Skocz do zawartości

[2015-2016] Draft - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widze to jak narazie jest :

 

opcja pierwsza 8 głosów

opcja druga 9 głosów

 

Co do siły draftu to przeciesz wyraznie wyzej napisalem ze nie jestem za tym zeby byl slaby.

Wiec okazuje sie ze nie tylko mi nie pasowały te legendy. Tez sadze ze narazie spokojnie wystarczy mlodych graczy na 2

kolejne drafty, a jak beda sie konczyc to wtedy pomyslimy co

dalej i wprowadzimy przelomowe zasady w simbaskecie z

odpowiednim dla wszystkich wyprzedzeniem.

nie zgadzam sie na "pomyslimy potem". albo teraz mamy sensowna alternatywe dla legend, albo nie ma sensu opozniec wprowadzenia legend.

chcialbym (a reczej NIE CHCIALBYM) zobaczyc sezon gdzie WYPRZEDZENIEM jest wiadomo ze draft bedzie mocny. zero trejdow pickami, 20 zespolow tankujacych, nastepne 5 chcialoby

tankowac, ale nie ma picku, w rezultacie super PO z 5 zespolami walczacymi o misia. extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to jak narazie jest :

 

opcja pierwsza 8 głosów

opcja druga 9 głosów

 

Co do siły draftu to przeciesz wyraznie wyzej napisalem ze nie jestem za tym zeby byl slaby.

no to niech komisze ustala tak jak czesto sie zdarzalo 'OD KOLEJNEGO SEZONU DRAFT Z NAZWISKAMI Z DRAFTOW OD 1980'

a teraz niech zostana przeklejone cyferki do innej listy nazwisk i skonczylby sie problem.

najlepiej by ponitka trafil losowo na birda i gramy dalej!

 

choc.

gdyby miala byc druga lista z zupelnie innymi cyferkami tzn Mazik, Qba i Stro pomogliby zapelnic plik csv cyferkami to prostestuje ze do drafty trafia 26-7 letni granger a nie zupelnie nowy, bo 27 letni gracze moga spadac 'podkreceni' na FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tym??? LEGENDY vs FIKCYJNE NAZWISKA

Przeciesz na ten moment jest mlodych grajkow spokojnie na nastepne dwa drafty, a za rok wyrosnie znowu troche mlodych + mozna dodac utalentowanych graczy z europy. To chyba bedzie bardziej realne niz jakies legendy. Wprowadzmy jescze malysza , kubice i pudziana jako legendy i bedzie wogle zajebiscie.

 

OD POCZATKU GRY W SIMBASKECIE , A JESTEM OD 1 SEZONU CO ROKU DAZYLLISMY DO TEGO ZEBY JAK NAJBARDZIEJ UREALNIC NASZA GRE, PO TO WPROWADZALISMY LUXURY , ZMIENIALISMY CIAGLE ZASADY KU TEMU.

DZIEKI CZEMU NAPRAWDE MOZNA BYLO POCZUC SMACZEK ZARZADZANIA DRUZYNA, A TERAZ WYSKAKUJECIE Z JAKIMIS LEGENDAMI I CALA REALISTYKE DO KTOREJ DAZYLISMY SZLAK TRAFIA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mazik ma racje ?

sprobujmy zrobic cyferki do tego pana:

 

SA basketball team. Austin Rivers, 6-4, Shooting Guard, High School Senior, Winter Park HS The leading scorer (with an astounding 101 points in 115

minutes) and MVP of this tournament, Austin Rivers was an absolutely devastating presence on the offensive end for this

USA basketball squad. Rivers has average size for a shooting guard, at around 6-4,

and will need to continue to work on his frame down the road.

He's an exceptionally fluid athlete, though. He has a great

first step, terrific shiftiness off the dribble and amazing

scoring instincts for a player his age. Rivers is a multi-faceted offensive threat who is capable of

creating his own shot in the half-court and being a deadly

shooter from beyond the arc. He's equally adept at making

shots with his feet set or off the dribble, showing interesting

mechanics that are extremely consistent but also slow down

the speed of his release somewhat. He's capable of absolutely exploding at any given moment, though, as he

showed in the semifinals when he made an unbelievable nine

3-pointers in a row (a USA Basketball record), five of which

came in the first quarter alone. Rivers is more than just a shooter. He has an excellent

crossover and is extremely creative when finishing around the

basket, using pretty floaters and reverse moves to score with

the greatest of ease. He puts tremendous pressure on the

defense and is as aggressive and confident a scorer as you'll

find at the high school level. He's billed as being something of a point guard, but we've yet

to see much of that from Rivers in the half dozen times we've

evaluated him thus far. He thinks shoot first and is clearly

most comfortable in a go-to scoring role, preferably one

where he can take any shot he wants. Rivers' shot selection can be poor at times, and his body

language often leaves something to be desired. He noticeably

pouts at the first sign of adversity—whether it's the referee making a call against him, a few missed shots in a row or a

teammate refusing to pass him the ball—and he doesn't appear to be the easiest guy to play with. Part of this can

likely be chalked up to immaturity—as you often see in 17- year-old star players–but his case seems to be a bit more extreme than usual. Defensively, Rivers' talent level and feel for the game

translate well, even if he doesn't always feel inclined to show

it. He makes good reads rotating in the half-court and seems

to have strong anticipation skills coming up with steals and

rebounds, although he does tend to gamble. Rivers' scoring instincts and athleticism have elevated him to

the top of his class amongst the high school recruiting

services and there is no question that his talent level warrants

that spot. Having already committed to Florida (and then

recently reneging), he's one of the most coveted prospects in

his class, with Duke rumored to be the favorites.

 

na podstawie danych z HS sprobujmy przewidziec jak bedzie gral za pare lat. poszukajmy cyferek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestesmy przy cyferkach to wyjasnij mi jak chcesz realnie przeniesc skille takiego mosesa malona czy isah thomasa na dzisiejsza NBA? uwazasz ze Ci kolesie z atletyka z lat 80 byliby allstarami dzisiaj??? ze taki Lebron nie zjadlby Birda na sniadanie ???

wedlug mnie gdyby ci gracze z tamtymi mozliwosciami motorycznymi i na tamtym poziomie ewolucji koszykowki wchodzili dzis do NBA to w zyciu by nie zdominowali ligi tak jak kiedys!! ROzumiesz o co mi chodzi?? Wiec nie widze nic zlego w spekulowaniu jaki moze byc Rivers, bo zrobilbym typa w CSV tak zeby po 2 sezonach byl graczem na poziomie min. 20pkt/mecz. Czy jaki moze byc jakis Euros ktory jest dzis prospektem ? tak samo bylo z Biedrinsem , Ilicem , Perovicem, Fasenkiem ktorzy dzis u nas biegaja i nikt nie robi z tego problemu ze Biedrins jest najlepszym PF a Perovic centrem. Wazne ze goscie naprawde graja w basket, ze u nas w odpowiednich warunkach sie rozwineli a w realu im sie nie udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi nie o to chodzi ze nie moze

moze moze

prosze bardzo poszukajmy jego statsow (z hs i usa 18) opisow i wymyslmy na tej podstawie sensowne cyferki.

a potem powtorzmy to 60 razy.

bo dla riversa costam sie znajdzie, ale to top of the class, a my musimy miec cyferki dla 60 graczy, dla czesci z nich bedzie malo dostepnych danych.

dlatego od kilku dni prosze zebyscie zrobili jakiegos zawodnika.

zebyscie poszukali danych, i zastanowili sie co bedzie za pare sezonow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestesmy przy cyferkach to wyjasnij mi jak chcesz realnie przeniesc skille takiego mosesa malona czy isah thomasa na dzisiejsza NBA? uwazasz ze Ci kolesie z atletyka z lat 80 byliby allstarami dzisiaj??? ze taki Lebron nie zjadlby Birda na sniadanie ???

wedlug mnie gdyby ci gracze z tamtymi mozliwosciami motorycznymi i na tamtym poziomie ewolucji koszykowki wchodzili dzis do NBA to w zyciu by nie zdominowali ligi tak jak kiedys!! ROzumiesz o co mi chodzi?? Wiec nie widze nic zlego w spekulowaniu jaki moze byc Rivers, bo zrobilbym typa w CSV tak zeby po 2 sezonach byl graczem na poziomie min. 20pkt/mecz. Czy jaki moze byc jakis Euros ktory jest dzis prospektem ? tak samo bylo z Biedrinsem , Ilicem , Perovicem, Fasenkiem ktorzy dzis u nas biegaja i nikt nie robi z tego problemu ze Biedrins jest najlepszym PF a Perovic centrem. Wazne ze goscie naprawde graja w basket, ze u nas w odpowiednich warunkach sie rozwineli a w realu im sie nie udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie mogę przygotować kilkunastu zawodników jeśli była by taka potrzeba, bo tak jak właśnie piszemy wolałbym posiedzieć nad realnymi nazwiskami i wprowadzić je do ligi, niżeli reanimować graczy z HOF.

odpowiedz do mazika sie zniknela :-)

qba: swietnie, juz to pisales, ja chce wiedziec czy uwazasz ze jestesmy w stanie w sposob regularny miec nazwiska i cyferki do nich? nie teoretycznie tylko zrob tego jednego zawodnika, poszukaj statystyk i powiedz czy uwazasz ze za 3 lata dalej bedzie to mozliwe. dla 120 graczy co sezon.

moze by brac graczy z uniwerku ktorzy do nba nie trafiaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam w ten temat jak zwykle troche po nie w czasie ale jeżeli chodzi o zawodników z HS to już rok temu proponowałem swoją pomoc. Trochę czytam o tych talentach które w przyszłości zasilą NBA i skoro ludzie chcą legendy to zróbmy tak że teraz wybierzemy kozaków z tych młodych i zróbmy draft a w następnym sezonie jak już tak bardzo ludzie chcą to można zacząć te legendy wprowadzać do ligi.

 

Skąd brać cyferki? Co jakiś czas organizowane są turnieje dla młodzików i regularnie statystyki są wprowadzane na draftexpress więc z tego można mniej więcej ocenić jak dobry jest młodziak. Jeżeli będzie potrzebna moja pomoc w ustalaniu zawodników do draftu to pisać na pw albo gadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, zgadzam sie z Qba. Wystarczy znalesc 30 graczy do ktorych trzeba sie przylozyc + 30 na 2 runde ktorzy moga miec slabsze statsy, ale duzy potencjal i jedziemy. Jak tez troche czytam o ncaa to chetnie kilku zrobie, Qba tez sie zadeklarowal + Ashigaru zrobi troche po high scholl i damy rade. Nie trzeba zmieniac tego co dobrze funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.