Skocz do zawartości

hate list


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie pomyslalem, ze warto stworzyc taki temat, pokazac swiatu co do jakich zawodnikow jestesmy nieobiektywnie nastawieni. latwiej wtedy zrozumiec intencje danych uzytkownikow etc.

 

ja zaczne:

Amare - bez komentarza

Turas - tez wiadomo

Rondo - jakby o nim mowili ze jest spoko PG i pasuje do Celtics mimo oczywistych brakow talentu co czyni z niego swietny puzel ukladanki to nic bym do niego nie mial. jak znajduje co chwila posty o tym jak Rondo jest top3 PG to mi sie smiac/plakac chce zarazem

Gallinari - nie wiem czemu nawet. moze przez tego zeza.

Calderon - razem z Rondo powinni zalozyc klub nabitych asyst

Bledsoe - bo zabiera minuty Baronowi ktore mam w FB, a poza tym jest c***owy i nie powinien byc przed nim w rotacji.

 

Cleveland - oprocz Varejao caly zespol mozna zaliczyc do tej grupy

Jazz - nawet nie konkretnych zawodnikow, ale nienawidze ich ogladac. no i elwariato nie pomaga raczej w lubieniu ich.

Knicks - Gallo, Amare i D'Antoni. fuck em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson

 

Marbury i jemu podobni pojeb-guardzi

 

Arenas - bbal wise, bo ogólnie jest fajnym kolesiem, ale jak czytam teraz posty jak to on może impactować w MAgic i że właściwie nelsona można od ręki trade'ować to mnie pusty śmiech ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arenas - bbal wise, bo ogólnie jest fajnym kolesiem, ale jak czytam teraz posty jak to on może impactować w MAgic i że właściwie nelsona można od ręki trade'ować to mnie pusty śmiech ogarnia

Nie rozumiem. Gdzie widzisz jakieś zachwyty? Ja nie zauważyłem, żeby ktoś sie podniecał Arenasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson

 

Marbury i jemu podobni pojeb-guardzi

count me in.

 

 

Nash, cała śmieszna atlanta, eddie house, naturalnie LeBron a może bardziej otoczkę jaką się koło niego robiło przez te lata. Oprócz tego zawsze i wszędzie do dnia wczorajszego agent k**** zero ;] chociaż to może bardziej przez ekipy w jakich grał. Do tego mały skaczący skurwiel nate robinson, Nowitzki jak dobry by nie był, ben gordon, bosh

 

BRANDON JENNINGS

 

i cala reszta patałachów których teraz nie pamiętam ale jak ich tylko zobacze to tu dopisze a tymczasem życze im połamania nóg.

 

EDIT: bóg mi chyba tego nie wybaczy że o nim zapomniałem.

 

KOBI BRAJANT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy pod początku.

 

podczas lat 90tych nienawidziłem Michaela Jordana ,przez to ,że ogrywali moich Suns z ulubieńcem Barkleyem , później ogrywał Orlando z Pennym Hardyway'em i Shaqiem.

ogólnie nie cierpiałem Bobby Hurley'a ,będąc kibicem Kings ,uwielbiając Webba czy Richmonda ,jego nienawidziłem.

Dołączona grafika

nienawidziłem Byków przez to ,że wszystko wygrywali.

następnie nie cierpiałem Lakers, którzy mieli cwela Bryant'a i w spółce cywilnej z jebanym Davidem Sternem wyc***ali Kings w finale konferencji.

ogólnie wkurwiają mnie te nowe gwiazdeczki NBA , czarnoskórzy ,obdziarani od stóp do głów ,cały czas coś gadają zamiast grać ,zakładają majtki na głowę,robią sceny ,odpierdala im szajba

ogólnie dano małpą zegarek.

 

dlatego z racji tego ,że już się wyrosło z pewnych rzeczy kibicuje takim ekipom jak Spurs a nie małpim gajom jak Cavs LeBrona czy inne wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks - Gallo, Amare i D'Antoni. fuck em.

Idea tematu jak najbardziej wporzo :) ale powiedz mi jak można lubić Suns pod wodzą Nasha/Gentrego i pisać coś takiego o NYK z D'antonim, tego zrozumieć nie mogę.

Jazz - nawet nie konkretnych zawodnikow, ale nienawidze ich ogladac. no i elwariato nie pomaga raczej w lubieniu ich.

Pewnie byś polubił gdybym nieobiektywnie, w twoim stylu, pisał o Jazz jaka to nędzna banda ;):)

 

To ja dopisze do listy od siebie

Anthony/James- w sumie uzasadnienie jedno mogę wrzucić dla obydwu,rozkapryszone zadufane w sobie gwiazdeczki które mają nie wiadomo jak wielkie o sobie mniemanie tylko dlatego że potrafią lepiej bądź gorzej w basket poklepać,zero charakteru. Przez kreowanie takich typów ta liga tylko traci na rzecz NFL,MLB, NHL. gdzie ceni się choćby coś takiego jak walkę, a nie soft typów wymiękających w kluczowych momentach.

ogólnie wkurwiają mnie te nowe gwiazdeczki NBA , czarnoskórzy ,obdziarani od stóp do głów ,cały czas coś gadają zamiast grać ,zakładają majtki na głowę,robią sceny ,odpierdala im szajba

ogólnie dano małpą zegarek.

 

dlatego z racji tego ,że już się wyrosło z pewnych rzeczy kibicuje takim ekipom jak Spurs a nie małpim gajom jak Cavs LeBrona czy inne wynalazki.

Tutaj kolega w sumie ujął to idealnie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zespoly Gentrego a zespoly D'Antoniego to duza roznica. Gentry biega kiedy moze, D'Antoni biega na sile. Gentry ma duzo zagrywek w HCO ktore skrupulatnie wykorzystuje. D'Antoni daje pilke PG i kaze mu grac picki caly mecz. Gentry gra klasyczna koszykowke z normalnymi pozycjami. Gentry gra szeroka rotacja, tak 10 osob a D'Antoni nie uzywa lawki praktycznie. D'Antoni gra small ball. Gentry ma calkiem dobry system w obronie, D'Antoni ma wyjebane na to.

 

(oczywiscie Suns mimo wszystko sa najgorsi w obronie bo system nie pomoze ci jak twoim PFem jest kebab)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kelner, nie wiem jak można nie lubić bobbiego hurleya, ja wielką sympatią go jakoś nie darzyłem, ale powrót po takim wypadku do gry na takim poziomie - za to należał mu się choćby szacunek, natomiast co w nim można hateować - nie wiem

 

quester - cytaty z

viewtopic.php?f=5&t=4556

 

emil86

Arenas

J-Rich

Hedo

Bass

Howard

 

Cieszę się z takiej piątki oraz powodzenia Marcin w Suns

 

lk1:

O ile deal z Arenasem uwazam za calkiem niezly to ten Suns jest mega smieszny.

 

elwariato:

Arenas/Nellson/Richardson porąbany mocarnie tercet, może to wyjść Magic bokiem, ale jeśli Arenas w nowym otoczeniu zaskoczy to wcale bym tak zle nie wróżył Magikom, fakt że trochę dziwne teraz mogą mieć ustawienie ale jak takiemu wymienionemu prze zemnie tercetowi piłka będzie siedzieć to serio chyba nie będzie na nich mocnych, szczególnie że def najważniejsze mieć mocny pod koszem a Dwight i Bass sobie powinni dawać spoko radę.

 

kubbas:

Zajebisty deal dla Orlando. Pierwsza piątka w c*** mocna a o to chodzi, musieli zatrząść jak chcą powalczyć a nie tylko płacić podatek od walki o ECF. Brawo.

 

[jakby dodał emotkę to bym serio myślał że się nabija, a tak to nie wiem]

 

badboys2

najwieksza wartosc ma nelson i przy arenasie jest zbedny. w orlando arenasa traktuja jak all stara(w wypowiedziach, ktore czytalem poki co) wiec imo beda szukali wysokiego za nelsona. bez wysokiego niech zapomna o walce z heat/celtics.

 

to dopiero na 2 czy 3 podstronie byłem, dalej mi się nie chciało szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirilenko i tym podobni - ogólnie wszyscy flopperzy w NBA (a Kirilenkę uważam, że powinni co najmniej na sezon zawiesić za udawanie przy słynnym faulu Nowitzkiego)

 

Tony Parker - bo pewnych rzeczy żaden porządny facet nie zrobi

 

Kevin Garnett - prowokacje i trash talking to część tej gry, ale jednak myślę że gdyby tak pajacował dwie dekady temu, to parę razy naprostowano by już jego spojrzenie na właściwe zachowanie się na boisku

 

Lebron James - bo tak ciężko powiedzieć sezon wcześniej, że się odchodzi

 

Shaq - ciągle jeszcze czekam, że powie iż Pierce to najlepszy niski zawodnik z jakim grał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziem z koksem

 

LeBron, Bosh, Turkoglu, Bargnani, Gallinari, D`Anthony, Barea, Marion, Gerald Wallace, PHX Suns, Charlotte Bobcats, Paul, West, Lewis, Maggette, Beasley, Jamison, Varejao, Mo Williams.

 

To tak z pamięci na szybkiego, pewnie by się znalazło jeszcze troszkę tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe Bryant- bo jest pozerem, podejmuje takie decyzje rzutowe, że jak oglądam mecze LAL to mam ochote mu zajebać w łeb, niewiem czemu jego teammates jeszcze tego nie zrobili.

Pau Gasol- Bo porusza się jak wieloryb, a jak widze jego dunki to mi się rzygać chce.

Kevin Garnett- udaje twardziela i cwaniaczka.

Nenad Krstic

Mike Bibby- bo blokuje miejsce Teague'owi na rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirilenko i tym podobni - ogólnie wszyscy flopperzy w NBA (a Kirilenkę uważam, że powinni co najmniej na sezon zawiesić za udawanie przy słynnym faulu Nowitzkiego)

 

 

Już kurcze nie pamietam czy to o to chodziło, bo chyba raz też AK dostał po gębie od Nowika, nie powiem markowane to rolowanie się po boisku, no ale faul był chamski tak czy inaczej, i chyba Kirilenko jakoś pauzował po tym całym incydencie, flopowanie to Manu ładnie uskutecznił gdzie tam AK do niego :)

LeBron, Bosh, Turkoglu, Bargnani, Gallinari, D`Anthony, Barea, Marion, Gerald Wallace, PHX Suns, Charlotte Bobcats, Paul, West, Lewis, Maggette, Beasley, Jamison, Varejao, Mo Williams.

a tutaj kolega całe spektrum dał, szkoda ze bez uzasadnienia bo ciężko mi znaleźć logikę doboru :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryant, bo mu gwałty uchodzą na sucho.

 

Rashard Lewis.

Inwalida Jamison.

Al Harrington

and all the twinners in the world.

 

Darko, bo jest kompletnym kretynem.

 

Bynum, Farmar i Walton - bo fani Lakers robili z nich future all nba team. Bynuma szczególnie nie lubię za to ile zarabia a co sobą reprezentuje.

 

Eric Spolestra (nie sprawdzam jak się to dokładnie pisze, bo go nie szanuję i nie ma to dla mnie znaczenia).

 

agresywnegochomika ,bo na agresji się kończy a Bast zjada go, przeżuwa, połyka i wysrywa w jakiejkolwiek dyskusji nt. NBA

 

Jarka Kaczyńskiego

Kamińskiego, bo może zmienił partię ale jego tłuste, świecące i świńskie czoło nadal jest tłuste, świecące i świńskie

 

grubych dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.