Skocz do zawartości

Let's 3-Peat!!! czyli sezon 2010/11 w Jezioranach


badboys2

Zrobią 3-Peat?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zrobią 3-Peat?



Rekomendowane odpowiedzi

strasznie sie to ogladalo.

energia. bucks dzis to mieli, my nie. zbyt statycznie w ataku, malo ruchui, do tego nie siedzialo na dystansie. fajnie zagrali bucks. zawezili pole 3 sekund, zagrali twardo. no i mieli dzis boykinsa:D

smiac mi sie chce jak zawsze przeciwko nam wyskakuje jakis filim z konopii i napierdala zyciowki. a to ilyasona rok czy 2 lata temu, a to swego czasu nas zalatwial niejaki carroll z bobcats itd itd

 

trudno. nie wiem czy to zmeczenie 11-dniowa podroza, swiatecznym odprezeniem czy czym. zagrali husteczkowo, do tego masa blednych decyzji i wyszlo jak wyszlo. swiateczny mecz? obstawiam ubiegloroczna powtorke. heat zajebia nas wjazdami. ilgauskas ponownie zrobi jakies 8/9 z gry dolozy kilka trojek i bedzie po zalotach.

 

mam tez male zastrzezenia do sedziow, bo generalnie nie pomogli nam w tym meczu, odpuszczajac wiele akcji na kontakcie ale to i tak by nic nie zmienilo. bucks trafiali TE rzuty i tyle.

 

skoro nawet lezacy salmons wybiera pilke w kozle kobemu to tylko pokazuje gdzie myslami byli jeziorowcy w tym spotkaniu.

 

mam tylko nadzieje, ze to grudzien ale patrzac jak rozjezdzaja kolejnych rywali mavs (b2b heat/magic:D)i spurs to zaczynam sie zastanawiac czy bez hca damy im rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda kwarta w plecy kiedy tak ostatnio bylo :?

nie ma sie co rozwodzic nad tym meczem...zjebali. kolejny maly robi na nas season high naprwde nie ma komu ich bronic? jest brown, mial to poprawic blake...tez mysle ze to moze byc spowodowane rozluznieniem i zmeczeniem po tym tripie ale hca sie oddala pomalu. mavs jakos sie nie boje ale zdrowych spurs juz tak.

 

mam nadzieje ze w sobote wyjda na pelnej kurwie i od poczatku przycisna miami bo tylko tak mozemy z nimi wygrac, nie dac sie rozkrecic juz na starcie i powinno byc dobrze. bedzie ten mecz na c+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozluźnienie to jedno, ale nie można tym wszystkiego tłumaczyć.

Zobaczymy, przed nami kilka spotkań z bardziej wymagającymi rywalami - jakby spojrzeć to w tym sezonie wygralismy tylko z Bulls raz jeżeli chodzi o te lepsze zespoły... w sumie także dlatego, że zbyt trudnego terminarza nie mieliśmy, a mimo to bilans jaki jest taki jest... Jak wygramy z Heat i Spurs to będę spokojnie czekał na PO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kobe, tak trzymać :D. Ilosć jego fanów zapewne wzrasta po takich meczach :lol: . I niewiem jak można lubić Kobiego, a nie trawić LeBrona. To co dzisiaj wyczynił jest karygodne.

Lebron jest nielubiany bo tak. Łatwo to zobaczyć, bo praktycznie wszyscy haterzy Lebrona lubią Wade i nie potrafią sensownie umotywować dlaczego pierwszy to buc, a drugi to spoko gość, kiedy są do siebie równie podobni co stylem gry na parkiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dzisiaj wyczynił jest karygodne.

zgadzam się absolutnie oddanie tylko 16 rzutów przez niego w tym meczu jest karygodne

 

Lebron jest nielubiany bo tak. Łatwo to zobaczyć, bo praktycznie wszyscy haterzy Lebrona lubią Wade i nie potrafią sensownie umotywować dlaczego pierwszy to buc, a drugi to spoko gość,

nie trawię jednego i drugiego z różnych względów związanych stricte z koszykówką, ale jak miałbym już wskazywać dlaczego pierwszy to buc to wystarczy odwołać się do jego licznych wypowiedzi i zachowań, które nie pozostawiają wątpliwości co do jego bucowatości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kobe, tak trzymać :D. Ilosć jego fanów zapewne wzrasta po takich meczach :lol: . I niewiem jak można lubić Kobiego, a nie trawić LeBrona. To co dzisiaj wyczynił jest karygodne.

Stary, nie chce cie zmuszac do zmienienia zdania na temat KB, ale tak jak mowi Van, wtf z dzisiejszym meczem??? Oddal 16 rzutow, trafil 9, ejection, gdy bylo juz po meczu. Za pyskowanie, nikogo nie oplul, nikogo nie zbil, nikogo chamsko nie sfaulowal. Zdarza sie. Co w tym karygodnego? Sam nie znosze wielu figur ze sportu, ale takiego jadu to jeszcze nie widzialem, bazujac rowniez na twoich porzednich postach Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopak ma jedna z nielicznych okazji w sezonie (20-30 w ciagu roku)

by moc tu wejsc po porazce jeziorowcow i zwalic cala wine na kobego.

dlaczego mnie to nie dziwi?:) niech pouzywa

 

zagrali paskudnie. wszyscy sa wqrwieni

 

sobota heat

worek @spurs

sroda @hornets

 

dla lakers sezon sie wlasnie zaczyna. mam mieszane odczucia co do swiatecznego meczu, po tym co stalo sie rok temu. do tego bynum to wciaz nie bynum dlatego rozum podpowiada mi 2 porazki z heat i spurs. ale wlasnie w takich momentach oni potrafiac dac z siebie 110%. we will see. szkoda, ze az 3 dni przerwy przed nimi

 

bedzie ciezko ale na ten mecz czekalismy dobre 3-4 miesiace, od ogloszenia kalendarza. choc mam wrazenie, ze poki co nie ma takiego hype'u jak przed rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym karygodnego? Sam nie znosze wielu figur ze sportu, ale takiego jadu to jeszcze nie widzialem, bazujac rowniez na twoich porzednich postach Oo

Dla mnie karygodne jest wyklinanie sędziego na takim poziomie i to, że puszczają takiemu zawodnikowi nerwy.

chlopak ma jedna z nielicznych okazji w sezonie (20-30 w ciagu roku)

by moc tu wejsc po porazce jeziorowcow i zwalic cala wine na kobego.

dlaczego mnie to nie dziwi?:) niech pouzywa

 

Czy ja zwalam wine za porażke na Kobiego??Nic nie mówiłem o jego grze, tylko o zachowaniu, które nie przystoi takiemu grajowi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"fcuk you" mu powiedzial:)

dla mnie to nie jest karygodne. (edit: tzn nie pochwalam tego ale mial powody by tak postapic, rozumiem go) w samej 4 kwarcie puscili mu z 3-4 akcje na kontakcje, gdzie spokojnie mogli gwizdnac. gwizdki jednak milczaly. za to w 2 strone salmons (?) powalal gasola popelniajac faul w ataku a gwizdano faule gasolowi i chlop szedl rzucac fts.

kobe nie wytrzymal i wybucnal kiedy juz bylo po meczu. nie zrobil tego w 1 kwarcie tylko w samej koncowce. dal ym wyrazny sygnal sedziom "dosyc" jak i partnerom. dawno nie widzialem by kobego wyrzucili z boiska i mysle, ze mogl miec do nich wiele pretensji o nastawienie do tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co w tym karygodnego? Sam nie znosze wielu figur ze sportu, ale takiego jadu to jeszcze nie widzialem, bazujac rowniez na twoich porzednich postach Oo

Dla mnie karygodne jest wyklinanie sędziego na takim poziomie i to, że puszczają takiemu zawodnikowi nerwy.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=57AEzolWbpE

No i co z tego??Nie pochwalam takiego zachowania, niezależnie od tego kto się go dopuści.

Zresztą w zachowaniu Wade'a nie widziałem takiego sadzenia się jak u Kobiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na tym forum są modzi? ;o

 

A co do samej sytuacji to ciekawie to wyglądało. Bogut na pewno nie był w restricted area. Pozycję obronna zajął, ale pytanie co on z tymi nogami robił?(chodzi mi o bodajże lewą i jej sunięcie po parkiecie...)Z tego co wiem to pozycja obronna = nogi na parkiecie w stałym kontakcie z nim. Jak się na to zapatruje rulebook? Kojarzy ktoś takie inne sytuacje i jak wtedy gwiżdżą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to nie jest karygodne. (edit: tzn nie pochwalam tego ale mial powody by tak postapic, rozumiem go) w samej 4 kwarcie puscili mu z 3-4 akcje na kontakcje, gdzie spokojnie mogli gwizdnac. gwizdki jednak milczaly. za to w 2 strone salmons (?) powalal gasola popelniajac faul w ataku a gwizdano faule gasolowi i chlop szedl rzucac fts.

Dla takich meczy jak Bucks @ Lakers uwielbiam tę ligę, toteż obejrzałem sobie tę wielce niesprawiedliwą bitwę Kobe vs Refs i gdybyś mi wskazał palcem te 3-4 akcje, po których można było użyć gwizdka, byłbym wdzięczny - ja zauważyłem jedną! 95% graczy dostałoby technika, za to co Mamba zrobił tuż po niej, ale sędziowie najwyraźniej uznali, że Kobe stać na więcej. No i mieli rację.

Faul Gasola na Salmonsie (oprócz tego, że był blocking) miał miejsce w trzeciej kwarcie.

 

Generalnie jeśli lubi ktoś oglądać Lakers grających w ataku niczym Kotwica Kołobrzeg, szczerze polecam ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.