Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 10/11


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja ma się tak:

 

7 slotów vs 4 sloty,

259 punktów straty.

 

Liczę na cud, choć nie mam zielonego pojęcia kogo wystawić na ostatni slot na utilu, bo Billupsa będą oszczędzać i w ogóle nie zagra, nie wiem jak z Rondo, ale pewnie podobnie - nie zagra, został mi w zasadzie tylko Evans, ale on nie gwarantuje w zasadzie nic, choć pewnie go wystawię z braku laku i będe liczył, że na Cavs zrobi chociaż koło 30fp.

 

Cała nadzieja, w tym, że Westbrook i Dirk jeszcze walczą o 2-4 seed, więc pewnie zagrają, Kwame i Diaw i tak grają sporo, Thornthon ostatni mecz w Sacto prawdopodobnie, plus rywalizacja z Lakers - zagra sporo. Meeks nie wiem, ale wyboru żadnego nie mam. Szkoda kontuzji Monty na koniec, bo on by zagrał koło 35 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team GP Total FPPG ( +/- ) ( FPPG DNIA )

Dunk Fan 816 34963,5 42,85 ( 0,01 ) ( 44,57 )

Roger 815 34704,5 42,58 ( 0,03 ) ( 45,31 )

Obi 810 33438 41,28 ( 0,03 ) ( 47,88 )

Dirty Thirty 798 32854,5 41,17 ( 0,12 ) ( 50,50 )

GeDDo 806 32883,5 40,80 ( -0,02 ) ( 37,40 )

Bulek 810 30788,5 38,01 ( 0,00 ) ( 37,25 )

Antek 799 30011,5 37,56 ( 0,06 ) ( 43,63 )

Wirakocza 819 29988 36,62 ( 0,05 ) ( 44,80 )

Karl Malone 808 29548,5 36,57 ( 0,01 ) ( 38,06 )

El-Maniaque 801 28548,5 35,64 ( 0,03 ) ( 38,71 )

PH#1 727 25270 34,76 ( 0,07 ) ( 42,00 )

Mar 755 25598 33,90 ( 0,02 ) ( 36,06 )

Maslon 801 27042,5 33,76 ( 0,03 ) ( 39,10 )

DeTe 810 25542,5 31,53 ( -0,03 ) ( 29,00 )

Szoszon 811 25340,5 31,25 ( -0,04 ) ( 27,00 )

Krzemyk 695 21479 30,91 ( -0,06 ) ( 26,39 )

Crackersss 728 21126,5 29,02 ( 0,09 ) ( 36,69 )

ms9 738 21234,5 28,77 ( 0,05 ) ( 39,83 )

Benon 814 23327 28,66 ( -0,13 ) ( 10,83 )

Buła 641 16305,5 25,44 ( 0,01 ) ( 26,30 )

FBX#2 (ID# 901)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty df. Ten sezon to dowód na to, że nie warto zbyt wcześniej sięcieszyć z wygranej i zbyt szybko załamywać rąk, gdy ma się stratę do lidera - szkoda że to pierwsze spotkało mnie.

 

Zabrakło dziś niewiele, prawdopodobnie jednego występu któregoś z lepszych, bo wtedy na bank zdecydowałbym się na wystawienie Rondo/Monty za Meeksa i może by się udało.

 

167 punktów odrobiłem, zostało 92 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwyciesców.

 

Odpuszczam FBX2, zostawiam pozostale dwie ligi fx. Kto po mnie przejmie zespół nie powinien narzekac, skladu złego nie zostawiam, topowy lider + sporo talentu z Ericiem Gordonem i Evanem Turnerem na czele. Jak cos to moge poszukac zastepcy na mojego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzca jest tylko jeden w FBX#2 8)

 

Na podsumowanie sezonu przyjdzie czas, tak jak na pewne przemyślenia odnośnie zaangażowania, bo odniosłem zwycięstwo przy najmniejszym zaangażowaniu w historii. Było gorąco, zaryzykowałem nie robiąc w kwietniu wymiany, ale choćby niewielka przewaga w slotach jest nieoceniona. Gratki Roger za walkę, niewiele zabrakło, wymianą zrealizowałbyś cel, gdyby jeszcze 1-2 dni grali.

 

Póki co cieszę się kolejnym zwycięstwem, ale coraz mniej mam do udowodnienia w FBX, szczególnie tutaj, więc możliwe, iż oddam świetny zespół w obce ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wystawić Goodena zamiast Griffina na pf przez pomyłkę ;] Ale byłem o wystawienie Blake w ostatniej kolejce od 4 miejsca więc jak na pierwszy sezon w FBX to jestem bardzo zadowolony, skład ciągle mam młody więc w przyszłym sezonie liczę na postępy. Na pewno dam sobie spokój z Hasheemem, bardzo lubiłem tego zawodnika jeszcze w czasach jego gry na uniwersytecie i liczyłem że będzie grał jak oldscholowy center. Niestety trochę się przeliczyłem. Reszta zespołu raczej pozytywnie, Hickson w drugiej połowie sezonu wkońcu zaczął grać tak jak na to liczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon kontuzji i kolejnej przebudowy w historii Spurs.

 

Niejmniej podstawy pod przyszly sezon sa: Bosh - Evans - Bogut - Varejao(?) wydaja sie byc dobrym motorem napedowym na przyszly sezon. Druga linia: Nelson - Dunleavy - Delfino, moze Lewis jako uzupelnienie. Ciekaw jestem Dragica, bo koncowke sezonu mial przednia. Ten JJ z Raptors tez momentami mial przeblyski. Sa jeszcze picki w drafcie. Pozostaje czekac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z szarego końca dziękuje wszystkim za grę i gratuluję tym powyżej. :D

 

Mam nadzieję, że coś z tego teamu jeszcze wystrugam - póki co mam drużynę młodych pojebów, trzy picki w słabym drafcie, choć szczerze mówiąc, to o słabych draftach się słyszy co roku...

 

Przykładałem się do gry w lidze jak tylko mogłem i nie zamierzam tego zmieniać, choć marzy mi się całkiem nowa liga - wszystko od podstaw, zamiast przejmowania czyjegoś teamu, lub jak to było w moim przypadku draftu dla kilku nowych managerów...

 

Myślicie, że przeszedłby pomysł z założeniem nowej keeper league?? Ludzi na forum niby przybywa, nadal jest kilka osób, które w kiperku mają tylko jeden skład. Póki co to odległa sfera gdybania, bo przed nami dopiero plejofy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zwycięzcom! Szkoda, że są nie do dogonienia, ale trzeba jakoś z tym żyć. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie znowu będę w samym czubie, w tym roku skutecznie odparłem atak Indiany. Mam również nadzieje, że ściągnięcie Butlera i Kleizy kosztem Artesta to był dobry ruch. Nie spodziewam się obniżki formy u żadnego z moich liderów.

 

Muszę się przyznać, że jak miałem dystans ok. 400 do drugiego miejsca to przez chwilę uwierzyłem w srebro, ale szybko się uspokoiłem :]

 

b2b third place, a za rok zabieram się za 3peat. W tej lidze 3 miejsce to mistrzostwo!

 

OT

a w innej lidze 3 miejsce to porażka, co nie bulek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dziwny sezon za mną. Do tego kontuzje są niejako wpisane w mój zespół. Ale widzę światełko w tunely, niemniej do tego trzeba trejdów lub cierpliwości, a pewno i tego i tego. Teraz tylko SC wyliczyć, rozważyć kto out a kto nie i żeby nie było lockoutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon zakończony w keeperze, 9 pozycja.

 

W sumie to umiarkowany optymizm. Gdyby nie parę błędów, to udałoby się, myślę, wyprzedzić Antka i Wirę. Z drugiej strony oni zmagali się z kontuzjami Gordona, Noaha, podczas gdy ja tak naprawdę nie miałem jakichś większych z tym problemów.

 

Zaczęło się niezbyt ciekawie, okupowałem 15., 16. miejsce w średniej, ale wszystko się zaczęło się poprawiać wraz z przyjściem Camby'ego i ściąganiem niezłych fa (Bass, Weems, Dorsey itd.). Do tego parę wymian i jakoś to się kręciło.

 

Ale żeby nie pieprzyć, to tabelka przedstawiająca skład tuż po expansion drafcie, przed sezonem i obecnym, na zakończenie.

 

Dołączona grafika

 

Wnioski jednoznaczne. Udało się zbudować niezły skład o mocne fundamenty z młodych zawodników.

 

Przyszłość Suns to przede wszystkim Holiday, Davis i Blatche. To są moi keeperzy z GM manifesto provided by ai3 ;p Co nie zmienia faktu, jak powtarzam od początku, do oddania są wszyscy, oczywiście każdy za swoją cenę.

 

Teraz ocena trejdów, które pozwoliły uzyskać takie wyniki:

 

Dołączona grafika

 

Taki trejd dla walczących o wyższe miejsce w tabeli. Oddanie dwóch przeciętnie przeciętnych młodych grajków za jednego starszego, lepszego. Na plus imo.

 

Dołączona grafika

 

c***, a nie transfer.

 

Dołączona grafika

 

Kolejny, który odwrócił tabelę do góry nogami.

 

Dołączona grafika

 

Ciężko powiedzieć w sumie, bo trochę więcej nabiłem fpg w tym roku, ale Daye to jest to inwestycja w przyszłość. Z drugiej strony, w najbliższym sezonie nadal przewagę powinien mieć Camby, a to w sumie mnie przekonuje. Mały plusik.

 

Dołączona grafika

 

Tak wygląda ten trejd z mojej perspektywy (nie Rogera, bo potem on oddał całą tę trójkę, a ja mam tu powyżej ich numerki z całego sezonu).

Niby West zerwał ACL, ale taki Blatche też opuścił praktycznie tyle samo meczów z powodu urazu. Celem trejdu z perspektywy Rogera było zdobycie mistrza, ale się nie udało. Jak widać, gdyby zostawił sobie tych kolesi, to spokojnie wyprzedziłby Dunk Fana. Dla mnie wymiana na plus, bo dostałem już trochę fp ekstra w tym sezonie, a do tego mam młodych, perspektywicznych zawodników. Bardzo dobry trejd, zdecydowanie najlepszy w sezonie.

 

Dołączona grafika

 

Ciężko ocenić. Najpierw próbowałem bronić transferu, ale omijanie meczów przez Chandlera trochę zjebało sprawę. Nie jest tak dobrze, jak myślałem. Jeśli w następnym sezonie Chandler będzie grał na takim poziomie jak teraz, ale w meczach nie będzie ustępować Bassowi powinno być ok.

 

Oprócz tego, złożyłem masę propozycji, które jak się tak patrzy, to tylko dziękować, że inni GM się nie zgadzali.

 

Na razie to wszystko, mam jeszcze parę tabelek, ale to może innym razem ;]

 

Dzięki jeszcze raz za grę w ostatnim sezonie. Gratulacje dla zwycięzcy oraz gratki dla komisha bulka i Rogera za tabelki. Realny cel w następnym sezonie to TOP6, mniej realny to lecimy na mistrza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ułatwić pracę, wrzucam swój skład z nowym Salary.

 

Derrick Rose 59,70

Mike Conley 44,05

Marcin Gortat 36,10

Shane Battier 31,10

Louis Williams 30,35

Jamal Crawford 29,15

Marvin Williams 27,95

Omri Casspi 23,95

Derrick Favors 23,30

Greg Oden 21,40

Anthony Randolph 20,35

Jonny Flynn 15,40

Gordon Hayward 15,00

SC 377,80

 

Cele, kto na sprzedaż, kto nie. podsumowanie sezonu w późniejszym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon ogórkowy ogłaszam za otwarty :D

 

Aktualne salary graczy wraz z pickami widnieje już w pierwszym poście tego tematu, jakby były jakieś zastrzeżenia, dajcie znać, po zmianie danych z jednego pliku do drugiego mogłem się w składach pomylić. Natomiast sc na pewno jest dobre, chyba, ze sie excel zbuntował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić że przy moich nuggets znajduje się logo jazz.

A tak do tematu to:

 

Raymond Felton 28 50,20

Andre Miller 36 43,20

Joe Johnson 31 41,95

Jason Richardson 31 36,85

J.R. Smith 27 32,40

Drew Gooden 31 31,95

 

Wszyscy jak najbardziej do wyciągnięcia, muszę zejść z salary więc jest opcja taniego wyciągnięcia dobrych zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.