Skocz do zawartości

[2015-2016] Regular Season - Komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Cud to moja wygrana z Suns w tym składzie, z J.R. na pg.

 

Kij że połamano mi kolejnego gracza przed plej off i teraz to już nawet nie mam jak oszczędzać podstawowych zawodników, bo brakuje mi rezerwowych na inwentarzu, ważne, że rezerwowi nabierają trochę pewności siebie, szczególnie mój nowy rezerwowy klepacz i Byars, który będzie nieoceniony podczas po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 117 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Celtics 126 - Cavaliers 110

play-by-play

 

Trailblazers 91 - Knicks 109

play-by-play

 

Rockets 97 - Magic 104

play-by-play

 

76ers 117 - Warriors 102

play-by-play

 

Hawks 128 - Kings 114

play-by-play

 

Hornets 91 - Mavericks 102

play-by-play

 

Jazz 93 - Clippers 104

play-by-play

 

Pacers 103 - Pistons 88

play-by-play

 

Bulls 97 - Nuggets 100

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Ante Tomic (Magic) – 9 dni (Sprained Knee)

Deron Williams (Kings) – 3 dni (Bruised Cheekbone)

John Wall (Bulls) – 8 dni (Sprained Knee)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze dziś wieczorem!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wieczorem ważny mecz. jeśli przegram z Knicks, to raczej odpadnę z PO. Knicks wprawdzie mają gorszy bilans na chwilę obecna, jednak wiele wskazuje na to, że w dwóch ostatnich dniach RS nie powinni mieć problemu z wygraniem słabo grającymi Heat oraz grającymi rezerwami Wizards. natomiast w przypadku takiego samego bilansu, to raczej Knicks wejdą do PO, gdyż bilans bezpośrednich starć między naszymi ekipami byłby 3:1 na korzyść właśnie Knicks. Tak więc, wieczorem mecz o być albo nie być w tegorocznym PO :). Ciekawie również na zachodzie, gdzie Sonics walczą o ostatnie miejsce z Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tez cos lepszego

własnie zmniejszyles szantaż bulls na druga rundę i to znacznie

bulls grają 4 (czy 3?) dni PO bez Walla

jesli Knicks wygrają dziś i potem wejdą do PO, to Rose zrobi Bullsom jesień średniowiecza

w 3-4 pierwszych meczach

możliwe ze Stro bedzie musiał wracać z 1-3

albo ze dla Walla jest to sezon ending injury

ale możliwe tez ze Stro przegrupuje swoich i wygra serie

miałby chyba łatwiej z polamanymi Celtami, chyba ze Mayo wybuchnie w PO.

póki co ja gram z 76ers, sprawa HCA wciąż otwarta, do tego sixersi bili mnie niemiłosiernie w tym sezonie

może sie zdarzyć ze DF wygra 1runde 4-0, druga z kontuzjowanymi Celtami 4-0 i pytanie kogo spotka w finale konf

bankowy scenariusz, mam nadzieje ze moi Hawks włoza kij w szprychy tego rowerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze beda to pierwsze 3 dni w PO bez Walla. jednak nawet bez niego sa faworytem w starciu z moimi solidnie oslabionymi Celtics. tak wiec nie spodziewalbym sie rownej walki. no chyba, ze Mayo bedzie rzucal po +40 pkt w meczu i do tego dostanie solidne wsparcie w osobach Baylessa i Goodena. Natomiast na deskach bedzie pomoc Collisona i Williamsa. ze slabymi Cavs dali rade, zobaczymy jak z mocniejszymi Knicks sie spisza. bez wzgledu jednak na to czy zalapie sie do PO czy tez nie, to po sezonie bedzie czas na przebudowe. no i bedzie trzeba pomyslec o szerszej lawce rezerwowych, niz obecnie. wlasnie na wypadek takich sytuacji jak pod koniec tego sezonu i fali kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce trafić na Wizz, chce trafić na Wizz, chce trafić na Wizz, po czym Tomić idzie na całą pierwszą rundę na IL.

 

Karma :lol:

To i tak nic nie zmienia :mrgreen: ,dalej chce grać z Wizz bo uważam że z grona Bulls,Raptors,Hawks,Nets,76s,Wizz są najłatwiejszym rywalem,oczywiście po uwzględnieniu kontuzji Wagnera.

 

Zajebiście 3 podstawowych graczy Na IL :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.