Skocz do zawartości

[10/11] Keeper League


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Luzik, na pewno zdążę przed 10 :D Jeszcze dzień lub dwa popatrzę sobie na mecze pre i podejmę ostateczne decyzje. A tak przy okazji, skoro jestem przy głosie :wink: ... Zastanawiam się, czy snake draft w naszym przypadku jest rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem? W lidze wielosezonowej ideą draftu powinno być wyrównywanie poziomów drużyn, tak jak to ma miejsce w realu. W takiej sytuacji kolejność we wszystkich rundach chyba powinna być stała, tj. od najsłabszej do najsilniejszej ekipy. Nie żebym się przy tym upierał i żeby miało to jakieś kolosalne znaczenie, gdy wybieramy zawodników na pozycje nr 11 i 12, ale te parę perełek w drafcie może się znajdzie, więc wydaje mi się, że tak raczej powinno być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Zastanawiam się, czy snake draft w naszym przypadku jest rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem? W lidze wielosezonowej ideą draftu powinno być wyrównywanie poziomów drużyn, tak jak to ma miejsce w realu. W takiej sytuacji kolejność we wszystkich rundach chyba powinna być stała, tj. od najsłabszej do najsilniejszej ekipy. Nie żebym się przy tym upierał i żeby miało to jakieś kolosalne znaczenie, gdy wybieramy zawodników na pozycje nr 11 i 12, ale te parę perełek w drafcie może się znajdzie, więc wydaje mi się, że tak raczej powinno być...

uwazam, iz jest w tym sporo racji. jesli mamy dazyc do tego, aby najslabsi gonili czolowke, to raczej powinien byc troche inny system wyboru w drafcie. snake draft natomiast polega na tym, aby kazdy na koniec draftu wyszedl mniej wiecej na tym samym (bez wzgledu na to jaki kto ma numer). tak wiec, jesli draft ma wzmacniac (przynajmniej w teorii) tych najslabszych, to raczej system wyboru powinien byc staly. daje to wieksze szanse tym, z dolych rejonow tabeli na polepszenie swojej pozycji w kolejnym sezonie. no a to czy to wykorzystaja (wybierajac takich a nie innych graczy), to juz inna bajka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jak dla mnie jest bez różnicy :)

 

Różnica między snakiem a tradcyjnym ma kolosalne znaczenie jak się draftuje od zera, natomiast w sytuacji kiedy 100 coś najlepszych jest zaklepanych to bardziej już kwestia szczęścia/ kontuzji itp niż faktycznie miejsca.

 

Jeśli chcecie, to nie widzę problemu, żeby ze snake'a zmienić w tradycyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie, to nie widzę problemu, żeby ze snake'a zmienić w tradycyjny.

Ja tam jestem za tradycyjnym - przekonuje mnie argumentacja Geddo i Rigla. Choć faktycznie może to diametralnie nieodmienić odrazu sytuacji.

 

Ja dziękuję za usługi:

Tracy McGrady (przyszły klubowy kolega Stephona i Allena :wink: )

Taj Gibson

Tayshaun Prince

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy zastrzeżonych:

 

Aaron Brooks

Al Harrington

Al Horford

Al Jefferson

Amar'e Stoudemire

Anderson Varejao

Andray Blatche

Andre Iguodala

Andre Miller

Andrea Bargnani

Andrew Bogut

Andrew Bynum

Andris Biedrins

Antawn Jamison

Anthony Morrow

Anthony Randolph

Baron Davis

Ben Gordon

Beno Udrih

Blake Griffin

Boris Diaw

Brandon Jennings

Brandon Roy

Brendan Haywood

Brook Lopez

Carl Landry

Carlos Boozer

Carmelo Anthony

Caron Butler

Chauncey Billups

Chris Bosh

Chris Paul

Danilo Gallinari

Danny Granger

Darren Collison

David Lee

David West

DeJuan Blair

Deron Williams

Derrick Rose

Devin Harris

Dirk Nowitzki

Dwight Howard

Dwyane Wade

Elton Brand

Emeka Okafor

Eric Gordon

Ersan Ilyasova

George Hill

Gerald Wallace

Gilbert Arenas

Greg Oden

Hedo Turkoglu

J.J. Hickson

Jameer Nelson

James Harden

Jason Kidd

Jason Richardson

Jason Thompson

JaVale McGee

Jeff Green

Joakim Noah

Joe Johnson

John Salmons

Josh Smith

Jrue Holiday

Kenyon Martin

Kevin Durant

Kevin Garnett

Kevin Love

Kevin Martin

Kobe Bryant

Lamar Odom

LaMarcus Aldridge

LeBron James

Louis Williams

Luis Scola

Luol Deng

Manu Ginobili

Marc Gasol

Marcus Camby

Marcus Thornton

Michael Beasley

Mike Conley

Monta Ellis

Nene Hilario

O.J. Mayo

Pau Gasol

Paul Millsap

Paul Pierce

Rajon Rondo

Ramon Sessions

Rashard Lewis

Ray Allen

Raymond Felton

Reggie Williams

Ricky Rubio

Rodney Stuckey

Ronnie Brewer

Roy Hibbert

Rudy Gay

Russell Westbrook

Samuel Dalembert

Shaun Livingston

Shawn Marion

Spencer Hawes

Stephen Curry

Stephen Jackson

Steve Nash

Terrence Williams

Tim Duncan

Tony Parker

Trevor Ariza

Troy Murphy

Ty Lawson

Tyreke Evans

Tyrus Thomas

Vince Carter

Wilson Chandler

Yao Ming

Zach Randolph

 

PI3TR45 z jakiegoś dziwnego powodu miałeś aż 14 grajków w ostatnim sezonie, cutnij więc jeszcze jednego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos poszukuje wzmocnien na najblizszy sezon, ma cos fajnego i mlodego do sprzedania, to u mnie do wyrwania sa Tim Duncan (10 gracz pod wzgledem sredniej na pozycje PF i C), Brandon Roy (na PG i SG) oraz Nene Hilario (na PF i C). aczkolwiek zaznaczam od razu, iz nie interesuja mnie zawodnicy z daleka przyszloscia typu Rubio. jak rowniez mozliwosc ich wyrwania wcale nie oznacza, iz koniecznie chce sie ich pozbyc i oddac za frytki. zainteresowanych zapraszam na PW. istnieje mozliwosc rozmiany na drobne w/w zawodnikow.

 

EDIT:

zawodnicy raczej nie do wyrwania na chwile obecna: Tyreke Evans, Evan Turner, Brandon Jennings, JaVale McGee oraz Ramon Sessions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.