Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

*to wyp********

a teraz ja dostane od modow ostrzezenie.

juz dostalem za niego ostrzezenie w temacie o mistrzostwie, cos podobnego napisalem... nie ma co odpowiadac na jego zaczepki dotyczace kobe i lakers. to go jeszcze bardziej zacheca :) na codzien nie czytam komentarzy na zp1 ale do tej sytuacji chcialem zobaczyc sa reakcje... dlaczego nie zdziwilo mnie ze jest tam macius :lol:

 

maciek flopper of the year na tym forum, specjalnie nas prowokuje zebysmy dostawali ostrzezenia :D

 

wogole skad taki szum? normanie bryant nie okazuje prawie zadnych emocji to pojawiaja sie glosy ze pyszalek czy za pewny siebie (bo stern go chroni i ustawia mecze lakers 8) ) a teraz ze frustrat czy inne tego typu. nie czaje... mi to pasuje przynajmniej widac jakies emocje i cos sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dostalem za niego ostrzezenie w temacie o mistrzostwie

 

no bez jaj, że dali ci ostrzeżenie. :lol: koleś już dawno powinien zostać zbanowany za walenie gówno wartych jednozdaniowców. nie ma co reagować na każdą zaczepkę. róbmy swoje i odpowiadajmy na posty tych, którzy mają coś do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dostalem za niego ostrzezenie w temacie o mistrzostwie

 

no bez jaj, że dali ci ostrzeżenie. :lol: koleś już dawno powinien zostać zbanowany za walenie gówno wartych jednozdaniowców. nie ma co reagować na każdą zaczepkę. róbmy swoje i odpowiadajmy na posty tych, którzy mają coś do powiedzenia.

Przejrzałem z ciekawości twoje posty i sam również "walisz mase gówno wartych jednozdaniowców". A jeśli wg ciebie to jest powód do bana to coś z toba nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaku skoncz. naprawde nikt nie ma ochoty z toba tu, w tym temacie dyskutowac. stworz wlasny i wypad stad. nic sensownego do naszych dyskusji nie wnosisz. swieta sa, zrob nam prezent.

 

z ciekawosci czytam co tam fani la pisza na temat zblizajacego sie spotkania i widze, ze nie tylko ja mam obawy o powtorke sprzed roku.

 

poki co zapowiedz na hajlajtach

 

dla lakers to pierwszy powazny sprawdzian w tym roku. heat swoje sprawdziany (c's, mavs) poki co przegrywali

 

dzis warto byloby zobaczyc debiut marcina vs heat, choc przeciwko sloncom lbj/wade pewnie z 40-50 sieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie od czerwca mamy porażke która łagodzi troche cierpienie ( co prawda minimalnie,ale zawsze coś) po finale. Ale WPRDOL !!!.:).Piszcie ze to RS i to nic nie znaczy itp ale reakcja bryanta mówi co innego. Ta wtopa wyprowadziła go całkowicie z równowagi!. Ależ to bylo piekne:)!. A to dopiero był początek, bo pewnie w szatni wszyscy dostali porządnego zjeba od niego, ze długo nie zapomna tego spotkania oplatkowego.

Skąd mozna sciagnac ten mecz w jakiejs przyzwoitej jakosci?? z gór dzieki z za link.

Świeta wcale lepiej sie nie zapowiadają.Wogóle to wydaje mi sie ze Phil tymi swoimi komentarzami ostatnio pokazuje jak bardzo sie boi miami. Najpierw wtrącił w dyskusje o zmianie trenera w Miami, zeby jeszcze bardziej podgrzac atmosfere wówczas wokół heat. Typowe naganianie na kopanie leżacego zeby juz nie wstał. Teraz znowu płacze ze musi grac w swieta chociaz mu sie nie chce.Co mozna zinterpretowac tak: boję sie ze dostatniemy z miami -20pkt, wiec na wszelki wypadek powiem do dziennikarzy ze w swieta sie nie liczy się tak samo.

Od kiedy z Phila zrobił sie taki panikarz??. Miami gra teraz dobrze ale jeszcze długa droga przed nimi i nie na tyle dobrze zeby bawic sie w thrash talking w mediach przeciwko heat. Jednak z drugiej strony Phil to inteligentny koleś, który trafnie wyczuwa zagrożenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaku skoncz. naprawde nikt nie ma ochoty z toba tu, w tym temacie dyskutowac. stworz wlasny i wypad stad. nic sensownego do naszych dyskusji nie wnosisz. swieta sa, zrob nam prezent.

 

Można było troche grzeczniej ale spoko. Strasznie się bulwersujecie, nie będę już wam truł dupy. Pozdro i Wesołych Świąt :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci czytam co tam fani la pisza na temat zblizajacego sie spotkania i widze, ze nie tylko ja mam obawy o powtorke sprzed roku.

Te wszystkie Christmas Game są bardzo przehypowane i mam wrażenie, że kibice jarają się nimi dużo bardziej niż zawodnicy. Rok temu przekonaliśmy się, że mecze świąteczne, a te czerwcowe, to dwie różne sprawy. W sumie Lakers i Heat to dwaj główni przedsezonowi faworyci, więc dobrze by było, gdyby obie ekipy zabrały porządnie.

 

 

A co do Bucks, to klasyczny trap game. Powrót z długiej trasy, pierwszy mecz u siebie, tuż przed kilkudniową przerwą i meczem z Miami. Nie ma co rozpamiętywać, let's move on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu płacze ze musi grac w swieta chociaz mu sie nie chce.Co mozna zinterpretowac tak: boję sie ze dostatniemy z miami -20pkt, wiec na wszelki wypadek powiem do dziennikarzy ze w swieta sie nie liczy się tak samo.

LeBron ostatnio przyznal mu racje. Chyba tez ma pelno w gaciach przed meczem z LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.espn.go.com/los-angeles/n ... id=5954819

no przeciez ten koles ma ciepło w gaciach za każdym razem jak widzi lebrona. Ja p******

Lebron pokaz mu k**** dzisiaj swoja gra srodkowy palec na który zasługuje za te wypowiedzi. Przydałby sie też ten słynny motyw " z bara", chociaz to opposing coach.:)

BTW: ostatnie 3,5 minuty meczu LAL-MIL, "show" bryanta i miny całej ekipy lamersow B-E-Z-C-E-N-N-E::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.espn.go.com/los-angeles/nba/news/story?id=5954819

no przeciez ten koles ma ciepło w gaciach za każdym razem jak widzi lebrona. Ja p******

Lebron pokaz mu k**** dzisiaj swoja gra srodkowy palec na który zasługuje za te wypowiedzi. Przydałby sie też ten słynny motyw " z bara", chociaz to opposing coach.:)

BTW: ostatnie 3,5 minuty meczu LAL-MIL i miny całej ekipy lamersow B-E-Z-C-E-N-N-E::)

nom ma cieplo, bo lebron ma 5 tytulow i to przez lebrona on nie moze zdobyc misia, z pewnoscia. lebron to najwieksze zagrozenie, z ktorym ciagle musi mierzyc sie w finale nba. racja! dobry post! znam cie

 

 

edit:

 

brakuje tylko, zebys powiedzial ze w tej akcji z 2009:

napisal, ze kobe tez sie zesral kiedy lebron na nim siadl dlatego tak wysoko rzucil :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze ze po 3 kwartach przestalem specjalnie zwracac uwage na ta padline ktora byl ten mecz (ze strony LAL rzecz jasna), ale mam pytanko, cos mi sie obilo o uszy ze LAL maja niby najtrudniejszy kalendarz do konca rozgrywek?

Momentami tak sobie mysle ze Jax jest zagubiony jak dziecko we mgle (wiem dziwnie to brzmi jak sie mowi o trenerze ktory wygral 100 tytulow), Blake na Bronie??? Ron i Bynum musza grac lepiej, badz nawet duzo lepiej jesli LAL maja obronic Tytul. Kobas sie starzeje (choc powtarzam to juz 3-ci rok), Gasol wyglada na zmeczonego, Fish bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.