Skocz do zawartości

[2015-2016] Draft - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

No sorry, ale jaja sobie robicie? Po 10 zawodników będziecie tworzyć? Jak to się będzie kupy trzymać? Jaką instrukcję chcesz mazik? Jak nie masz doświadczenia Qba, to czemu tak spokojnie twierdzisz że sobie poradzisz?

 

Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę jak trudne jest stworzenie 70 zawodników do draftu z takimi skillami żeby byli zbilansowani i w miarę sensownie zróżnicowani. Jak sobie wyobrażacie, że kilka osób będzie tworzyło ich równolegle - przecież to musi być zsynchronizowane działanie, a nie każdy sobie... Draft powinna robić jedna osoba, ewentualnie kontrolować dokładnie to co robi kilka osób, ale jak ma pilnować to lepiej żeby zrobiła go sama. Przecież po zrobieniu graczy trzeba ich później potestować dokładnie, rozegrać wiele sezonów, żeby sprawdzić czy nie ma jakichś przegięć i jak wypada klasa na tle innych.

 

Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli większość zdecyduje, że nie bierzemy legend, to zmieniamy nazwiska gotowym zawodnikom na te z drugiej listy. Jeśli nie będzie takiej woli GMów to jedziemy z tym co przygotował Geddo.

 

edit: niezależnie od decyzji chciałbym żeby max do niedzieli było już to jasne. Tak jak pisałem poprzednio - po zeszłorocznych problemach specjalnie z wyprzedzeniem ustaliliśmy podział roboty w PO i trzymaliśmy się go, żeby jak najszybciej po finałach ruszył draft. Kolejny lockout nam niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy ankieta bedzie trwala lacznie tydzien, czyli 7 dni, czyli do niedzieli do godziny 9:05. kto sie nie wypowie, tego problem. przechodzi ten system, ktory zyska wiekszosc glosow. jak bedzie remis, to zostaje stary system. to tyle tytulem wstepu. jesli wygra opcja z legendami to od razu ruszamy z draftem. jesli zostanie opcja pierwsza, to bedzie trzeba poczekac na draft troche dluzej. pozniej w ciagu dnia moze odniose sie do niektorych wypowiedzi wyzej zapisanych. choc zastanowie sie jeszcze, bo wydaje mi sie, ze nie ma to zbytnio sensu. a mi sie nie chce walic bezmyslnie glowa w mur, zreszta nie mam takiego zwyczaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi jeszcze o przyszłych nowych graczy to tutaj jest dobra strona http://scouthoops.scout.com/

nie chce jakis nonameow z HS, nie chce graczy ktorzy pewnie nigdy tam nie zagraja i trafia do polskiej ligi

jak juz brac mlodych to takich ktorzy pewnie trafia do ligi w najblizszym drafcie a nie za 4 lata.

wole miec w skladach jakies bardziej znane nazwiska (ot tak)

i zamiast zrobic wymiane z jakims gwiazdorem Derrellem Robertsonem wolalbym z Oscarem Robertsonem

tak tylko wyrazilem swoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa

tylko gdzie te maxy miescic?

popatrz na wolves:

mullens, favors, motjejunas (czy cus takiego), perry jones

dochodza Carroll i Ainge

nawet jesli tylko 3 z nich bedzie wymaxowanych, to pozostali raczej ponizej 10/rok nie zejda.

jesli sie nie myle to kahr w tym i przyszlym moze dac po maxie

juz pomijajac jak przerazajacy bedzie ten team to kasa go rozsadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.