Skocz do zawartości

[10/11] Keeper League


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem Mar czy da jeszcz radę coś zmienić. Ciężko będzie wybrać coś co wszystkim podpasuje. Który dzień proponujesz? W sumie to można ew. zrobić draft na forum, offline. To też jest jakieś wyjście.

 

Jeszcze dwie osoby się nie zalogowały na yahoo. Jest to na pewno Andrew23, który nie przeczytał mojej wiadomości z 11 grudnia (więc nie ma pewności, że będzie grać) i ktoś jeszcze.

 

Kto będzie komisarzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karl, sory za brak reakcji, naprawdę zawalony byłem :?

 

W sumie, zgłaszając chęć kontynuacji gry w lidze miałem nadzieję, że będę prowadził drużynę z zeszłego sezonu, a nie konstruował nową...no trudno, co robić :wink: , ale z keepera nie rezygnuję w każdym razie.

 

W przyszłym tygodniu już kolejne drafty mam poustawiane (jak pewnie wszyscy tutaj :D ), więc sobota jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mar

Mi pasuje każda w sobotę.

 

@Andrew23

Spoko, nic się nie stało. Po prostu mało czasu zostało a trochę spraw trzeba ustalić.

 

 

 

Sprawdziłem również kto jeszzcze został i to jest Orwell. W ogóle ktoś zna Orwella z innych lig? Ma z nim jakiś kontakt?

 

A właśnie tak się zastanawiałem. Wg. jakich zasad i punktacji graliście w zeszłym roku? FBL East?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to może być ciężko z organizowaniem jednego terminu pasującego wszystkim.

 

Ja bym ostatecznie proponował sobota o 20:00 bo nikt nie mówił, że mu ta godzina nie pasuje, tylko, że inne są lepsze, a to jest różnica.

 

Ponadto, inne zaproponowane terminy niektórym nie pasują całkowicie.

 

Proponuję zostawić: Sobota, 17 grudnia, godz 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.