Skocz do zawartości

Future Hall of Famers


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Z dużymi szansami:

- Nash - 2xMVP, 7 ASG; wolno się rozkręcał, ale pewnie jeszcze trochę pogra i potwierdzi że jest kozak

- Nowitzki - MVP, 9 ASG, finał NBA

 

Z trochę mniejszymi szansami:

- R.Wallace

- Billups

- Pierce

- Allen:

hmm mogę Ci powiedzieć tak

 

Ray ma szanse przeskoczyć Miller'a na liśce all-time 3pt fg - narazie ma 2444, miller ma 2560. dla Ray'a to kwestia jednego sezonu ( w zeszłym rzucił 145 razy ). jeśli tak się stanie to czy w Twoich oczach all-time 3pt leader, 1x mistrz ma szanse na HoF ?

 

z całej tej grupy 6 graczy jest grubo z przodu listy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne to jest to że negujesz paula czy howarda a wcześniej mieszasz sam do dyskusji spree, oakleya, terryego portera, czy hornacka.

Różnica mędzy Porterem a Paulem: Porter zakończył niezłą karierę, można ją już podsumować i zastanowić się, czy to wystarczy na HoF (pewnie nie, co zresztą sam zaznaczyłem), Paul zagrał raptem 5 sezonów, a jego dotychczasowe dokonania są (z dokładnością do szczegółów) na poziomie początków kariery takich graczy jak powiedzmy Arenas, Francis, Hardaway - czyli gości, którymi też wszyscy się jarali, a dziś z różnych względów nikt już o nich nie pamięta, o HoF nie wspominając. Dlatego dla mnie rozważanie, czy w w HoF będzie Rodman albo Oakley jest dyskusją, a pisanie, że Durant jest już dziś lock - wróżeniem.

 

ne mieszaj kontuzii ktora przekreslila karieta do HoF...please

to nie mieszanie tylko dokładna ilustracja tego co miałem na myśli - w którymś momencie o każdym z tej trójki można było powiedzieć, że jak tak dalej pójdzie to HoF=lock; niestety potem okazywało się, że nic z tego. Wniosek jak powyżej - dla mnie w kontekście HoF większy sens ma dyskusja o zawodnikach którzy raczej kończą karierę niż ją zaczynają. Z czym nikt nie musi się zgadzać i nie zamierzam nikomu psuć zabawy...

 

ale Parker, ale Spree ?

Parker ma 3 tytuły, MVP finałów, 3 ASG.

Myślę, że na poziomie indywidualnym i drużynowym jest na poziomie mniej więcej Dumarsa. Dla HoF case mogłaby zadecydować (pozytywnie lub negatywnie) ewentualna wyprowadzka z SA i pokazanie się w innej drużynie. Spree był bardziej jako cannon fodder na dyskusję, no bo kto jeszcze z tych co zakończyli karierę ?

 

Ray ma szanse przeskoczyć Miller'a na liśce all-time 3pt fg - narazie ma 2444, miller ma 2560. dla Ray'a to kwestia jednego sezonu ( w zeszłym rzucił 145 razy ). jeśli tak się stanie to czy w Twoich oczach all-time 3pt leader, 1x mistrz ma szanse na HoF ?

absolutnie tak :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.