Skocz do zawartości

Znowu gramy :) RS 2010/11


elwariato

Rekomendowane odpowiedzi

niesamowite naprawde

 

sądzę, że tak niesamowite, że powinni za to już mu dać MVP, Finals MVP, i odwołać playoffy, a James będzie mógł pokazywać fakersa z pierścieniem hejterom. Wyjdzie wtedy nowa edycja Nike Air Zoom Max Force "King" James z nowym logiem z okazji pierwszego mistrzostwa, a sam James powie że zrobił to dla Big Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co sądzicie o meczach jutrzejszej nocy, potrzebne mi to do obstawienia akurat dzisiaj mam tylko takie małe wątpliwosci.

 

Jestem pewnien, ze ebdzie tak

 

Bulls-Pacers 1

Grizzlies-Blazers raczej 1

Mavs-Bucks1

Jazz-Warriors 1

Heat-Hornets 1

 

Tylko w którym meczu upatrujecie najwyzszej przewagi gospodarzy, czy Mavs dadza rade wygrac powyzej 8? Wydaje mi sie, ze nie bo czuć juz w powietrzu ich porazke, ten emcz moga wygrac ale nie wysoko. Czy Heat dadza rade wygrac powyzej 11?Czy Moze Jazz powyzej 10? Prosze o prade:)

 

Tak sobie wczoraj myślałem, że dobrze to obstawiłeś, nie byłem pewny jedynie Mavs przeciwko Milwaukee, ale Dallas grali w domu, nie potrafiłem sobie tego wyobrazić jakoś aby to przegrali, ale z drugiej strony to by oznaczało, że wszystkie ekipy co grały we własnej arenie wygrałyby swoje mecze a statystycznie musiał ktoś dostać u siebie.

 

Zaznaczam tylko, że ta statystyka powstała w mojej głowie, nie mam żadnych naukowych dowodów na poparcie tego, jedynie z doświadczenia w obstawianiu meczy, zdecydowanie zbyt często wydaje mi się, że wygra ta ekipa co gra u siebie, stąd też ta wymyślona zasada, że musi ktoś dostać u siebie nawet jak jest faworytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenyon wrócił i od razu widać kto dla zespołu jest najważniejszy. Melonika nie było a i tak Spurs zostali postraszeni.

W pełnym składzie jeśli już Birdman, Kenyon, Nene, Melo, Billups nie będą się łamać(a Karl będzie zdrowy) to obstawiam, że jeszcze zawalczą o top 4 na zachodzie. Fajnie znów widzieć Martina na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

obejrzałem sobie przed chwilą mecz Pistons vs Mavs( to darmowe lp chce chyba zniszczyć t wszystkie strony ze stremami :) ) i muszę przyznać że Pistons wyglądają całkiem dobrze, przynajmniej na tle tak marnego rywala :) Przede wszystkim jest tam sporo typów którym chce się grać, pod koszem cienko ale jest z czego wybierać przynajmniej na obwodzie, natomiast z rozpędu wrzuce też zdanie o Mavs, ja rozumiem kontuzje i to całkiem spora ich liczba ale to co oni pokazują to kompletna żenada nie wiem czy to bardziej wina graczy którzy odpuszczają, albo z powodu wieku? stracili venę do gry czy też trenera, ja na miejscu Cubana to bym od razu posłał Calipariego do diabła, jakoś nie mieści mi się w głowie że tak ekipa, jej morale może się posypać, nawet przyjmując urazy Butlera/Chandlera i Nowitzkiego który nota bene teraz wrócił usadził 30 pare ptk nic to nie zmieniło w obrazie meczu. Sam Nowik to w ogóle wygląda jak siedem nieszczęść nie jak rekonwalescent po urazie ale jak jakiś gruźlik, gra w tym meczu mu szła bardzo ładnie ale jak patrzyłem na jego twarz to jak by miał zaraz wykitować, przynajmniej miałem takie wrażenie, mam nadzieję że to nie wina jakości obrazu na moim monitorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el, oni grają bez Bobły, Chndlera i Butlera czyli prowdopodobnie z normalniej s5 jest tylko dwóch graczy. Nie widac było wczoraj motywacji bo i mecz nie był jakiś wybitny a Mavs są znani z tego że wygrywają z quality teams. Do tego woczraj im nie wychodziło NIC kompletnie. Kiedyś kryzys musiał sie zdarzyć. Mam nadzieję, że Cuban sprowadzi S-Jaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu fartownie trafiłem na GSW i kolejny dobry występ Monty. Nie wiem czemu dla większości z was on jest przeceniany dla mnie od początku sezonu napierdala równo i postawiłbym go w tym sezonie obok Manu, Dwayna i Bryanta.

 

Jest full package. Jest nie do zatrzymania, taka trochę młodsza wersja KB nawet bym powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

suns? come on

oficjalnie mozna powiedzieć że suns się skończyli

 

walka o 8 seed się rozegra miedzy ptb, memphis i rockets

ale chciałbym zeby memphis w koncu weszli do PO, nalezy im się

 

i niech wytredują mojego czoeka OJa do jakiejs normalnej druzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.