Skocz do zawartości

preseason 2010 czyli koszykówka dla biednych


buła

Rekomendowane odpowiedzi

 

:evil:

ło matko to chyba najśmieszniejszy filmik jaki kiedykolwiek widziałem, co prawda zarazem tragiczny w swoim przekazie, ale tak po za tym to cudo, oczywiście kazdy szanujący się trener by wypie ... go z ekipy, ale na szczęście dla andre takich jest teraz niewielu w nba :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:evil:

ło matko to chyba najśmieszniejszy filmik jaki kiedykolwiek widziałem, co prawda zarazem tragiczny w swoim przekazie, ale tak po za tym to cudo, oczywiście kazdy szanujący się trener by wypie ... go z ekipy, ale na szczęście dla andre takich jest teraz niewielu w nba :twisted:

Bez przesady, bylo juz po meczu. Gosc przynajmniej imho jest ambitny...a wyjebać to mozna kogoś za incydenty z bronią itp, albo za bójki na boisku.

 

To co dzisiaj wyczynil idiota YI Jianlian to naprawde jest żenada...zamiast wykorzystać 24 sekundy akcji to zajebal jumpera 5 sekund przed koncem umozliwiając automatycznie Knicksom zagranie ostatniej akcji. Przejebali dzieki niemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, bylo juz po meczu. Gosc przynajmniej imho jest ambitny...a wyjebać to mozna kogoś za incydenty z bronią itp, albo za bójki na boisku.

Nie mylmy ambicji z głupotą, ambitny to jest Hay który ma za sobą pierwszy rewelka meczyk w barwach Jazzowych 8)

No jak na 9 pick to naprawde rewelka...Troche meczy potrzebował zeby coś pokazać konkretnego. Jak jestes wybierany z tak wysokim numerem, to ambicja to troche za mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na 9 pick to naprawde rewelka...Troche meczy potrzebował zeby coś pokazać konkretnego. Jak jestes wybierany z tak wysokim numerem, to ambicja to troche za mało.

He He

Tylko pamiętaj, że to nie on się wybrał tak wysoko ;]

No tak, ale presja jest na nim...Czy teraz bardziej sie śmieją z Morrisona czy z Bobcats?? Chyba to pierwsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na 9 pick to naprawde rewelka...Troche meczy potrzebował zeby coś pokazać konkretnego. Jak jestes wybierany z tak wysokim numerem, to ambicja to troche za mało.

Ja tą moja krótka sentencję o Hayu dałem w ramach własnej radochy i jak zwykle lekcji poglądowej dla niektórych, a w odpowiedzi doczekałem się jakieś, za przeproszeniem, debilne riposty :? Jak to długo kazał czekać, ile lat miesięcy powiedzcie :evil: to że ja się ucieszyłem z tego występu, przeciwko takiemu rywalowi, nie powinno być dla kogo kolwiek przyczynkiem do atakowania chłopaka bo na razie niczym sobie na to nie zasłużył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na 9 pick to naprawde rewelka...Troche meczy potrzebował zeby coś pokazać konkretnego. Jak jestes wybierany z tak wysokim numerem, to ambicja to troche za mało.

Ja tą moja krótka sentencję o Hayu dałem w ramach własnej radochy i jak zwykle lekcji poglądowej dla niektórych, a w odpowiedzi doczekałem się jakieś, za przeproszeniem, debilne riposty :? Jak to długo kazał czekać, ile lat miesięcy powiedzcie :evil: to że ja się ucieszyłem z tego występu, przeciwko takiemu rywalowi, nie powinno być dla kogo kolwiek przyczynkiem do atakowania chłopaka bo na razie niczym sobie na to nie zasłużył.
A kto pierwszy po drafcie płakał ze go wybrali i jechał na chłopaka?? Wtedy był powód?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto pierwszy po drafcie płakał ze go wybrali i jechał na chłopaka?? Wtedy był powód?

wcale sie tego wypierać nie będę, i posypuje głowę popiołem, ale po pierwsze to nasłuchałem sie o dzieciaku tylu nieciekawych sprawozdań, które w kontekście ostatnich miechów okazały się być mocno nie trafione, i sam nieznając planów KoCa o zatrudnieniu Big Ala, żle oceniłem jego wybór. żeby nie było nie mówię że Jazz zrobili super manewr biorąc Haya, ale z perspektywy czasu uważam że ten chłopak zasługuje na to aby dać mu spory kredyt zaufania. Śmiech przez łzy bo co niektórzy oczekują od niego w tej chwili, nr 9 białas to co ma odrazu kosić po 20 ptk na mecz :evil:

 

sorka ale to jest straszna głupota wymaganie od niego nie wiadomo czego, tylko aby pokazać że gdzie on i tak wysoki pick, gdyby byl jakims nygerem bezmózgim w stylu beasa to spoko, dajmy mu czas ma cholerny potencjał i podobne bzdety, ale w wypadku białego dzieciaka z indiany ma być tu i teraz :twisted:

 

ps. Jazz to nie drużyna z dołów, wybrali gościa który najlepiej pasuje do ekipy a nie ma największy potencjal, chociaz zreszta wcale bym się nie zdziwił gdyby za jednym podejściem udało im sie osiagnąć obydwa te cele wybierając Gordona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el powiedz mi na kim gordon nastukal e punkty?

meczu nie widzialem, tylko obszerne hajlajty jezioranow

kto go bronil? artest?ebanks czy barnes przez wieksza czesc meczu?

 

nie chce nikogo straszyc ale zapowiada sie dobry sezon artesta

widzialem sporo hajlajtow i naczytalem sie sporo pozytywnych recenzji nt tego jak czuje sie w trojkatach

podaje w tempo, podejmuje raczej dobre decyzje rzutowe i zaliczyl juz 2 niezle ofensywne wystepy w tym preseason

nie liczac 2 pierwszych spotkan, obok ktorych przeszedl,

trafil 7 z 12 strojek i jak sam mowi nie czuje jeszcze trojkatow w 100% ale w porownaniu z zeszlym sezonem to jest przepasc

jak wyjdzie zobaczymy w praniu

to tylko preseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem sporo hajlajtow i naczytalem sie sporo pozytywnych recenzji nt tego jak czuje sie w trojkatach

podaje w tempo, podejmuje raczej dobre decyzje rzutowe i zaliczyl juz 2 niezle ofensywne wystepy w tym preseason

nie liczac 2 pierwszych spotkan, obok ktorych przeszedl,

Jak tak czytam te przedsezonowe zapowiedzi, wypowiedzi to mam wrażenie że średnie lbj to byle jaki średniak na lajcie bedzie robil w trakcie sezonu. Kazdy ma wymiatac kazdy sie super czuje kazdy zapowiada walke o tytul (prócz wilków) a potem clippers sa dalej jak clippers rysiek dalej jest 4 a ci co mieli nie zyc nagle zmartwychwstaja ( celtics, spurs) no a ci co mieli nie wchodzic do PO wchodza (suns) a eddiego c. moze ograniczyc tylko niebo.

 

 

Ale jeszcze tylko 8 miesiecy i wszystko sie zweryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

el powiedz mi na kim gordon nastukal e punkty?

meczu nie widzialem, tylko obszerne hajlajty jezioranow

kto go bronil? artest?ebanks czy barnes przez wieksza czesc meczu?

No Ronron go krył na pczatku nawet bardzo dobrze ale im dalej w mecz tym bardziej Hayowi zaczęła siedzie pilka i przestało być różowo dla Artesta, wogóle w tym meczu Haya pierwszy raz grał tak podobnie jak w Butler, miał sporo wymuszonych fauli na kontakcie, ogólnie zobaczymy jak dzis sobie poradzi bo pewnie Artest zepnie poślady na rewanż :)

 

nie wiem na ile sledziles losy artesta i jego gre ale mam nadzieje, ze milo sie zaskoczysz juz niedlugo.

to zależy jak kolega jest nastawiony do Rona, jeśli niespecjalnie za nim przepada to miło go może zaskoczyć tylko jego kompletna indolencja na boisku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam obejrzeć recap dzisiejszego meczu thunder vs jakasdruzynabezdefensywy

 

jeśli tak ma wyglądać koszykówka thunder w najbliższym sezonie, to jest to zdecydowanie top3 drużyn, które trzeba oglądać (obok miami oraz - miejmy nadzieję zdrowych na ciele i umyśle - clippers).

 

ps

Szybkie pytanie, dlaczego Tiago nie gra w meczach preseason?

gdy nie wiesz co się dzieje z jakimś graczem, to dobrze jest odwiedzić tą (czy tę? - co na ten temat mówią nasi forumowi gramar nazi? ;] ) stronę: http://www.rotoworld.com/content/player ... &sport=NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam obejrzeć recap dzisiejszego meczu thunder vs jakasdruzynabezdefensywy

 

jeśli tak ma wyglądać koszykówka thunder w najbliższym sezonie, to jest to zdecydowanie top3 drużyn, które trzeba oglądać (obok miami oraz - miejmy nadzieję zdrowych na ciele i umyśle - clippers).

No ja nie weim czy jest sens wysnówać jakieś wnioski po konfrontacjach z NOH, nie mówię oczywiście żeby OKC była niewarta oglądania, tylko coś tak wróże NOH doły i to mocne zachodu. A top 3 to jest Jazz, Utah i jeszcze Utah Jazz zapamiętaj to sobie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.