Skocz do zawartości

Orlando Magic second round out


RappaR

Czy uważasz, że Orlando Magic ma realne szanse na tytuł w sezonie 2010/2011  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uważasz, że Orlando Magic ma realne szanse na tytuł w sezonie 2010/2011



Rekomendowane odpowiedzi

czasami najlepszym ruchem jest... brak ruchow. w przypadku wyslania na zachod perkinsa nadzieje orlando magic powinny odzyc, wiec nie wiem skad te zle do otisa.

 

swoja droga nie mieliscie nic do zaoferowania rockets czy bobcats.

A Portland co dali? Przybilla, Cunningham, Sean Marks? My mogliśmy dać J-Rich-Ryan Anderson za Wallace'a i Diopa. Wziąłbym to lekką ręką. W końcu miałby kto bronić na obwodzie. Nelson - Redick - Wallace - Bass - Howard - i like this team. Nie wiem, czemu Otis sie nie postarał? Nie było nawet żadnych plotek o tym, żebyśmy coś robili.

 

Howard pewnie niezadowolony, bo po porażce z Kings był wkurwiony na reszte drużyny, a jakiemuś dziennikarzowi ponoć powiedział prawie wprost, że chce trejdu.

 

Wytrejdowanie Perkinsa w sumie dobre dla nas, jedyni przyzwoici obrońcy na Howarda mieszkający w Bostonie to obecnie Big Baby i Shaq. Jeśli Shaq bedzie w foul trouble to Howarda bedzie musiał bronić Krstic - to bardzo dobra perspektywa. Ale ostatnio Dwight rzucał Bostonowi 30 pkt, a i tak nie wygraliśmy. W zasadzie wygraliśmy tylko wtedy, gdy zagrał słabo.

 

BTW Dziś mecz z OKC, może być w c*** ciężko przez Perka, jeśli zagra.

 

w tej serii jeszcze nic nie jest przesadzone. Heat nie sa wcale takim bitym faworytem.

Moim zdaniem Big3 wcale nie jest takie "big" jak to wynika z nazwisk. Można ich spokojnie pokonać solidnym, zbilansowanym składem. Allen-Pierce-KG w prime to o niebo lepsze trio IMO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba calkiem niezly mecz nam wyszedl z OKC. tak po statystykach mowie bo nie widzialem. Clark byl chwalony i ogolnie cala nasza defensywa. to dobrze. jezeli Stan mowi ze widzi w nim potencjal to powinien dawac mu te 20min a nie sinusoida tak jak bylo z Gortatem. pieprzyc to ze moga mu sie przydarzyc glupsze zagrania. a kto ich nie ma?? ma takie warunki ze mozna go rzucic na LeBrona czy na Bosha. powinnismy z tego przywileju korzystac ile sie da. takiego Howarda grajacego na k.. poprosilbym czesciej :) koniec transferowych plotek wiec towarzystwo bedzie sie moglo skupic tylko na graniu. Nelson powinien olac Arenasa i robic swoje i to samo w druga strone. wszyscy na tym skorzystaja. wiecej agresywnosci w grze i jazda. tak sobie mysle ze mamy calkiem niezla szanse na sciagniecie Murphego. Ainge i Riley niech powciskaja ciemnote komus innemu. Murphy gral w GS czyli wszystko jasne :P juz kilku ziomkow ze starych czasow Otis sciagnal wiec nie zdziwie sie jakos bardzo mocno jezeli zadziala i teraz :D

tak cos czuje ze pchniemy Miami i Chicago za pare dni. wiekszosc juz nas chyba olala to sie k.. przypomnimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arenas niezle daje poki co. 34% skutecznosci, 28% za 3 i tylko 70% z wolnych. k.. Duhon mial 43% do momentu trejdu. Duhon! z Lewisa nie mielismy wiele ale takiej padaki nie gral i byla pewnosc ze trafi trojke a ten jak zacznie ceglic to jak QRich. w karierze ma tylko 42% wiec optymistycznie to nie nastraja bo wiadomo ze wczesniej mogl korzystac ze swojej szybkosci a teraz nie moze wiec prosty rachunek. jezeli sie urwie to glownie dzieki zaslonie. sam z miejsca juz tego nie zrobi wiec pozostaje mizerny jumpshot. jakby mial miare Jasona Terrego to bylaby inna gadka a tak.. do tego w obronie slabiutko.. ehhh Beno Udrih dalby nam wiecej niz on

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard w tym tygodniu GOAT statsy. 30.3 ppg, 14 rpg, 3.3 bpg, .673 FG, .792 FT

 

Arenas w końcu dobry mecz rzutowo: 5-7. Drugi raz powyżej 50% od kiedy jest w Magic, pierwszy raz od 25 meczy.

 

Cały czas żałuje, że nie sprowadziliśmy Wallace'a. Ta wymiana którą zaproponowałem (Wallace, Diop za J-Rich, Anderson) nieźle by nas wzmacniała, szczególnie przeciwko Celtics - zamiast J-Richa na Allenie, który regularnie daje dupy, mielibyśmy Redicka, który wręcz przeciwnie, broni go świetnie + G-Force na Pierce'a. Mielibyśmy też w końcu jakiegoś prawdziwego centra w drużynie obok Howarda, Diop to scrub, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard w tym tygodniu GOAT statsy. 30.3 ppg, 14 rpg, 3.3 bpg, .673 FG, .792 FT

 

a karpik wzial go z 20-ktoryms pickiem :P to jest lepszy statline niz prime Shaq czy KAJ :roll:

Chcesz mi powiedzieć, że Shaq nigdy nie miał w przeciągu tygodnia lepszych statów ?;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howard w tym tygodniu GOAT statsy. 30.3 ppg, 14 rpg, 3.3 bpg, .673 FG, .792 FT

 

a karpik wzial go z 20-ktoryms pickiem :P to jest lepszy statline niz prime Shaq czy KAJ :roll:

Chcesz mi powiedzieć, że Shaq nigdy nie miał w przeciągu tygodnia lepszych statów ?;]

Shaq i 80% z wolnych? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę czemu SVG nie wpadnie na pomysł żeby poświęcić jeden mecz na to by Arenas odzyskał pewność rzutową. Jeden mecz i mówi Arenasowi rzucaj tak żebyś trafił np 30 pkt a DH rzuć 10 jumperków. DH musi nabrać większej pewności w rzutach z półdystansu jeżeli ten rzut miałby pewny to staty 30/14 byłyby z zasięgu comiesiąc a nie raz na jakiś czas. Choć akurat teraz jak nigdy DH pokazuje że jest liderem i że ma w czarnej D obronę nawet Bostonu.

 

Cały czas uważam, że Magic stać na finał ale jedyną przeszkodą jest SVG. Miami jest do ogrania tak jak i CHicago gorzej już z Bostonem ale bez Perka to już nie będzie tak dobrze się im kryło DH.

 

Lubie ten team mimo braku trejdów. Wiadomo Wallace byłby super ale mamy Turka który do Magic i chyba tylko do Magic pasuje. Nelson jak mu się chce to rzuca 26 pkt:), Redick który nie trafił pierwszych 17 rzutów w NBA miał staty 0/17:) jeżeli dobrze pamiętam, Bass który ma w d... obronę nawet KG, no i DH który rozwija się w tempie ciąży słonia ale jednak miło patrzeć jak gra coraz lepiej. JRich mi trochę nie pasi bo blokuje JJ poza tym i tak się z nim pożegnamy w lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q-Rich jest chyba lepszą opcją niz H-Turk :roll:

Turkoglu moze nie ma dobrych statsow ale wnosi intagibles! najlepszy point forward od Pippena! wlasnie takiego potrzebuje w naszym drafcie to go chyba wezme!

 

Bird bedzie mu trashtalka robil, ile on mu to nie wrzuci i z ktorego miejsca, a Turas na to z olimpijskim spokojem:

 

ball 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie to powinno być w temacie dotyczącym Suns choć nie wiem czy taki istnieje. Ale zrodził się on z oglądania meczu Orlando - Nowy York . Więc do dzisiaj nie rozumiałem Orlando dlaczego doszło do wymiany z Suns . Teraz nie rozumiem Suns :wink: W teorii zamysł Orlando był słuszny a Suns zupełnie nie.

Richardson przecież lepszy jest od Pietrusa. Turkoglu and Carter można powiedzieć po jednych pieniądzach ale to z turkiem Orlando odnosiło największe sukcesy i jest kreatorem gry co nie można powiedzieć o samolubnym Carterze.

Jak oglądam Clarka to tak pięknie i szybko kozłującego wysokiego chyba jeszcze nie widziałem i technika lepsza od Marcina.

I co. Ano pstro. Richardson według mnie zawodzi. Co ciekawe Pietrus zaczyna wymiatać jakieś numery oczywiści jak na swój ubogi repertuar.

Marcin oczywiście ma lepsze numerki niż Clark który oczywiście nie ma takiej szansy.

Jedynie Turkoglu może jest lepszy od Cartera choć ten mam wrażenie że gra lepiej w Suns niż grał w Orlando czyli i tak słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.