Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

Ogółem post Badboys2 top martylologia, której nie powstydziliby się ludzie piszący przemówienia dla Kaczyńskiego.

Jedna uwaga tylko, że tutaj pisze o małych minutach Gasola, a w grudniu skarżył się jak to Pau jest zajeżdzany :mrgreen:

Ogółem to chcąc pochwalić się nowym słowem sprawdź najpierw w słowniku czy wiesz jak je się piszę. Może martyRologia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ai3

lakers. maja lepszy bilans z zespolami z east conf

 

@wbT

w tej kwestii przy takim samym bilansie sie juz nic nie zmieni, bo lakers juz nie maja gier z east, a maja mniej porazek od c's, niz ci z west a maja jeszcze jakies mecze z west.

 

@rappar

w momencie kiedy nie bylo bynuma, pau gral za dlugo, ale to trwalo jakis miesiac... przyzwyczailem sie juz jednak, ze ty dojebiesz sie do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok aj garit

Lakers 2011

Kobe face + Gasol face + Odom Kardashian + Artest

po zwyciestwie nad Suns juz wszystko wiem co musze wiedziec

3peat to albo bedzie Kobe Jordan like performance przez cale playooffs albo to bedzie wiekszy przypadek niz wygrana w totolotka

ten zespol zaslsuguje na 24/7 coverage - takiej szopki to ja dawno nie widzialem, nalepszy film w hollywood

ksiazka Phila bedzie na wieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ułożyła się ta "noc" dla nas :) My z LAC do przodu, tym razem bez kompromitacji, natomiast Boston niespodziewanie wdupił :)

@bb2 dzięki, nie sprawdzałem kalendarza więc nie wiedziałem czy mamy jakieś gry itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. kolejna wygrana tym razem z hornets. pewnie skonczylo by sie wyzej gdyby nie foul trouble bynuma. jak tylko byl na boisku hornets mieli cholernie duze klopoty w pomalowanym. mam nadzieje, ze dowioza ten 7 seed i zagramy serie w playoffs bo nikt z calej 8 nie lezy nam w tym roku jak hornets. nawet jak bynum siedzial, gasol wykorzystywal przewagi i to on byl gosciem, ktory tak naprawde ogral dzis hornets.

 

15-1 po all star weekend. 9 spotkan do konca m.in. z dallas i san antonio. bedzie tez u siebie z denver i okc oraz wyjazdy do portland i utah. nie jest to najlatwiejszy terminarz ale licze na to, ze to 7-2 zrobia i zakoncza sezon z 60 wygranymi. to byloby cos po takim sezonie. bardzo milo byloby wygrac mecze z mavericks i spurs. wygrana z mavs zepchnelibysmy ich na 3 seed juz na dobre a spurs... a wygrana nad spurs 12 kwietnia moze zadecydowac nawet o pelnym hca na zachodzie.

 

maja trudny terminarz (dzis b2b z portland u siebie) w czwartek boston, pozniej wyjazd do houston. to bylby niesamowity cios dla nich gdyby nie dowiezli hca. jeszcze wszystko jest mozliwe bo w tej chwili to tylko 4 porazki roznicy.

 

teraz 3 dni przerwy i mecz z dallas u siebie plus wyjazd do salt lake city. ci maja ujemny bilans, przegrywaja wszystko jak leci ale jak znam zycie na mecz z lakers nastawia sie jakby grali o zycie.

 

9 to go. i bedziemy mogli zaczac wreszcie zabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow

przegrywaja bulls, spurs i celtics.

 

w czwartek do san antonio zawitaja celtics. my zagramy z mavs u siebie. te 2 mecze moga ustawic tabelke i granie w playoffs. c's desperacko potrzebuja W.

 

obawiam sie ze tak frajersko przegrywajacy spurs sami sobie ustawiaja mecz z lakers jako decydujacy o rozstawieniu, decyzja o usadzeniu S5 w meczu PTB byla raczej bez sensu

 

lepiej juz trzeba bylo nie brac ich do Atlanty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to ze Lakers ktorzy mieli rozegrac kazda runde poza pierwsza bez HCA , zagraja kazda runde z HCA bo zakladam ze w WCF spotkaja sie z Okla

Spurs w WCF :mrgreen:

No to WCF Nuggers vs Mavs i sobie Mavs wreszcie Miśka szarpną :evil:

 

BTW, nie sądzicie, że najlepsze dla Mavericks byłoby spadnięcie za OKC i granie ze Spurs w WCSF? Mają imho z nimi większe szanse niż z Lakers, a i Lakers będą po OKC bardzo zmęczeni jeśli ich w ogóle przejdą w WCF ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

how u like that mavs?!?

"who cares about lakers" - terry

"we'll end phils's career" - cuban

 

enought is enought. ogladajac mecz, mialem wrazenie, ze w pewnym momencie lakers w koncu zaakcentuja swoje przewagi i tak sie stalo po przerwie. zebrali 12 pilek wiecej w 2 polowie. bynum robil roznice i choc mielismy problemy z faulami gasola inni zrobili kupe dobrej roboty. kobe punktowal, artest z barnesem walczyli. 3 trojki odoma zakonczyly spotkanie. w ogole b.dobry kolejny mecz LO i jak nie dostanie nagrody 6thman award w tym roku, to nie wiem co musi sie stac by ja kiedykolwiek zgarna. goood game

 

szkoda tego co sie stalo na poczatku 4q. barnes niepotrzebnie byl tak agresywny. kocham go za jego energie ale to jego zachowanie moglo nas kosztowac mecz. choc z 2 strony nie powiem, ze nie bylo mi milo ogladac takich popychanek:) dobrze, ze sie obylo bez bijatyki. wykluczono 4 gosci ale jutro w utah zagramy pewnie bez barnesa. mam nadzieje, ze liga szybko wyda oswiadczenie (nie jak ostatnio z bynumem po 2 dniach) i matt w meczu z denver, gdzie bedzie cholernie potrzebny, juz zagra.

 

good game. mavs niech juz nie mysla o hca w stos. do lakers. zabralismy im troche pewnosci siebie. spurs mimo pelnego skladu przegrali z celtics i dzis jada do houston. duzo trudniejszy rywal, bedacy w gazie, walczacy o playoffs, wiec sklamalbym gdybym napisal, ze nie licze na kolejna wpadke spurs. a wtedy juz wystarczy wygrac z nimi w bezposrednim starciu i nie przegrac wiecej niz oni. wow!

 

8 to go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, 2,5 game za Spurs, mamy drugi bilans w lidze ze wzgledu na tiebreakera z Bulls.

Priorytet to utrzymanie drugiego bilansu w lidze.

Nie dać się wyprzedzić Bulls co może, być trudne gdyż mamy dużo trudniejszy terminarz od nich.

Spurs zaczyna się mocno chwiać grunt pod nogami.

Naprawdę niesamowicie się ta końcówka sezonu rozgrywa.

 

Co do gry naszych, to Kobe musi poprawić shot selection.

Nie może tak ceglić jak robi to teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media.photobucket.com/image/rece ... stSWAG.jpg

takie cos moze byc?:)

http://www.nba.com/lakers/photos/111340776_10.jpg

 

1 kwietnia 2008: spurs 51-23, lakers 50-24. lakers aby wyprzedzic spurs musieli skonczyc z lepszym bilansem.

skonczyli. 56-26 spurs, 57-25 lakers. lakers (13.04.2008) pokonali spurs i zapewnili sobie hca

 

1 kwietnia 2011: spurs 57-18, lakers 54-20. zespoly zmierza sie ze soba 12 kwietnia ale lakers potrzebuja jeszcz min. 1 porazki spurs, czyli prawie tak samo ja kwtedy, lakers musza wygrac ze spurs i liczyc na to, ze przegraja minimum raz wiecej od nich.

 

historia kolem sie toczy?:)

 

ale spurs wrocili do grania pelnym skladem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.