Skocz do zawartości

Orlando Magic second round out


RappaR

Czy uważasz, że Orlando Magic ma realne szanse na tytuł w sezonie 2010/2011  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz, że Orlando Magic ma realne szanse na tytuł w sezonie 2010/2011



Rekomendowane odpowiedzi

Contender my ass. Ta drużyna jest fatalna. (oczywiście biorąc pod uwagę wydatki i oczekiwania)." Live and die with three." Do tego kontrakty na 100 lat z bezużytecznym Arenasem i Turkoglu. Howard i jego wolne. 4/12 póki co. I Van Bundy i jego wąsy wykłócające się o wszystko. Chicago zrobiło im pod koszami jesień średniowiecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o bulls to zdecydowanie bardziej pewniej z nimi czułbym sie we wczesniejszym skladzie z tym ich szanse sa znacznie wyzsze wedlug mnie. Ciekawy jestem nastepnego meczu bez howarda i czekam na potwierdzenie tego ze jednak orlando potrzebuje kogos pod kosz i to szybciutko.

 

 

Otis kolego - pierdolnij sie w łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne mam wrażenie po obejrzeniu meczów z Bulls i Miami ,że tworzy się drużyna. wystarczyło wyjebać Lewisa aby drużyna grała trochę z zębem?

Turkoglu. oczywiście fajnie on wygląda przy Howardzie ,ponieważ ma entry passy ,ładnie dzieli piłką ,wydaje się potrzebny ale do k**** nędzy on się zestarzał jakby miał 50 lat. nigdy nie był królem atletyczności ale teraz to on wygląda jakby worek z kamieni założył sobie na plecy. słabo

oczywiście drużyna jest przepłacona ale coś z niej może być. o tym jaką miałem wizję Magic pisałem ale w PO ta ekipa może pokazać zęba. gra Richardsona i Arenasa szczególnie z Heat pokazała ,że na nich można liczyć. ale znowu ta taktyka polegająca na cegleniu jest załamująca i nawet taki Nelson z drivami i bieganiem wygląda dobrze. Redick jest niepotrzebny.

 

Asik kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo

oczywiście drużyna jest przepłacona ale coś z niej może być. o tym jaką miałem wizję Magic pisałem ale w PO ta ekipa może pokazać zęba. gra Richardsona i Arenasa szczególnie z Heat pokazała ,że na nich można liczyć. ale znowu ta taktyka polegająca na cegleniu jest załamująca i nawet taki Nelson z drivami i bieganiem wygląda dobrze.

 

Też tak uważam mamy teraz bardziej Playoffową drużynę niż mieliśmy i to jest na plus.

 

Redick jest niepotrzebny.

 

Za ten tekst dodałem Cię do wrogów :lol: JJ na PO jest niezbedny i walczak jaki na PO nam jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to wszyscy potencjalni przeciwnicy magic mają przejebane i po 5-7,5% szans na wygranie serii.

Śmiesznie allen że tak uważasz bo jak na razie wyniki orlando zależą od tego ile trójek pierdolnie arenas z hedo.

Nawet nie trzeba podwajać potrajać dwighta, wystarczy pilnować na obwodzie, howard nie rzuci 70 pkt w meczu.

Do tego taka ciekawostka, tuż po wymianie z suns chcieliście oddawać natychmiast j richa, a to właśnie on wam nie raz ratuje dupę. Ale jak to k**** brzmi, j-rich gtg w "contenderze".

10%? serio?

Teoretycznie Bulls mają 2 7footerów na howarda, + 6 fauli kurta + faule korverów z podwojeń.

Czym niby orlando ma zajebać bulls czy kogokolwiek w PO? Owszem raz na kilkanaście meczy j-rich i hedo rzucą po 5 trójek, ale tak to się nie da wygrać serii, nawet z gównianymi bulls.

Ciesze się że na was nie trafimy bo mielibyśmy na serio przejebane.

 

Ja nie uważam że bulls zawojują cały świat, ale dlaczego orlando ma ? Ich system opiera się na rzutach zza łuku.

 

myślę że za pakiet q-rich+duhon można by było wyciągnąć jakiegoś robina lopeza, ale to już nie istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ten mecz obudzil haterów. Po Knicksach i Heat nikt nie szczekał. Widze ze wszyscy tu pisza jakby kibice Orlando wywyzszali swoj team i twierdzili ze zawojują świat. A jest zupełnie odwrotnie. Polecam poczytac caly temat a nie wpadac tylko jak Magic dostaja po dupie.

 

A mecz Orl-Mia rzeczywiscie pokazał jedynie jedna rzecz- jacy to c***owi nie sa Magic i jak maja przesrane w ew serii z Heat. :mrgreen: Heh.

Są c***owi, ale ten mecz akurat pokazał ze maja chociaz cien charakteru. A tego u nich nie widzialem od bodaj dwoch lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.