Skocz do zawartości

jazda jazda jazda 2010/2011


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Fatalna skutecznosc Miami poki co, liderzy 2/7, 2/9 i 1/7 to jakis smiech, plus slaba gra w obronie, no ale na zgranie trzeba sporo czasu, a w preseason zagrali razem cale 3 min, to przyjdzie z czasem.

Gdzie, co ty gadasz to już jest koniec theend finito Haeat się skonczyli :D A nie że jeszcze mamy czekać aż zaskoczą, takie słowa trzeba wypluc zdecydowanie ;) lebron znowu zepsuł swoich kompanów, on to nawet Jordana by uczynił gorszym :)

 

Oglądasz mecz ? Jesteś upośledzony czy to taki Twój słodki sposób żeby się droczyć ?

O matko Findek, co znowu twoją starsza obraziłem sorka :? spoko chłopaku bo ci żyłka pójdzie, proste żarciki ci wadzą to daj sobie spokój z tym forumowym ogladaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok temu w NYK wiesz co by bylo :(

360 pewnie

 

KG niespecjalnie lubie, ale co lider z niego to bania mala, je pierd... jeden z najlepszych liderow we wspolczesnym sporcie, w jakiejkolwiek dyscyplinie, czapki z glow.

Ja właśnie sam nie wiem czy go nie lubię, bo na pewno go szanuję.

 

Zaraz sie zacznie że znowu przez suport james tytułu nie ugra :D

Czekam aż ktoś napiszę, że co Lebron poradzi na to, że pudłują

 

shaq trafił obydwa wolne

Widziałem filmik jak Ray pokazuję mu jak trzymać piłkę przy rzucie odpowiednio, przy tych osobistych też ciągle jakaś komunikacja była między nimi, chyba trochę pracowali nad tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc to są żarciki... no to faktycznie jestem nieprzygotowany do życia.

Ta sa przepraszam za ich prostotę, to wina tego że na bieżąco pisze, chociaż wątpię czy dłuższa chwila zastanowienia podniosła by ich poziom :) i faktycznie wydajesz sie być nieprzygotowany do zycia :wink: Nie zdziwiłbym sie gdyby nawet Heat to wygrali co nie zmienia faktu że można się trochę pośmiać, sporo sie narobiło ostatnio wokół tej całej sytuacji, myślę że nawet kibice Heat się nie pogniewają za takie durne dowcipy :)

Czekam aż ktoś napiszę, że co Lebron poradzi na to, że pudłują

ja wogóle nie moge Lebron w koszulce Heat ... nie no to zachwiało całkiem moim systemem wartości :)

 

Mówię wam zaraz Pat, nawet może teraz w przerwie, zwolni Spolestrę i samodzielnie spróbuje zażegnać kryzys :D

 

 

LeBron monopolizuje grę, bo najczęściej podaje?

Co by nie zrobił to i tak musi być jego wina :wink:

 

a Spolestra nadal jest trenerm, mimo że jedyne co potrafi ustawić to pasjansa.

o i już się zaczyna usprawiedliwianie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron monopolizuje grę, bo najczęściej podaje?

Nawet jakby Lebron rzucił 20 punktów na 100% skuteczności i miał 5 asyst a Miami wciąż by przegrywało to by napisali że Lebron puszcza brzydkie bąki i reszta kolegów nie może trafiać bo jedną ręka trzymają koszulki na nosie więc odpuść te zabawę i daj debilom/ignorantom powyżywać się tutaj skoro po drugiej stronie monitora mogą się co najwyżej na swojej ręce powyżywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron monopolizuje grę, bo najczęściej podaje?

Co by nie zrobił to i tak musi być jego wina

 

a Spolestra nadal jest trenerm, mimo że jedyne co potrafi ustawić to pasjansa.

o i już się zaczyna usprawiedliwianie

A tak na poważnie, przykre to że Jazz od tylu lat nie mogą się wygrzebać z absolutnej przeciętności i, co więcej, perspektywy są równie żałosne jak ich dokonania w PO, prawda ? Lebron sam w PO w ostatnich latach zdziałał więcej niż Deron i ta cała banda pseudoallstarów z Okurem na czele, to jest fakt który sprawia że te Twoje żarty stawiają Cię w złym świetle, a właściwie to ośmieszasz sam siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

findek biegnij po tampony do nocnego bo chyba co się okres zaczyna.

lebron nie monopolizuje gry?

nie chodzi mi o to, że sam kozłuje i sam rzuca wszystko, to nie podwórko ziąki

chodzi o to że napierdala tym kartoflem spaldinga podczas gdy wszyscy inni nie wiedzą co mają robić gdzie i jak się ustawić czy lebron poda czy lebron rzuci czy lebron pierdolnie wsada zza trójki.

nie mówie że to wina jamesa, ale fakt jest taki że monopolizuje gre.

a jak jej nie monopolizuje to z kolei jest przydatny jak joey graham.

over

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

findek biegnij po tampony do nocnego bo chyba co się okres zaczyna.

lebron nie monopolizuje gry?

nie chodzi mi o to, że sam kozłuje i sam rzuca wszystko, to nie podwórko ziąki

chodzi o to że napierdala tym kartoflem spaldinga podczas gdy wszyscy inni nie wiedzą co mają robić gdzie i jak się ustawić czy lebron poda czy lebron rzuci czy lebron pierdolnie wsada zza trójki.

nie mówie że to wina jamesa, ale fakt jest taki że monopolizuje gre.

a jak jej nie monopolizuje to z kolei jest przydatny jak joey graham.

over

Nie oglądasz meczu Buła. Albo oglądasz inny mecz. Bo ja widzę sytuacje, w których Lebron kozłuje a reszta stoi w miejscu , albo Joel Anthony biegnie postawić śmieszną zasłonę. Co ma zrobić, położyć piłkę na parkiecie i pobiec zastawić ?

 

Sędziowie c***owo gwiżdżą cały mecz. Tylko w ciągu ostatnich minut offens Lebrona, teraz faul dla Davisa zamiast kroków.

 

Ale chamski, nie odgwizdany ofens Brona, i jeszcze "skontuzjowal" Pierce'a, nieladnie...

Co to znaczy chamski faul w tym przypadku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie, przykre to że Jazz od tylu lat nie mogą się wygrzebać z absolutnej przeciętności i, co więcej, perspektywy są równie żałosne jak ich dokonania w PO, prawda ? Lebron sam w PO w ostatnich latach zdziałał więcej niż Deron i ta cała banda pseudoallstarów z Okurem na czele, to jest fakt który sprawia że te Twoje żarty stawiają Cię w złym świetle, a właściwie to ośmieszasz sam siebie.

findek biegnij po tampony do nocnego bo chyba co się okres zaczyna.

a jak wrócisz to mnie przeproś bo przez ciebie płaczę jak bóbr :D masz w 100% rację Memo to pseudo allstar, ale nie ma chosenonowatej dziary na plerach więc i tak jest wporzo 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.