Skocz do zawartości

[10/11] Keeper League


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bardzo ciekawa jest formuła ligi keeper i warto by to kontynuować.

Proponuję zacząć od nowa.

 

Oto lista chętnych do gry:

1. air_mj

2. Rigel

3. Mich@lik

4. Kraso

5. spabloo

6. antek

7. Andrew23

8. Mar

9. karl

 

Lista zdeklarowanych jest wystarczająca by zrobić ligę.

Kwestia ustalenia terminu draftu.

Ja mogę założyć na yahoo jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam takie pytanie. Jak chcemy to kontynuowac? W ubiegłym roku mielismy 12 zespolow, teraz 9-10, wiec jakos trzeba to zalatac. Proponuje by nowi GM wybrali zespoly z druzyn, ktore stracily GM-a, a zawodnicy z pozostalych 2-3 (zaleznosci od liczy chetnych) trafily do wspolnej draftowej puli sposrod wszystkich FA oraz rookiech? Co wy na to. Zaraz wrzuce sklady zespolow, ktore sa do przejecia ....

 

Edit:

Sorry jakos nie zwrocilem uwagi na propozycje airmja w sprawie startu od nowa, moze to i dobry pomysl, ale trzeba byscie sie wypowiedzieli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy oprócz nas tu jeszcze ktokolwiek zagląda. :roll:

No ja zaglądam, i jeśli liga ruszy to oczywiście gram. Jeśli chodzi o draft, to nie wiem, czy nie lepiej byłoby zrobić go jeszcze w tym tygodniu, bo jak czytam na forum różnych lig, to sporo ludzi ma w przyszłym tygodniu terminy zajęte, i ciężko jest ustalić jakiś pasujący wszystkim, a w Wigilię draftować bym nie chciał :wink: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, lista wygląda w takim razie na razie tak:

 

Oto lista chętnych do gry:

1. air_mj

2. Rigel

3. Kraso

4. spabloo

5. antek

6. Andrew23

7. Mar

8. karl

9. Orwell

10. ?????

 

Brakuje jeszcze 10 osoby, a i nie wiadomo co z Andrew23, bo on jeszcze nie przeczytał wiadomości, którą mu wysłałem.

 

No ja zaglądam, i jeśli liga ruszy to oczywiście gram. Jeśli chodzi o draft, to nie wiem, czy nie lepiej byłoby zrobić go jeszcze w tym tygodniu, bo jak czytam na forum różnych lig, to sporo ludzi ma w przyszłym tygodniu terminy zajęte, i ciężko jest ustalić jakiś pasujący wszystkim, a w Wigilię draftować bym nie chciał

Ok, a więc pierwsza propozycja to najbliższa niedziela: 18 grudnia, godzina 20? Co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zamykamy zapisy, oto lista graczy:

1. air_mj

2. Rigel

3. Kraso

4. spabloo

5. antek

6. Andrew23

7. Mar

8. karl

9. Orwell

10. Mythos

 

Nie tracąc czasu założyłem ligę na yahoo.

Wstępny termin draftu dałem na sobotę 17 grudnia o 21.00.

Zaraz wyślę Wam namiary na ligę.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.