywne wrażenie, taktyka dostosowana do warunków meczu ... no no :) I żeby to jeszcze Shaq ale DeAndre Jordan cudne to było to falowanie go kiedy tylko sie da :wink:

No ale Jordan 8 bloków - wow. Z czego większość to layupy GSW, kiedy myśleli, że już piłka w koszu. W zasadzie DeAndre robił to, czego się od niego oczekuje, czyli bronił pod dziurą.

A tak szczeże to zauważył ktoś takie podobieństwo Biedrinsa do Jordana, imo takie jest i to spore

Końcówka Paula pokazuje że może grać na MVP level i przeciągnąć drużynę po każdym przeciwniku. Run 23-3 w q4 był małą prezentacją, bo niewiele pozytywów było widać w grze Clipps. Ta drużyna potrzebuje czasu, ale na PO staną się contenderami do finału zachodu.

Nie stana się bo mają beznadziejnego trenera i reszty już pisać nie trzeba, plus duet Curry/Ellis wygrał to spotkanie dla Clipps grali tak beznadziejnie i w ataku i w obronie że serio szkoda gadać, z takimi obrońcami to nic sie nieuda wygrać powinni jednego z pary dawno opchnąć, Curry mnie zawiódł totalnie, jkais brak zaangażowania głupie błędy lepsze o nim zdanie miałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczeże to zauważył ktoś takie podobieństwo Biedrinsa do Jordana, imo takie jest i to spore

spore podobieństwa może i są, ale Jordan ma o dwie półki większy potencjał :]

 

Nie stana się bo mają beznadziejnego trenera i reszty już pisać nie trzeba, plus duet Curry/Ellis wygrał to spotkanie dla Clipps grali tak beznadziejnie i w ataku i w obronie że serio szkoda gadać, z takimi obrońcami to nic sie nieuda wygrać powinni jednego z pary dawno opchnąć, Curry mnie zawiódł totalnie, jkais brak zaangażowania głupie błędy lepsze o nim zdanie miałem.

Curry miał chyba jakieś problemy zdrowotne (bodajże kontuzja kostki) i przystępował do meczu nie w pełni sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry miał chyba jakieś problemy zdrowotne (bodajże kontuzja kostki) i przystępował do meczu nie w pełni sprawny.

tak to prawda ale ogólnie grał głupio to cięzko zrozumieć nawet pomimo urazu.

spore podobieństwa może i są, ale Jordan ma o dwie półki większy potencjał :]

potencjał ... atletyczny o tak to nazwijmy może, niby wiekszy jest ale jaoś specjalnie silniejszy się nie wydaje no i chyba Bierdrins potrafi lepiej się ustawić i lepiej zbiera od DeAndre, ogólnie z Jordana ciekawy grajek zobaczymy co z niego będzie chociaz w pełni sił to ja bym wolał mieć Kamana w składzie niż jego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potencjał ... atletyczny o tak to nazwijmy może, niby wiekszy jest ale jaoś specjalnie silniejszy się nie wydaje no i chyba Bierdrins potrafi lepiej się ustawić i lepiej zbiera od DeAndre, ogólnie z Jordana ciekawy grajek zobaczymy co z niego będzie chociaz w pełni sił to ja bym wolał mieć Kamana w składzie niż jego.

tak, Biedrins lepiej zbiera. choć nie jakoś wyraźnie, bo jego TRB% z całej kariery to 18.3, a Jordana 17.1. Jordan nie wybija się w zbiórkach, ale z drugiej strony Clippers maja w składzie Blake'a Griffina i Reggiego 'Dwight Howard nie jest lepszym rebounderem' Evansa, który patrząc na ubogą ławkę LAC jeżeli chodzi o podkoszowych powinien dostać całkiem sporo minut :] no i Jordan jest jednak nieporównywalnie silniejszy, bez wątpliwości... swoją drogą Łotysz to najgorszy europejski środkowy jeżeli chodzi o fundamentals, który jakoś bardziej zaistniał w lidze jakiego pamiętam.

 

kamana? zdrowego i nie-kontuzjogennego Kamana, to jak najbardziej, ale 'rzeczywisty' Kaman opuścił niestety ponad 40% meczów w przeciągu ostatnich czterech sezonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedrin debiutował chyba jako 18 latek w NBA moze to mu zaszkodziło skoro o fundamentach mowa, ogólnie problematyczny z niego center w sumie to czasem taki z niego center jak z Nelsona pg, ale coś tam potrafi tak czy inaczej on swego czasu dostał 11 mln i okazało sie to strzałem w kolano dla mnie Jordan to trochę podobna historia, plus nei chciałbym żeby ktos powiedział ze gadam głupoty, ale jednak rozgraniczmy atletyzm od faktycznej siły, przynajmniej tak ja ja to widze, taki Howard/Jordan/Favors są bardzo atletycznie ale jak patrzę na nich to nie są zbyt silni, widze to choćby po tym jak Sap sobie kiedyś radził z Drwalem w walce pod koszem teraz widzę podobieństwo u Fava i Jordana i pewnie całego szeregu graczy. Nawiasem mówiąc Dwight jednak potrafi się ustawić odpowiednio żeby te ptk zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jordan moze i jest przeplacony ale to idealny fit dla clippers , blake jest dobry w obronie postupu i generalnie ciezko go przesunac ale niestety zaden z niego shotbloker w przciwienstwie do deandre ktory blokuje wszystko co leci , co bardzo wazne aby byc efektywnym deandre nie potrzebuje pilki tak jak reszta s5 ,

zdrowy caman , polamany kaman , to ten sam soft caman , skoro jest slabym obronca aby go wykorzystac trzeba mu dac pilke ktora jest jedna a kazdy w clippersach oprocz deandre lubi ja miec , dajac mu gale trzeba ja zabrac gryffinowi , jedyna zaleta kamana jest jumper przydatny przy blakeu ,clippers w tym sezonie nie walcza o po , cele maja o wiele wyzsze a bez defensywnego c z dobrym blokiem ciezko jest cokolwiek osiagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sa, i bedzie ich wiecej:)

 

nie wiem co moze dac Martin Clippersom, nie waidomo tez w jakiej jest formie (podobno takiej sobie). zobaczymy niedlugo co z tego wyjdzie. tak czy inaczej chyba polecial na full mini-mle i obecnosc billupsa raczej nie byla tutaj bez znaczenia. i mial juz od jakiegos czasu dom w la

 

szczerze to myslalem ze pojdzie do Knicks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowiles wczesniej ze bierzemy pod uwage czas przed grudniem 2011...

 

poza tym to nie moja sprawa kto komu i od kiedy kibicuje oraz jakie sa tego powody. to wyglada jak jakies dziecinne targowanie sie:) normalne ze druzyna ktora zaczyna wygrywac ma nagle wiecej fanow niz wczesniej, taka kolej rzeczy

 

E: i znam jednego kibica clippers jeszcze sprzed przyjscia Paula, skoro juz o to pytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.