Skocz do zawartości

NBA 2K11


Gierap

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pi****le ale ta gra jest posrana...

Mam pytanie czy to tylko ja tak mam, że komputer bezczelnie oszukuje? (Poziom superstar slidersy na simulation)

 

Co chwilę są akcje w stylu (Ja Miami komp Celtics) Rondo rzuca fadawya po obrocie z jednej nogi lewą ręką metr od lini za 3 (od kosza nie do kosza) w ostatniej sekundzie akcji po czym ja rzucam Millerem z czystej pozycji za trzy (nie po podaniu w tempo tylko z miejsca) z dobrym timingiem (mam włączone pokazywanie czy rzut był oddany w dobrym momencie) i arrball...

 

I oczywiście te pedały ode mnie z drużyny nie potrafią piłek łapać. Allen zapierdziela w kontrze dostaje bloka od Gasola na około niego jeszcze 3 moich i żaden kuźwa się po piłkę nie schyli tylko Ray ją podnosi i Gasolowi w ryja 2+1 robi...

 

Da się to jakoś slidersami zmienić jakoś w opcjach czy ta gra jest taka posrana z natury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie wczoraj zaopatrzyłem się w grę wszystko fajnie lecz nie posiadam pada czy może ktoś mi rozpisać jak ustawić klawiaturę tzn pod którą z nazw kryją się zwody czy też wsady tzn jak je efektownie robić z góry dziękuję za pomoc

Wsady jak w 2k10. Trzymasz turbo i wciskasz rzut. Ze zwodami już gorzej. Na klawiaturze robi się je cholernie niewygodnie. Prostsze crossy robisz trzymając clutch i kierunkowe. Trudniejsze to już nie wiem jak zrobić na klawiaturze bo ogólnie to gram na padzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) To mój pierwszy post i od razu prośba do was :) A więc ... razem z kolegą chcemy pograć multi, ale jak to bywa, nie ma oryginału ... ale z tego co wiemy to konta z wersji 2K10 przechodzą na konto w 2K11, i teraz moje pytanie: Czy któryś z was mógłby założyć dwa konta w grze 2K10 i przesłać dane na PW ? Będe razem z kolegą bardzo wdzięczny. Jeszcze raz dzięki jeżeli ktoś może to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak na szybko.

gram w my playera, mam C defensywnego i, w przeciwieństwie do 2k10, nie mogę niektórych statystyk podnieść na maxa... layup i jump mam zablokowane na 60 (o ile pamiętam) i nic dalej z tym zrobić nie mogę... jest jakiś blok w wersji 2k11? zależny od overall value albo czegoś czy sztywny? jak coś wiecie więcej to dajcie tu jakieś info.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko.

gram w my playera, mam C defensywnego i, w przeciwieństwie do 2k10, nie mogę niektórych statystyk podnieść na maxa... layup i jump mam zablokowane na 60 (o ile pamiętam) i nic dalej z tym zrobić nie mogę... jest jakiś blok w wersji 2k11? zależny od overall value albo czegoś czy sztywny? jak coś wiecie więcej to dajcie tu jakieś info.

 

pozdr

to że nie możesz rozwinąć czegośtam zależy pewnie od pozycji i 'specjalizacji', ja na pass-first pointguardzie nie mogę rozwinąć shot inside powyżej chyba 85 a close 90, za to shot medium na luzie mam 99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Chciałem się spytać, czy wy też tak macie, że przeciwnik cały czas was mija? Ja gram na all-starze, kamera 2K i man, który ma piłkę i którego kryję, zrobi byle jaki zwód (nawet nie crossovera, tylko zmieni rękę kozłującą) i nagle jest już za mną? Czy może mam jakiś spóźniony zapłon... non stop mi się tak dzieję, próbowałem grać na pro i to samo. Biegnie mój ziomek z piłką, tu udało mi się przetrzymać, zaraz w drugą stronę, zmiana i już jest za moimi plecami... wołam o pomoc, przybiega pod kosz center, on podaję do niekrytego przez niego zawodnika, ten rzuca i 2pkt w plecy... Nie powiem, czasami uda mi się, że mój przeciwnik odda piłkę, ale mam wrażenie, że jak będzie chciał mnie minąć to i tak mnie minie. :( Jest na to jakiś sposób? Aha i gram na klawiaturze.

 

I jeszcze jedno, wiecie jak zrobić 360 dunka? Wiem, że jak się ustawi Dunk Package na J. Richardsona, to potem robiąc reverse dunka da się to zrobić, ale czy da się jakoś inaczej? Gdy np. w My playerze mamy ponad 80 skilla dunka, to możemy mieć tzw. Speciality Dunks i tam na samym końcu są wsady 360, 360 dwoma rękami i 360 pod nogą. No i mam je ustawione, ale jak robię Spin/Reverse dunka to on robi tylko zwykły wsad po piwocie. Czy może trzeba robić coś takiego, że się analogiem kręci 360 na padzie, bo w NBA 2K10 było chyba coś takiego?

 

P.S Wie ktoś może jak zrobić Behind the back, Spin, Half spin na klawiaturze? Bo wiem, że się da, bo czasami, niechcący mi wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.