Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami się wygrywa jak nie gra się iso na 1 gościa i 4 spot up shooterów

 

Cavs ładnie zagrali zespołowo i agresywnie, ale w końcówce kilka gwizdków c***owych przeciwko Bos, fajnie się oglądało ten mecz.

 

Amare miażdzył w końcówce, ale staty niezbyt, dobra odpalam Chicago z powrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie scruby z Cleveland rozjebali Celtics :D Hickson 21 pkt na KG :mrgreen:

 

Miami trochę lepiej grali dziś ale 76ers to chyba nawet 1/5 nie grali tego co Celtics wczoraj. Momentami było już chyba +25, więc ostateczny wynik nie pokazuje prawdziwej przewagi Heat, LeBron c***owo, D-Wade zdecydowanie lepiej, Bosh okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie scruby z Cleveland rozjebali Celtics :D Hickson 21 pkt na KG :mrgreen:

Na Davisie. Oglądałeś mecz?

W małym okienku miałem i przełączałem sobie cały czas, traf chciał że nie widziałem żadnego punktu Hicksona w dużym oknie więc naprawdę ciężko było mi ocenić na kim te punkty klepał (dużo ich było 1 połowie), a na logikę musiał być to KG. Jeśli było inaczej to sory za błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose trochę poceglił w końcówce, 31 rzutów i tylko 28 pkt to nie najlepsza efektywność, nie mam pojęcia jakim cudem ten gość tak mało razy w ciągu meczu staje na linii rzutów wolnych. Thunder generalnie znakomicie w obronie w 4 kwarcie, zwłaszcza w końcówce. Doskonale odczytywali gdzie pójdzie piłka i nabili mnóstwo przechwytów, jak również parę bloków tu i tam, zwłaszcza ten Sefoloshy we fast breaku chyba na Dengu. Durant zaczął hot ale później długo nie mógł nic trafić, w 4 kwarcie dosyć skuteczny był. Westbrook znakomicie ale to nie od dziś wiadomo, że ten gość ma spory talent oraz atletyzm.

 

Pora na Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Howard bardzo ładnie w pierwszej połowie, generalnie dobra obrona Magic, starają się za wszelką cenę odciąć penetracje, ale coś za coś, Miami trafia swoje rzuty.

 

edit. No na początku 3 kwarty Miami ładnie się rozkręciło, trójka lebrona, dwie trójki wade'a, później ładne podanie do bosha, a następnie dwie ładne akcje lebrona zakończone punktami, Miami +20

 

edit2. blowout w miami, heat świetnie bronili, ale też orlando zbytnio nie trafiało swoich jump shotów, w sumie od połowy trzeciej kwarty nie ma co oglądać

 

Co do spotkania OKC vs DET to zabawne jak w jednej chwili Villanueva cieszy się z potencjalnego game winnera (świetna trójka na 7 sec do końca) a w drugiej chwili tragiczna obrona Pistons i game winnera zdobywa ostatecznie Jeff Green

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwszą połowę Cavs vs Sac i normalnie kopara mi opadła. Fakt, że Sacramento nie grało mistrzowskiej defensywy, ale nigdy nie wiedziałem nawet w 50% takiej zajebistej ofensywy za kadencji Mike'a Brown'a mając w składzie Lebrona Jamesa. Serio, 67pkt na 60% z gry takim składem? Jeszcze żeby Hickson od czasu do czasu złapał jakieś podanie to spokojnie rzucili by ponad 70pkt w połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.