Skocz do zawartości

[2015-2016] Draft - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lepiej birdowac tylko randolpha i Robertsona a reszte kasy zostawic na Fa i troche namieszac???niech wyrzucają kase.

 

Wright,harden,howard,villanueva,telfair,alexandrow,perovic,Yi,Harris,Illic,Chirayev,Ramos,Griffin,al,Jefferson,

Fernandez,Sims,Sweetney,Patterson

 

Mam nadzieje ze kto ma kase to troche namiesza,zwlaszcza tym lepszym:

 

Daye,Durant i Mcgee ich podbijać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa

tylko gdzie te maxy miescic?

popatrz na wolves:

mullens, favors, motjejunas (czy cus takiego), perry jones

dochodza Carroll i Ainge

nawet jesli tylko 3 z nich bedzie wymaxowanych, to pozostali raczej ponizej 10/rok nie zejda.

jesli sie nie myle to kahr w tym i przyszlym moze dac po maxie

juz pomijajac jak przerazajacy bedzie ten team to kasa go rozsadzi

no coś Ty Xamel, jak mozna myślec o maxowaniu pionka ktory robi 12ppg i 10rpg (Mullens) :shock: ?

potem sie budzą GMowie z graczami o kontraktach 15-20 baniek którzy do s5 sie nie mieszczą

 

Brandon Bass- 6th man of the year, zażyczył sobie maxa ode mnie, odpowiedź klubu: :arrow: FA that way

na dzień dzisiejszy jedynie Jones wygląda na maxa jezeli bedzie sie rozwijal w dobrym tempie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na myśli atlante a Ty chyba mylisz o Portland.??niewazne bo chyba nawiązywałeś raczej do postu Kahra.Tak czy inaczej mam nadzieje ze Ci którzy mają kase,a tych na pierwszy rzut oka nie brakuje pokrzyżują plany Chicago,Philadelphii i reszcie walczącej o misia.

 

Czekam z niecierpliwoscią na Campy i zobaczymy co wyrośnie z Duningana i Barnesa.Nie ukrywam że bardzo na nich licze w nadchodzącym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a moze otworzcie temat i niech bedzie normalne wybieranie, a kto sie nie zmiesci w 48h (od postu Maslonia) to ma wyslac liste?

przeciez mozna wyslac liste a jak w miedzyczasie dojdzie do swojego picku to wybrac.

ja bym nawet wyslal liste z dopiskiem ze jesli dojdzie do mnie to brac z listy. moze wyrobimy 15 pickow w 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.