Skocz do zawartości

[2015-2016] Regular Season - Komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

miałem derona na Pg,więc chyba umiejętności podobne. :D Tak czy inaczej będzie ciekawie bo cała ósemka która wejdzie ma równe szanse

 

Także już dwóch All Starów odpoczywa:Harris,Wagner.Chcemy więcej! :D

nie przesadzaj. bulls i raps są faworytami. period.

coma

kropka

do tego maja hca

potem bym obstawial 76ers, Nets, i Magic

jak marion cos zagra to wizz

zagadka dla mnie sa celci I Knicks

nowojorczycy chyba dostaną wp pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho, coraz ciekawiej się zaczyna dziać przed PO.

jeśli chodzi o standings to Bulls raczej nie do dogonienia w 11 meczów, które mi zostało. szanse widzę tylko, jeżeli uda mi się wygrać z nimi na wyjeździe w 116 dniu, a do tego czasu trochę odrobię. z drugiej strony przez żałobę w wizz nie wiem czy chciałbym startować z 1-wszego seed'u.

 

co do MVP to jak dla mnie bez dyskusji będzie to Wall. gdyby jakimś cudem udało mi się wyprzedzić Bulls to można pomyśleć o Westbrook''u.

 

przez to, że ten sezon jest tak wyrównany jeśli chodzi o drużyny z pierwszej 8, nie mogę się doczekać playoffów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho, coraz ciekawiej się zaczyna dziać przed PO.

jeśli chodzi o standings to Bulls raczej nie do dogonienia w 11 meczów, które mi zostało. szanse widzę tylko, jeżeli uda mi się wygrać z nimi na wyjeździe w 116 dniu, a do tego czasu trochę odrobię. z drugiej strony przez żałobę w wizz nie wiem czy chciałbym startować z 1-wszego seed'u.

 

co do MVP to jak dla mnie bez dyskusji będzie to Wall. gdyby jakimś cudem udało mi się wyprzedzić Bulls to można pomyśleć o Westbrook''u.

 

przez to, że ten sezon jest tak wyrównany jeśli chodzi o drużyny z pierwszej 8, nie mogę się doczekać playoffów.

Dla mnie jedyny istotny bilans wynosi 2-1 dla Ciebie z czego 2-0 w ostatnich dwóch meczach ;)

 

Co do MVP - wydaje mi się, że zarówno Wagner jak i Wall są bez szans.

 

Powód jest prosty - żaden z nich nie rozegra więcej niż 70 meczy (Wagner 70, Wall max. 66). Dużo lepiej wyglądają IMO szanse właśnie Westbrooka, który co prawda ma te 3.6topg, ale za to komplet rozegranych meczy (chyba, że komisze jeszcze tu się czymś popiszą :D ) i ew. Derrick Rose.

 

Tak czy siak zdziwiłbym się jakby to nie był PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie biorę pod uwagę, że nie będzie to PG :D

wiemy jak jest. w tej grze bez rasowego PG, chyba nikt jeszcze nic znaczącego nie osiągnął, prawda?

ja sam musiałem rotować Brook'iem i Barbosą na PG w playoffach. teraz na szczęście Russell wszedł na wyższy level w swoich umiejętnościach i mam nadzieję, że pociągnie zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 104 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Bucks 84 - Hawks 112

play-by-play

 

Hornets 89 - Wizards 97

play-by-play

 

Clippers 99 - Magic 106

play-by-play

 

Kings 119 - Timberwolves 117

play-by-play

 

Pistons 85 - Sonics 111

play-by-play

 

Knicks 76 - Nets 108

play-by-play

 

Pacers 99 - Spurs 108

play-by-play

 

Suns 100 - Cavaliers 89

play-by-play

 

Trailblazers 94 - Warriors 109

play-by-play

 

Rockets 93 - Grizzlies 110

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 105 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Celtics 95 - Hornets 93

play-by-play

 

76ers 105 - Wizards 85

play-by-play

 

Timberwolves 126 - Bulls 132

play-by-play

 

Sonics 120 - Knicks 121

play-by-play

 

Pacers 79 - Nuggets 113

play-by-play

 

Nets 119 - Spurs 97

play-by-play

 

Trailblazers 86 - Hawks 115

play-by-play

 

Raptors 127 - Suns 124

play-by-play

 

Bucks 93 - Pistons 89

play-by-play

 

Lakers 106 - Grizzlies 121

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Dorell Wright (76ers) – 3 dni (Flu)-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś, dziwny sezon, korzystnie byłoby grać z Wizards lub awansować na 4. miejsce, ale układać się nie zamierzam.

masz na myśli chęć gry z Hawks czy Magic?:)

do DF dreams of electric HCA?

może chciałby Nets?

strzelam ze bez dorrella 76ers trafia na wizz

a blessing? w przebraniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym startować z 4. miejsca to wolałbym zmierzyć się z Magic, a jednocześnie w promocji dostaje 99% szans na odpadnięcie z Bulls w następnej rundzie.

 

Faktycznie, pojedynki z Wizards, Raptors byłyby bardziej interesujące - bez Misia jest dla mnie bez różnicy, kiedy kończę playoffy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.