Skocz do zawartości

Future Hall of Famers


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Kogo typujecie, że dołączą do HOF? I nie mówięc tu o trakich oczywistościach jak Duncan, Shaq, Howard, Garnett, Lebron, Bryant, Dirk, Nash, Paul. Jakie według was szanse mają Gasol, Manu, Ben Wallace, Iverson czy McGrady czy Billups i kogo jeszcze byście widzieli w galerii sław?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol ma bardzo duże, ze względu na sukcesy międzynarodowe z Hiszpanią. Do tego dwa tytuły już wygrał, a może uda mu się zgarnąć jeszcze jeden czy dwa. Z wymienionych przez Ciebie nazwisk szanse mają jeszcze Manu i Iverson, choć moim zdaniem ten drugi głównie ze względu na wpływ marketingowy. A z pozostałych ja nie za bardzo potrafię zobaczyć przewag takiego Big Bena czy Billupsa nad Piercem, czy Rayem.

 

Po chwili zastanowienia jeszcze może ostatni z wielkiej trójki Spurs, czyli Tony Parker. Jedno MVP finałów w końcu ma i sporo lat gry przed sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Iverson to nie jest oczywistość? Prawie 25 tysięcy punktów, jedno z najwyższych ppg ever, 4 time król strzelców, 2 time all star game MVP.. w tym przypadku akurat nie potrzeba specjalnie dużych sukcesów drużynowych, czy brylowania w ulubionych tutaj advanced stats chyba :wink:

A z pozostałych to największe szanse ma chyba na ten moment The Truth chyba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie Ginobili raczej na pewno będzie, bo HOF to nie tylko NBA, a wygranie IO i Euroligi mu powinna zagwarantować. Podobnie Iverson i Pierce. Ben Wallace według mnie bardziej zasługuje od takie Allena. Owszem, drużynowo stoją podobnie, ale Ben to 4x DPOY i do tego wyboru do All-NBA i All-NBA defensive team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo typujecie, że dołączą do HOF? I nie mówięc tu o trakich oczywistościach jak Duncan, Shaq, Howard, Garnett, Lebron, Bryant, Dirk, Nash, Paul. Jakie według was szanse mają Gasol, Manu, Ben Wallace, Iverson czy McGrady czy Billups i kogo jeszcze byście widzieli w galerii sław?

 

Z tej grupy na pewno Bryant, Duncan i Shaq.

 

Może Garnett. Choć ja bym mu mimo wszystko nie dał nominacji do tego grona.

 

Póki co na pewno nie Howard, James, Dirk, Nash i Paul, bo nic w tej lidze nie wygrali. Nie licząc tytułów MVP sezonu regularnego, a to trochę za mało.

 

Kto ma szansę ?

 

Gasol jeśli jeszcze wygra coś. Mowa tu o mistrzostwach NBA.

 

Derek Fisher ... hmmm ... mimo wszystko nie zasługuje, ale tu sprawa jest dziwna bo facet ma 5 mistrzostw, robił ogrom brudnej roboty, niesamowite małe rzeczy (g3 w tym roku, czy słynne 0.4 sek). Nie wiem. Ja go bardzo lubię, ale obiektywnie to indywidualnie nie miał jakichś wmega osiągnięć i nie wiem czy go dadzą.

 

Manu Ginobili prędzej niż Iverson, ale też w to wątpię.

 

Ben Wallece - mało prawdopodobne.

 

McGrady absolutnie nie.

 

Billus - też raczej nie.

 

Dla mnie Dwyane Wade mógłby być HOF po wygraniu jeszcze paru tytułów z Heat. Wówczas też pewnie i Lebrona by tam wciśnięto. Może nawet patyczaka Bosha, jakby miał jakichś wkład.

 

Kto jeszcze ? Dla mnie w przyszłości (ale to jeszcze daaaalekiej) ma na to szansę trójka Bynum, Durant, Rose. Pierwszy już mistrzostwa ma, ale nie jako ktoś kluczowy, więc wszystko przed nim. Pozostała dwójka ma mega talenty, ale muszą coś wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie bolał akces Garnetta do tego szacownego grona. Raczej będzie mnie bolało wyniesienie go przy pominięciu Rodmana. Swoją drogą tak samo nie za bardzo widzę wyższości Big Bena nad Robakiem, któremu tego zaszczytu odmówiono, a zasłużył na pewno znacznie, znacznie, znacznie bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Garnett. Choć ja bym mu mimo wszystko nie dał nominacji do tego grona.

 

Ty tak na poważnie? Czego brakuje Garnetttowi, żeby się tam dostać? Przecież tutaj nie liczy się ilość wygranych tytułów, a raczej to, czy zawodnik zapisał się czymś szczególnym w historii ligi...... KG jest członkiem klubu 20000pkt/10000 zbiórek, a oprócz niego, w całej długiej historii ligi, dokonało tego bodajże 15 graczy.. oprócz tego zaliczał jeszcze ponad 4 asysty na mecz, czyli wyróżniał się swoją wszechstronnością na tle pozostałych graczy, i nigdy nie był tak jednowymiarowym graczem, jak wspominany tutaj Robak.. Rodmana to można bardziej już do Big Bena porównywać, a nie do Big Ticketa...

Miał też Kevin nagrodę MVP, MVP meczu gwiazd, 13 razy był wybrany do tego meczu, 8 razy do first all defensive, 4 razy do first all NBA i jednego misia też zdobył... ja sobie nie wyobrażam, żeby go w tym szacownym gronie zabrakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym ze kg bedzie w hof nie mam zadnych watpliwosci. to jest indywidualnie najlepszy pf ostatnich lat razem z duncanem lub troche ponizej. mistrzostwo, mvp, masa zbiorek, punktow, swietna obrona. niczego mu nie brakuje. napewno nie jest gorszy od takiego barkleya ktory jest hof

 

fisher przy calej sympatii do niego to nie ma raczej za duzych szans. moze jak osiagnie jeszcze mistrzostwo jakies jako trener to mu dadza za caloksztalt :D

 

billups jest raczej bez szans. nie chcialem przywolywac kidda ale on bardziej zasluguje niz billups, mimo ze nie ma mistrzostwa. jak on to i sheed

 

big ben jako elitarny defensor plus jedno mistrzostwo wiec raczej tam sie znajdzie. mozna go porownywac do robaka ale jest mniej kontrowersyjny. rodman za 10 lat napewno dolaczy do hof jak sie uspokoi

 

kobe, duncan, shaq to pewniaki

 

nowik, pierce, allen i nash nie wiem, napewno wieksze szanse niz oni maja gasol i manu za sukcesu miedzynarodowe

 

howard, bosh, durant, rose, deron lub paul w tej chwili to nie ma o czym mowic. o gosciach takich jak te mlodziki nie ma narazie sensu gadac

bardziej niz oni na ta chwile zasluguja iverson czy t-mac za swoje wyczyny strzeleckie

 

Lebron za kilka mvp czy mistrzostw napewno sie tam znajdzie. wade tez na 100%

 

kto jeszcze? carter? raczej nie. wiecej nazwisk nie przychodzi mi narazie do glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Rodman tam nie trafił to Garnett, czy zwłaszcza Wallace nie mają tam prawa być.

 

Rodman ciągle może trafić do HoF [np w 2008 roku trafił tam niejaki A. Dantley, który skończył karierę w 91], wiec nie jest powiedziane, że się tam nigdy nie znajdzie

 

co do Garnetta - jeśli do HoF trafił taki np. D. Wilkins czy A. English to Garnett raczej też tam trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Wadzie zapomniałem, co do postu Cthulhu - zalecam ignore.

Derek Fisher nie ma szans - bez ani jednego ASG, All-NBA, średnimi z kariery 3,2/9? Toż to roles, który raz stanowił 3 opcję. Horry na to z 2 razy bardziej zasługuje.

Kidd w sumie też dostanie, ale w Sheeda wątpię już.

Co do porównania do Rodmana - on byłby HOF gdyby nie jego styl bycia. Nie można porównywać więc w ten sposób do niego, bo każdy wie że za umiejętności i osiągnięcia to HOF należało mu się jak psu buda,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D-Wade - chocby za bycie czescia dynastii

Jason Kidd chyba pominiety przez pomylke.

Ray Allen za rekord trojek i caloksztalt kariery.

Pau Gasol za sukcesy z Hiszpania i wiecej niz solidna kariere w NBA (a jeszcze duzo przed nim).

Allan Iverson za rekordy strzeleckie i serce do gry.

Manu - patrz Gasol

Kevin Durant - jesli nie przeszkodza mu kontuzje.

 

nie wierze ze w Hof znajda sie:

Sheed, Big Ben, Carter, Billups...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z posród graczy ,którzy nie odnieśli ogromnych sukcesów drużynowych najbardziej chyba zasługuje Iverson, swoją drogą niski jak na SG jednak w nicyzm mu to nie przeszkodziło i był niesamowity w swoim prime time. Za same rekordy strzeleckie powinien się tam znaleźć i status all stara również ofkors.

Gasol już się jak najbardziej łapie.

Nie mam pojęcia jak Garnett mógłby nie zasłużyc sobie na HoF. C'mon! Toż to jeden z pierwszych ,którzy tam się powinni znaleźć po retiremencie.

A Derek z całej mojej sympatii do niego niestety nie ma szans. Nie te cyferki. Dość duże grono z draftu 2003 się w HoF pewnie znajdzie ,ale jak już wspomniałeś oni to raczej pewniaki w przyszłości. Muszę dłużej się nad tym zastanowić kto jeszcze nie został wymieniony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Póki co na pewno nie Howard, James, Dirk, Nash i Paul, bo nic w tej lidze nie wygrali. Nie licząc tytułów MVP sezonu regularnego, a to trochę za mało.

 

radzę sprawdzić ilu jest w HOF zawodników, którzy nie mają ani MVP, ani tytułu. zdziwisz się.

Zgoda. Ale nie muszę się z tym zgadzać.

 

Garnetta szanuję za dokonania sportowe i pewnie do HOF trafi. Ja miałbym wątpliwości. Niemniej jeśli tam trafi, to ja z tym problemu mieć nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu KG i Iverson poza HOF? To kto tam będzie? Akurat ta dwójka to z całym szacunkiem dla fanów LAL taka sama oczywistośc jak Bryant w Hall of Fame. Już prędzej Gasol to wątpliwe i imo nie zasługuje póki co na HOF.

 

Manu chyba tak co do Dirka to ja bym go umieścił w końcu najlepszy obcokrajowiec w NBA w historii.

 

Jason Kidd to pies? :P

 

Steve Nash będzie na stówkę moim zdaniem bo parafrazując klasyka "Steve Nash wielkim rozgrywającym był" i c***! :)

 

W sumie ciekawe co z T-maciem i Carterem bo w sumie sam nie wiem co o nich myślec.

 

Ben Wallace powinien byc no defense to jak ktoś napisał legendarny i ja się z tym w pełni zgadzam, że zasłużył sobie swoją karierą na bycia członkiem Hall of Fame.

 

Nie wiem jak wy ale dla mnie, nominacje do Hall of Fame są obiektywne i właśnie często zawierają poza graczami wybitnymi (Kobe,TD, Shaq z obeznych czasów) także tych co wybitnymi graczami byli ale nie wygrali misia czy nawet nie mają mvp. Dlatego uważam, że tacy jak Dirk powinni się tam znalezc bo nie patrząc na statystyki super dopracowane to jednak jest zawodnik z czołówki ligi.

 

Fisher choc go bardzo lubię nie powinien chyba byc ale ma szansę bo wiecie NBA Cares

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się tylu ciekawych rzeczy z tego tematu

 

nowik, pierce, allen i nash nie wiem, napewno wieksze szanse niz oni maja gasol i manu za sukcesu miedzynarodowe

no to Toni Kukoc i Arvidas Sabonis też powinni się łapać

 

mój gust to Fisher

a może jeszcze Luc Longley?

 

Odkąd to tytuły mistrzowskie mają kluczowe znaczenie przy takiej nominacji? Liczą się przede wszystkim indywidualne osiągnięcia, a nawet nie osiągnięcia, a sama gra, przydatność, poświęcenie dla zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.