Skocz do zawartości

NBA 2K11


Gierap

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś, czy w trakcie sezonu w association istnieje możliwość dokonania trade'u, ale nie w mojej ekipie tylko pomiędzy innymi drużynami w lidze, np. wymusić trade pomiędzy ORL i WIZ (Lewis<->Arenas), etc.?

da sie ale musisz pokombinowac :) robisz trojstronna wymiane sam dajesz i dostajesz picka a oni wymieniaja sie graczami ktorych zaproponujesz. jest tylko jeden warunek... obie druzyny musza sie zgodzic :D udalo mi sie w ten sposob przetransportowac jakis czas temu Gortata do Bulls :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Was.

Dopiero od jakiegoś czasu gram w NBA więc jestem laikiem który jak narazie grywa tylko z kumplem a i z kompem na 2. poziomie ;-)

Czytając ten temat można sporo się nauczyć, jednak pytanie mam troszkę inne.

Czy jest możliwość zrobienie jakiegoś turnieju np. dla 3-4 graczy przy jednym kompie/xboxie??

Chodzi mi to żeby można było z kumplami rozegrać taki mini turniej w domu, przy piwku ;-)

Coś na wzór PESa i trybu Comunity League. Bo takie granie pojedynczych meczy nie daje aż takiej satysfakcji jak gra o punkty :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem :-)

Szkoda że nie ma takiego trybu, bo jak większość fanów koszykówki uwielbiam statystyki :-)

A to ciężko by było zapisywać na kartce i liczyć, za dużo czasu by to zajęło. Bo co do wyników to jak najbedziej się da, no ale jak dla mnie sam wynik to nie wszystko ;-)

Szkoda może kiedyś coś takiego zrobią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gdzies do pobrania plik/pliki z rookies ktorzy beda wybierani w drafcie do zaladowania w association? jak zaczyna sie kolejny sezon to sa opcje "auto generate rookies" i inne, m.in. taka "load draft class". czy jest to gdzies do pobrania? np klasa 2011 z sulligerem i reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie trochę pograłem, no i wydaje się że tych problemów 2k10 które wcześniej opisałem więcej nie ma. Sterowanie jest ciężkie do ogarnięcia, wiele rzeczy robi się w inny sposób niż we wcześniejszych wersjach, doszły dodatkowo nowe rzeczy, myślę że parę dni minie zanim znikną stare nawyki. Jak na tę chwilę jestem pod wrażeniem.

Hej, mam pewien problem z NBA2K11, odpalam grę (orginalka) ze skrótu jako admin i nie mogę zapisać stanu gry, czy ktoś może wie jak to zrobić? Wielkie dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nba-2k.com/official-nba-2k11-roster/

 

ja ostatnio ten wgralem i brakuje tylko williamsa w Grizz

 

a ja mam juz pliki zeby generowac rookies :D draft class 2011 i 2012.

 

i teraz jest pytanie. czy jest opcja zeby samemu wrzucic zdjecie gracza do gry jak nie ma? dotyczy to zarowno my player, graczy ktorzy sa w grze (np caracter) jak i tych rookies ktorych bede wybieral w drafcie. w jakim formacie to zapisac i gdzie wkleic czy jakos inaczej da sie to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie temat juz byl pare razy walkowany ale nie znalazlem odpowiedzi czy mozecie mi pomoc i napisac jak rozwiazac problem z sevem bo niewaz zagralem pierwszy mecz sezonu chcialem zapisac i wyskakuje blad ze nie mozna do kitu takie granie jak nie mozna zapisac prosze o pomoc jak to naprawic bede bardzo wdzieczny pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mate podrzuć mi te pliki draftu please.

Gram raz na kilka dni, teraz byłem zajęty, nie grałem dość dawno, dziś włączam 2k i przy ładowaniu chyba player progression wyskakuje że ta wersja nie jest już kompatybilna z coś tam coś tam online, wejdz na link i uaktualnij sobie gre.

ok tak zrobilem są tam dwa patche sciagnąłem pierwszy i nic, potem drugi, nic.

Chciałem zrobic nowe konto a tam pisze żebym podał cd-key (którego nie mam, wiecie jak jest :roll: ).

Trochę nieciekawie, bo player progression huj strzelił, to samo z tymi rookie, bo nie mogę ściągnąć z 2k share, roster nie problem bo idzie ściągnąć.

Więc jeszcze raz gorąca prośba, matek, jak znajdziesz czas to weż to zuplaoduj, i podrzuć tu.

a jak ktoś ma 'niepotrzebny' cd key to też byłby mile widziany. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.