Skocz do zawartości

Blockbuster Magic-Suns-Wizards


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię workowatych tematów więc zapodaję nowy.

 

Hedo wraca do Magic (halleluyah Arizona) a z nim leci J-Rich i Earl Barron we własnej osobie lub też Earl Clark bo o obu wersjach słyszałem... W drugą stronę nasz człowiek Gortat, VC oraz Pietrus. jaram się, ze już nie ma turasa.

 

Mam tylko nadzieję, że nie przybędzie polskich kibiców PHX k**** mać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Magic pukają się w pierś? Mea culpa, mea culpa, Ottis said.

 

Dla Marcina dobrze, ciekawe jakie cyferki powykręca mu Steve. Dla PHX tym bardziej, bo a nóż Carter zabłyszczy, do tego ktoś zbierze piłkę.

Nie wiem o co chodziło Magic w tej wymianie:D

Coś się dzieje, jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sorry, nie zauważyłem :)

 

ciekawe jak Alvin będzie grał Marcinem. Czy sztywno z Lopezem będą dzielić minuty na C, a Frye z Warrickiem na PF, czy może trochę Gortata zobaczymy na pozycji silnego ..?

 

k****, głupio się przyznać, ale dawno nie byłem tak podjarany :mrgreen:

prezent na święta fantastyczny. Już nic nie muszę dostawać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mnie ucieszyło

 

Arenas-Lewis też przyklepane.

 

Tylko jak ma rotacja wyglądać

 

Nelson/Williams/Duhon

Arenas/Redick/Richardson?

Pizdoglu/Richardson/Richardson?

Bass/Anderson

Howard/kołek z Suns/Orton?

 

k**** nie rozumie tego. Mam wrażenie wręcz, że to pogorszenie składu... I ciekawi mnie sprawa z dzisiejszym meczem z Sixers. Zagramy w obecnym składzie? :roll: k****!!! Nie wierze, no. Miał być Melo albo chociaz Iggy, a nie jakiś Pizdoglu ;/ ;/ ;/

 

Czas kibicować Celtics chyba.

 

Gratuluje Gortatowi i Bastillonowi. Wesołych świąt k****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Marcin, powodzenia, mam nadzieje, że w końcu zamiast gadać, że mógłbyś dużo, pokażesz, że faktycznie stać cię na dobre cyferki ;)

 

Magic? Sam nie wiem, zobaczymy w praniu, ale chyba więcej minusów przy okazji tego trejda. Jestem ciekaw czy Bass wciąż będzie tym Bassem czy też forma się obniży i na czwóreczce będzie pizdeczka Anderson lub miękki Turek :D ach.. już nie mogę się doczekać gdy Orlando zmierzy się z takimi ateltycznymi Clippersami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns dobrze wyszli, Gortat to dokładnie to czego potrzeba, Pietrus też się przyda, no more Hedo, a cena za to wszystko niewysoka, jedynie przeżyć pół sezonu z Vincem.

 

Gortat jak dla mnie dostanie do 25 minut przy bardzo dobrych wiatrach.

 

Niestety martwi mnie jak to się przełoży na okołogortatowe polskie pi****lenie, Phoenix Suns to, Phoenix Suns tamto, już prawie rzygam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Magic zostają bez dobrego zamiennika dla Howarda i pozbyli się PF :) oj cienko to wygląda pod koszem ale na pozycjach 1-3 jest w czym przebierać, ciekawe kto będzie starterem. Nelson + Arenas to już piłka od nich nie będzie się odklejać, największe nachale na PG w jednym teamie :mrgreen:

 

 

świetnie, Marcin pozbywa się łańcuchów w formie Howarda i będzie się rozwijał możliwe, że jako starter! No Marcin, dajesz 20/10 co mecz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro... zobaczymy na co naprawde stac Gortata :)

magic zjebali...zamiast startowac po iggyego z kontraktem cartera to tak sie wjebali :lol:

i powrot turka moim zdaniem moze oznaczac wylot bassa z s5 a szkoda...

i brak zmiennika dla howarda ciekawe po jakim czasie stan bedzie zalowal oddania Marcina

 

nelson-arenas-richardson-hedo-dwight niezle... jest gorzej niz bylo. nie spodziewalem sie AZ TAKICH zmian w srodku rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.