Skocz do zawartości

[2015-2016] Regular Season - Komentarze


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

zakladajac scenariusz ze ja wygrywam ostatniego dnia z suns a kingsi dostaja wpierdol od sonics to kto zostaje wicemistrzem zachodu? bo bezposrednio jest 2-2 :idea:

wlasnie zobaczylem, ze Kings i Rockets nie graja w tej samej dywizji. wiec bez wzgledu na wyniki jutrzejszych spotkan w waszym przypadku nic sie nie zmieni. Kings bede na 2 miejscu, Rockets natomiast na 3. chyba, ze Jazz wygraja z Sonics, a Ty przegrasz swoj mecz. wtedy mozesz zleciec na 4 pozycje. a czy zlecisz to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, wygrana 1 pkt i jednak zagraja moi Celtics w PO :). chociaz nawet w przypadku przegranej, to Knicks niespodziewanie przegrali z Heat. wiec tak czy inaczej, PO by bylo.

 

jutro natomiast ciekawe boje na zachodzie. jak juz mazik wspomnial, obecnie drugia ekipa Kings gra z moimi Grizzlies (4 miejsce). natomiast trzecia ekipa Rockets gra z Suns (5 miejsce). obecnie Suns maja taki sam bilans co Grizzlies. natomiast Kings ma jeden mecz przewagi nad Rockets. zapowiada sie bardzo ciekawy ostatni dzien RS.

ale ja nie moge przegrac ile mozna przegrywac w domu, to sie musi skonczyc;)

od dnia 100 przegralem @PHO wiecej meczow niz przez poprzednie 100 dni:/

btw ciekawe jak policzy to gra w przypadku rownego bilansu. w sezonie jest 2-2, ale w malych punktach prowadza Grizz, moze jak liczone sa jakies mecze w konferencji/dywizji to wtedy pojawi sie szansa dla suns

 

a miejsca 7-9, 3 teamy mogą mieć ten sam bilans ...

4-6 tez moga miec ten sam. Grizz i Suns pzegrywaja, a Minesotta wygrywa z Mavs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 120 (na pierwszym miejscu goscie)

 

Heat 91 - Raptors 106

play-by-play

 

Rockets 100 - Suns 116

play-by-play

 

Bulls 104 - Nets 100

play-by-play

 

Trailblazers 121 - Nuggets 137

play-by-play

 

Magic 93 - Pacers 112

play-by-play

 

Knicks 84 - Wizards 95

play-by-play

 

Mavericks 94 - Timberwolves 91

play-by-play

 

Kings 112 - Grizzlies 106

play-by-play

 

Sonics 110 - Jazz 111

play-by-play

 

Pistons 99 - Cavaliers 65

play-by-play

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualnie kontuzjowani:

Dominique Jones (PTB) - 7 dni (wzrok)

Fran Vasquez (Jazz) - 3 dni (palec)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kolejne mecze jutro!

 

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne, pora na PO. :) Z mojej perspektywy RS bardzo fajny, na Wschodzie działo się naprawdę dużo i rywalizacja była wyrównana.

 

Shaun Livingston wygrał klasyfikację asyst, drugie miejsce w przechwytach, załapał się do All Defensive Second Team - wypas. :)

 

Za chwilę pozakładam wszystkie tematy posezonowe, przedłużenia zawodników, cuty itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne, pora na PO. Z mojej perspektywy RS bardzo fajny, na Wschodzie działo się naprawdę dużo i rywalizacja była wyrównana.

 

Shaun Livingston wygrał klasyfikację asyst, drugie miejsce w przechwytach, załapał się do All Defensive Second Team - wypas.

Mam to samo z Sashą. dziadek niby ofensywnie to juz nie ten zawodnik co kiedyś ale wrócił po latach do all-def. No i ba dizęki ostatniej kolejce wskoczył na 3cie miejsce w przechwytach!:) Deng pownownie w all def. A Marvin w All NBA. Jestem z RS w sumie zadowolony.

 

No na wschodzie - zachód był mega skomplikowany przed ostatnią kolejką.

Jazz wyrwali 1 punktem zwycięstwo nad Sonics walczących o 8 seed na zachodzie. Jazz walczyli o 3jkę i udało się.

Bez Marvina i Vasqa. No trochę się denerwuję poczatkiem playoffs.

AA i mam nadzieję ze poczekamy z poczatkiem PO tak do środy??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmelo zabawny kontrakt zaproponował :mrgreen: 16,2 mln w pierwszym roku,5 lat i 10%.Cieszę się z podpisania Dunigana i Rondo chociaż oboje nie byli tani.

bierz! nawet się nie zastanawiaj. melo to skarb

a,Ile Krawiec sobie zażyczył?Co do Carmelo to nie widzę powodów dla których miałbym aż tak przepłacać,32 lata na liczniku:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fail w ch... z tymi triple zero atributes (loyalty, greed, play4winner) u tego rocznika

zobaczymy do jakich zwyrodnień to doprowadzi podczas FA jesli gracze będą miec wyjebane na loyalty i birdowe podwyzki (zerowy greed) wobec home towns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fail w ch... z tymi triple zero atributes (loyalty, greed, play4winner) u tego rocznika

zobaczymy do jakich zwyrodnień to doprowadzi podczas FA jesli gracze będą miec wyjebane na loyalty i birdowe podwyzki (zerowy greed) wobec home towns

z tego co pamietam, to program sam to przydziela automatycznie. nie wiem co sie stalo, ze czesc zawodnikow z jakiegos draftu nie posiada takich parametrow. na pewno nie bylo to za mojej kadencji ;). jednak juz wczesniej to widzialem i myslalem, aby losowo przydzielic danym zawodnikom jakies parametry w tych kategoriach. tak wiec, jesli wiekszosc z Was wyrazi na to zgode, to sie to zrobi. jesli nie, to nie bede tego zmienial, aby pozniej nie bylo pretensji, ze cos zrobilem sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.