Skocz do zawartości

preseason 2010 czyli koszykówka dla biednych


buła

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza przegrana Miami, w zasadzie o niczym nie świadczy, ale zawsze jakis powód dla hejterów jest. Z tego co widziałem na highlightach to James troche post-up'ował, zobaczymy jak to będzie w kolejnych meczach i w całym sezonie.

 

No i warto wspomnieć, że wczoraj siła podkoszowa PTB została osłabiona. Nie wiem kto będzie rezerwowym C i PF ale z wysokich został leciwy Camby i przyszywany center Aldridge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przegrana Miami, w zasadzie o niczym nie świadczy, ale zawsze jakis powód dla hejterów jest. Z tego co widziałem na highlightach to James troche post-up'ował, zobaczymy jak to będzie w kolejnych meczach i w całym sezonie.

 

Trzeba by było być idiotą zeby hejtować, bo Bosh i James zagrali po 12 minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosi napisał(a):

Takiej gry właśnie bym się spodziewał od Turnera. Kilkanaście punktów, kilka asyst, zbiórek, czasem przechwyt, czasem blok. W skrócie wszystkiego po trochu.

W tym przed ostatnim meczu też miał chyba całkiem fajne staty poza rzutem, no i kilka jak kilka ale to jest całkiem mocny format gracza na t-d, ciekawe czego mu jeszcze brakuje żeby grać chociaż podobnie jak w NCAA, czy jeszcze z ekipom się nie zgrał, czy może poziom go na razie przerasta, ale spoko ma jeszcze czas żeby wskoczyć na wyższy poziom.

turner (moj ulubiony gracz w tym drafcie) z taka obstawa jak iggi i holiday moze skupic sie w sezonie glownie na ofensywie. podobaja mi sie jego statystyki z ostatniego meczu i licze ze w koncu zaskoczyl i bedzie z niego wlasnie taki wszechstronny grajek (czekam na pierwsze td). szkoda takiego goscia trzymac na lawce. licze tez ze przy turnerze iguadala (to moze byc ciekawe i wszechstronne duo) zagra lepszy sezon bo bedzie odciazony w liderowaniu, jako 2 opcja moze dac wiecej druzynie. turner ma idealne warunki do prawidlowego rozwoju. jeszcze zeby brand zaczal grac tak jak na to wskazuje jego kontrakt

 

griffin bedzie roty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś DL do Thunder Heat? Tylko nie HD

 

kurfa nigdzie nie ma tego meczu

Szkoda bo bardzo dobry mecz to był jak na preseason.

 

 

Swoja drogą obejrzałem Cavs vs Rockets i co prawda obie ekipy dosyć biednie w obronie, zwłaszcza Rockets (serio, dawno takiej biedy nie oglądałem), ale co zwróciło moją uwagę to to że wreszcie w Cleveland jest jakiś system ofensywny, zresztą było to wiadome od momentu kiedy trenerem został Byron Scott. Co prawda było to wynikiem kilku czynników, ale imponujące zagrywki momentami, proste oraz skuteczne jak np "give and go". Kto wie, może jeśli będą choć odrobinę bronić to wejdą do PO, ale szczerze nie widzę tego bo za bardzo nie mają ludzi do tego. Poczekamy oraz zobaczymy ile te Cleveland będzie warte w rs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wczoraj pokusiłem na mecz magic ale po pierwszej połowie odpuściłem bo hornets nie istnieli w tym meczu. Grajkom z florydy wpadało wszystko. Howard znowu rzucil 2 jumperki do przerwy ( z tego co wyczytalem jeszcze jeden po) w tym raz z prawej strony co jak zaczeli zartowac komentatorzy chyba jeszcze nie miało miejsca. Ogólnie po tym co widziałem w meczu przeciw rockers i hornets można być optymiostą jeżeli chodzi o gre dh w ataku. Jak bedzie gdy zacznie się prawdziwe granie? Sie obaczy.

 

Rysiek trafiał wszystko raz konkretnie zapierdolił reverse dunka. to samo robił ryan i gortat którego wszędzie było pełno. vince atakował basket mimo tego że gdy sie rusza mam wrazenie ze to juz ten wiek ze zaraz mu cos odpadnie.

Ale ogólnie to już pod koniec 2 kwarty zasypiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek zawsze z początku sezonu świetnie gra by pod koniec srać rzadką kupą - kwestia dopingu

Rozumiem, że mówisz o serii z Bostonem bo poprzedni sezon w PO grał bardzo dobrze i nie można było na niego narzekać. Fakt trochę na dopingu ale z Bostonem podobno był chory. Masz jakieś inne przykłady oprócz serii z Bostonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obadajcie jakie techniki dostają w preseason. Np Korver za dotknięcie łokcia :lol:

To samo Dorsey, dostał ejecta za podobną pierdołę.

 

Asik się rozkręca, w pierwszych meczach drętwo się preznetował, taki zagubiony turecki Kebab.W meczu z Raps znów świetny na deskach do tego sprzedał trzy świetne czyste bloki przy próbach penetracji małych Raps.

Ba, wolne trafiał. Rozkręca się chłopak a kontuzja Loozera ma jednak jakieś tam jasne strony. Coraz więcej na parkiecie duetu Noah-Asik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirakocza napisał(a):

VeGi napisał(a):

Obadajcie jakie techniki dostają w preseason. Np Korver za dotknięcie łokcia

 

To samo Dorsey, dostał ejecta za podobną pierdołę.

 

Kurcze ale to już jest przesada czytałem 2 dni temu o pośladkach granta.

Dziś za pierdoły"" komentarz po nieduanej akcji pod nosem chyba do siebie dostał Fesenko. Oraz Korver po lekkim podniesieniu łokcia po rzucie z wyskoku po zasłonie.

 

Takie gesty mi się zawsze podobały - pokazują zaangażowanie w grę i jakoś podbudowują samego zawodnika. Może nie można przeginać i ciekawe jak w rs to się zmieni jak dotknie taka słuszna"" kara LeBrona czy Brynata.

 

Mistrzem takich lekkich prowkacji na uczelni był ostatnim czasie J.J. Redick rzucający bez krycia z połowy przy ławce przeciwnika.

 

Ale dzisiejszy technik Korvera to przegięcie. pamietacie Michaela PO 92' vs blazers i jego 6 trójek i słynny gest z rozłożenymi rękami. Pewnie meczu by już nie dokończył;]

Najsłynnijszymi gestami zasłynął Motombo.

Wielu było prowokatorów choćby Rodman. Teraz rozumiem że ich noga nie pojawiała by się zbyt czesto na boisku, gdyby dosięgłyby ich dzisiejsze przepisy.

Teraz przyjdzie czas na przyglądanie się kolejnym wybrykom bad guys i mam nadzieję że Stern jednak zluzuje trochę te krzywe"" nowe zapiski.

 

BTW podobno to dlatego Rasheed zakończył karierę:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłynnijszymi gestami zasłynął Motombo.

Not in my house , bejbe.

 

Zresztą z tego co pamiętam kiedyś wyłapał technika za to od jakiegoś idioty.

 

Qrva dziś na gazeta.pl opisują jedna z najdłuższych bójek NHL i największego rzeźnika (notabene o polskich korzeniach), napierdzielanka, krew, zabawa, a z NBA jakieś stare cipy robią ligę cip dla cip, techniki i outy za ruch brwią , no qrva gorzej niż w filharmonii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieje że te przepisy się utrzymają, to będzie w końcu skuteczna recepta na Bryanta vs Jazz, on często robi takie miny jaki to on nie jest boss, wozi się chamsko, wywyższa ponad szarą masę koszykarską, i w myśl nowych zasad odrazu out za coś takiego :D Pomocna ręka papy sterna w koncu się przyda na coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.